Mutlu Müşterilerimiz

HAKKIMIZDAKİ DİĞER YORUMLAR

“ Gerçekten, adı gibi güzel ve kaliteli bir hosting firması! Hiç düşünmeyin derim, direkt siparişinizi verin. Çok geç saatlerde açtığım destek talebine bile 1-2 dakika içinde baktılar, gerçekten güzelhosting ekibini tebrik ediyorum. Her zaman projelerimi bu hosting firması ile yürüteceğim! Ayrıca sitem: https://www.webzeyrek.net/index.php ”

Mehmet Konukcu kraljmehmet@gmail.com 07.01.2018

“ Teknik destek konusunda çok iyiler. Paket fiyatları da verdikleri hizmete göre gayet iyi. Herkese tavsiye ederim. ”

Mehmet Eren A. Gizlenmiş 05.01.2018

“ Güzel hosting çok kaliteli bir firma fiyat açısından olsun sunucuların hızı olsun her türlü müthiş bir firima . En önemliside SSL ücretsiz olasıdır. Başka ne isteyebilirimki teşekkürler GÜZEL HOSTİNG ”

Sercan Tunç tuncsercan06@gmail.com 04.01.2018

“ Özellikle ücretsiz SSL uygulaması kesinlikle hoşuma gitti diyebilirim. Normalde statik ip + SSL ücreti hayli zorlayıcı oluyordu. Adım adım tüm sitelerim güzel hostinge taşımaya başladım. ”

Mustafa Gövercin Gizlenmiş 04.01.2018

“ Gerçekten de bu işin hakkını veren bir firma. ”

Ahmet T. Gizlenmiş 04.01.2018

“ Merhaba, Gerçekten bu işin hakkını veren bir firma. Teşekkürler. ”

Ferdi D. Gizlenmiş 02.01.2018

“ Merhaba herkesin emegine saglık ya ben böyle bir firma görmedim her şeyiyle 10 numara bir firma emegi gecen herkese TEŞEKÜRLERİMİ BİR BORC BİLİRİM. ”

Şuayip Yagiz mc-sefalet2011@hotmail.com 01.01.2018

“ Daha önceleri başka bir firma ile çalışıyordum o kadar yavaşlardı ki anlatamam 3-4 saat hosting açılmasını beklediğim oluyordu burada ise henüz ödeme sayfasını kapatmaya fırsat bulamadan hosting bilgilerim mailime ulaşıyor çok hızlı ve kaliteli hizmet sağlıyorlar Teşekkürler GüzelHosting ”

Mustafa Zambak zambakm@gmail.com 31.12.2017

“ Ciddi anlamda çoğu hosting firmasına göre üst düzey bir firma, gerek destek bildirimlerine geri dönüş olarak gerek hız konusunda gerek güvenlik konusunda diyecek pek bir şey yok gerçekten mükemmel bir firma. ”

Tolga Demir Gizlenmiş 28.12.2017

“ Güzel Hostingi duyalı çok olmuştu ama diğer hosting firmaları gibidir diye tenezzül etmemiştim. Bir deneyim Yaşamak İstedim Sonunda Aradığımı Bulmuştum Teşekkürler Güzel Hosting :) ”

Yaşar Cazır admin@Teknoups.com 19.12.2017
Daha Fazla Sonuç Göster