Mutlu Müşterilerimiz

HAKKIMIZDAKİ DİĞER YORUMLAR

“ Güzel hostun müşteri taleplerine verilen cevap hızları mükemmel ve alınan hizmet kalitesi tartışılmaz teşekkürler güzel host ”

Murat Sivas Gizlenmiş 19.12.2022

“ 10 numara / ***** / ⭐⭐⭐⭐⭐ Güzel değil: çok güzel ! Mesut Bayraktar https://muglakadindogum.net ”

Mesut Bayraktar Şahıs Şirketi [email protected] 06.12.2022

“ GÜZEL HOSTİNG İLE ÇALIŞMAYA BAŞLAYALI KISA BİR SÜRE OLDU FAKAT DESTEK SİSTEMİNDEN ÇOK MEMNUNUM SAAT KAÇ OLURSA OLSUN HER TÜRLÜ SORUMU / SORUNUMU ANINDA YANITLAYIP ÇÖZÜME KAVUŞTURUYOLAR TEŞEKKÜRLER. ”

Kerim Ö. Gizlenmiş 20.11.2022

“ Gayet başarılı,profesyonel bir ekip. 7/24 destek veriliyor ve sabırla sorunlarınız dinleniyor. guzel.net.tr den başka firma ile çalışmayız. ”

Haus Of Rottweiler Turkiye Şahıs Şirketi Gizlenmiş 14.11.2022

“ Çok memnunum. ”

Reyhan Nalbant [email protected] 13.11.2022

“ Ares Bilişim olarak hosting hizmetimizi güzel hosting den alıyoruz. Daha önce bir çok firmayla çalıştık fakat hiçbiri güzel hosting kadar iyi olmadı. Özellikle ışık hızında destek sistemi gerçekten harika ”

Ömer Faruk Şahin Gizlenmiş 12.11.2022

“ Uygun fiyatlarla yüksek kaliteli hizmet veren ve sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüme kavuşturan tek firma GÜZELHOSTİNG ”

Yunus Emre Çolak Gizlenmiş 06.11.2022

“ HİZMETLERİNİZDEN VE YARDIMLARINIZDAN SON DERECE MEMNUNUM HELE SDONİC RADYO HİÇ KESİLME YAPMADI SENELERDİR ”

Erdogan Durusel Gizlenmiş 01.11.2022

“ Kullanmaya yeni başladım ama şimdiden favorim oldu, özellikle destek hizmeti süper hızlı. Bütün ekibe çok teşekkür ederim :) ”

Mithat K. Gizlenmiş 03.10.2022

“ Sevgili guzel hosting ailesi sizin müşteri olmaktan çok mutluyum ALLAH size yardım eylesin çünkü siz bizi müşterinizin olarak görmüyorsunuz bir babanın evladına davranır gibi şefkatli sabırlı her aradığımızda cevap veriyorsunuz ben daha yeni açtım. Yeni olanlara tavsiyem guzel ailesi neden ailesi diyorum çünkü her aradığımızda o guzel insanlar tatlı dilleriyle bizim işimize bile yön veriyorlar ve bunlar guzel disiplinli ise o beyefendilerin astida üstüne mükemmel dır hepinizden ALLAH razı olsun ”

İlker K. [email protected] 25.09.2022
Daha Fazla Sonuç Göster