Mutlu Müşterilerimiz

HAKKIMIZDAKİ DİĞER YORUMLAR

“ Özellikle destek bildirimlerinde ilginiz için çok teşekkür ederim. ”

Halit Akbulut halit_43_45@hotmail.com 25.11.2019

“ Yıllardır GüzelHosting'i tercih etmemin iki nedeni var. Birincisi altyapı sistemlerinin çok hızlı olması, ikincisi ise saat ne olursa olsun destek taleplerime güler yüzle cevaplar alabiliyorum. Tamamen güvenilen bir firma olduğundan hiç kuşkunuz olmasın. Şu ana kadar ne kasma ne çökme durumu yaşadım. Herkese öneririm. ”

Emre Önal Gizlenmiş 25.11.2019

“ Verdikleri hizmet parasına göre üst seviyede. Bilgimin yetersiz kaldığı her konuda destek sisteminden yeni destek bildirimi oluşturmam yeterli kalıyor. Ellerinden geldiğince yardımcı oluyor. Sonuna kadar tavsiye ederim. Tüm guzel.net.tr ekibine teşekkür ederim. ”

Faruk Yıldız Gizlenmiş 22.11.2019

“ Gerçekten de başarılı bir firma. Bütün sunucu işlemlerimi ve alan adı işlemlerimi buradan gerçekleştiriyorum. Destek konusunda en ufak bir problem yaşamadım. Ne zaman aklıma bir soru takılsa sorumu soruyorum ve max 20 dakika içerisinde cevaba gayet açıklayıcı bir şekilde ulaşıyorum. ”

Alparlsan K. Gizlenmiş 15.11.2019

“ Başta Berkay T. Bey olmak üzere bütün teknik destek ekibine, hızlı yanıtları ve kalıcı çözümleri için teşekkürlerimi iletiyorum. ”

Uğurcan Özcan ugurcanozcan3@gmail.com 14.11.2019

“ Güzelhosting'in yeni üyesiyiz, Domain'den sonra Hostinglerini tercih ettik. Sunucu performanslarını gayet beğendim başarılı. Fakat sunuculardan daha başarılı olan muhteşem bir ekibi var 7/24 sizin ufak/büyük sorunlarınıza yardımcı olmak için bekliyorlar. YandexBot sitemizi indexlemek için erişemiyordu hemen gece saatlerinde Güzelhosting ile iletişime geçtik ve sunucu değişikliği (IP değişikliği) teklif ettiler. Kabul ettik ve sunucumuzu gece saatlerinde taşıdılar. YandexBot sitemize erişebiliyor HTTP Status 200 olarak görüyor. Burdan tüm yardımları için Güzelhosting'e teşekkür ediyoruz. Hosting tercih ederken mutlaka göz önünde bulundurmalısınız. ”

Onur Çil Gizlenmiş 14.11.2019

“ Öneriler üzerinde güzelhost'tan hizmet aldım. Yaklaşık 2-3 yıldır kullanıyorum, ve çok memnunum. Herhangi bir problem olduğunda destek istiyorum ve kısa süre içerisinde çözüme ulaşıyorum. Teşşekkürler Güzel Host ”

Ali Anıl K. Gizlenmiş 13.11.2019

“ Bu yorumu içimden sadece içimden geldiği için yazıyorum... Uzun süredir sizinle çalışıyorum. En ufak sorunda bile sorunsuz yardımcı oluyorsunuz. Verdiğiniz hizmet Türkiye standartları kalitesine göre yüksek kalitede olan bir sağlayıcısınız. Sizinle olmaktan gerçekten çok memnunum, umarım ayağınıza taş takılmadan şuanki kalitenizi hep korursunuz. Sizi seviyorum Güzel Hosting Ekibi, herşey için teşekkürler. <3 ”

Burak Kahriman burakkahriman@yandex.com 11.11.2019

“ Yaklaşık 3 yıldır fiyatı uygun, performansı mükemmel hizmet alıyorum. Her soruma sabır ve büyük yetkinlikle cevap alabiliyorum. Destek ekibi mükemmel. ”

Furkan C. Gizlenmiş 07.11.2019

“ Yaklaşık 2 yıldır Güzel Hosting ile çalışmaktayım. Birden çok hizmet satın aldım ve bu hizmetler için destek ihtiyacım oldu. Saat kaç olursa olsun anında geri dönüş sağlandı ve sorun kesin olarak çözüldü. Yeni projelerim için ihtiyaç duyduğum hosting ve diğer hizmetler için farklı bir firma arayışında hiç bulunmadım bulunmayı da düşünmüyorum. En iyi fiyata en kaliteli hizmeti almak isteyen arkadaşların başka bir firma arayışına girmelerine gerek yok. Tüm ekibe teşekkür ederim. ”

Tolga Yilmaz Gizlenmiş 01.11.2019
Daha Fazla Sonuç Göster