Wordpress Cache Sistemi (Premium)

Wordpress sitelerinizde yüksek CPU kullanımı, yavaş çalışma vb.. sıkıntılar yaşıyorsanız, doğru hizmeti incelemektesiniz. Sağladığımız Wordpress cache sistemi, bir Wordpress eklentisi değildir. Doğrudan Wordpress kodlarının düzenlenmesiyle entegre edilen bir sistemdir. Bu sayede eklenti olarak çalışan cache sistemlerinin aksine, cache kullanılan sayfa bir tane bile sql sorgusu çalıştırmadan sunulur. Siteniz mümkün olan en yüksek hızla çalışır(sadece HTML sunar) ve http kullanımı haricinde bir CPU kullanımı yapmaz.

Wordpress Cache Sistemi (Premium)

Tek Seferlik: 99.90 TL - Ek her site için +25TL (aynı sipariş içerisinde)

99,90 TL | TEK SEFER SİPARİŞ

Sık Sorulanlar

Wordpress ile E-ticaret sistemi kullanıyorum, cache sisteminizi kullanabilir miyim?

Ne yazık ki cache sistemimiz dinamik içerik sunmaz, sadece statik içerik sunar. Sepet sayfaları, üyelik sayfaları vb. dinamik sayfalar düzgün çalışmayacağı için, cache sistemini e-ticaret siteleri için kullanamazsınız.

Wordpress sitemde üyelik sistemi var, cache sisteminizi kullanabilir miyim?

Ne yazık ki cache sistemimiz dinamik içerik sunmaz, sadece statik içerik sunar.Üyelik sayfaları vb. dinamik sayfalar düzgün çalışmayacağı için, cache sistemini üyelik sistemi olan siteler için kullanamazsınız.

Cache sisteminin siteme ne gibi eksileri olur?

Cache sistemi site içeriğinizi statik hale getirir ve statik içerik sunar. Bu yüzden, sayfalarda okunma sayısı gibi dinamik sorgu gerektiren özellikler-eklentiler çalışmaz.
İçerikler, cache süresi boyunca güncellenmez. Ekleyeceğiniz bir yazı-içerik, cache süresi dolduğunda veya cache temizleme işlemi yaptığınızda görünür olacaktır.