Yazılım Lisansları

Anlaşmalı olduğumuz yazılım şirketlerinin sağladığı lisansları, bizim aracılığımızda çok daha uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

Directadmin Lisansı

Directadmin, oldukça stabil çalışan ve birçok özelliğe sahip bir kontrol panelidir. Directadmin kontrol panelini sisteminizde kullanabilmek için bir Directadmin lisansı almanız gerekmektedir.

SİPARİŞ

Softaculous Lisansı

Softaculous yazılımını kullanmak istiyorsanız bu lisans sizin için uygundur. Softaculous ile yüzlerce hazır scriptin tek tıklama ile kurulması sağlanabilir.

SİPARİŞ

LiteSpeed Webserver

Bütün Litespeed lisanslarına ücretsiz olarak LSCache dahildir. Lütfen size uygun lisans türünü seçtiğinizden emin olunuz, çünkü lisanslar iptal ya da iade edilememektedir. Lisans türü detayları için tıklayınız.SİPARİŞ

cPanel Lisansı

cPanel, sektörde lider bir kontrol paneli yazılımıdır. cPanel'i sunucunuzda kullanabilmek için cPanel lisansı almanız gerekmektedir. Lisans türü detayları için tıklayınız.

100'den fazla hesap barındırmak için gerekli lisansların alımı için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

SİPARİŞ

Webuzo Lisansı

Webuzo yazılımını kullanmak istiyorsanız bu lisans sizin için uygundur. Webuzo bir sunucu kontrol paneli yazılımıdır. http://www.webuzo.com/tour adresinden detaylı bilgi edinilebilir.
SİPARİŞ

CXS Lisansı

Configserver Exploit Scanner, gerçek zamanlı olarak sitelere yüklenen dosyalarda Exploit ve virüs taraması yapan gelişmiş bir güvenlik yazılımıdır.

SİPARİŞ
Sipariş Sonrasında Lisans Ne Zaman Aktif Olur?

Sistem otomasyona entegre olduğu için sipariş sonrasında lisansınız otomatik olarak aktif konuma gelmektedir. Aldığınız lisansı doğrudan sunucunuza tanımlayarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sunucunuza Uygun cPanel Lisansını Nasıl Seçersiniz?

cPanel firması barındırılan hesap sayısına bağlı olarak lisanslama yaptığı için lisans alımı öncesinde sunucunuzda kaç adet birbirinden bağımsız hosting hesabı olduğunu tespit etmeniz gerekir. Alt etki alanları ayrıca hosting hesabı gibi oluşturulduğunda ayrı hesap gibi değerlendirilir ve bu yönde lisanslama sistemine dahil olurlar. Mevcut hesap sayınızın altında bir lisans almanız durumunda ise aktiflikten sonra kısa süre içerisinde panel çalışmayı durduracaktır.

Sunucunuza Uygun Litespeed Lisansını Nasıl Seçersiniz?

Litespeed lisansları sunucunuzda barınan alan adı ve sunucunuzun RAM kapasitesine göre sağlanmaktadır. Bu noktada sunucunuzda kullanılan RAM ve tanımlı alan adı sayısına göre tercihte bulunanız gerekmektedir. Kullanımlarınıza uygun olmayan bir lisans siparişi vermeniz durumunda ise Litespeed servisi sunucuda aktif olmayacaktır.

cPanel Lisansı Nasıl Aktif Edilir?

cPanel lisans siparişleri esnasında sunucunuzun IP adresini yazıp siparişi tamamlamanız yeterlidir. Eğer lisans bittikten sonra yeni bir alım gerçekleştirdiyseniz SSH üzerinden erişim sağlayarak lisans yenileme kodunun çalıştırılması gerekecektir.