Mutlu Müşterilerimiz

HAKKIMIZDAKİ DİĞER YORUMLAR

“ Uzun araştırmalar sonucu 4 yıllık GoDaddy maceramı sonlandırıp. Kaliteli ve ekonomik şartlar göz önünde bulundurarak Güzel Hostinge geçmeye karar aldık. ”

Hakan Yerlikaya Gizlenmiş 09.06.2019

“ Güzel hosting firmasından önce yaklaşık 3 yıldır farklı bir firmayı tercih ediyordum. Eski firmamın artık hiçbir konuda destek olmadığını fark ettim. Güzel hosting kullanan başka bir arkadaşım önerdi. iyi bir dedicated sunucu kiraladım. A'dan Z'ye tüm konularda taşıma işlemini sorunsuz yaptılar. destek istediğim her konuda en geç 10 dk içinde yanıt verdiler. şu anda 0 sıkıntı ile oldukça memnunum. teşekkür ederim. ”

Carismax Oto. A. Gizlenmiş 05.06.2019

“ İki yıldır bu firmayı kullanıyorum sistemleri ve müşteri hizmetleri çok iyi pazar gece yarısı meydana gelen sorunum 15 dakika içinde çözüldü. Ödenen her kuruşu sonuna kadar hak ediyorlar. Kendilerine bir kez daha teşekkür ederim. ”

Sinan Sarıtaş Gizlenmiş 05.05.2019

“ Türkiye'de iyi bilinen büyüklü küçüklü bir çok hosting firması ile çalıştım, tüm samimiyetimle söylüyorum Güzel Hosting kadar iyi hizmet vereni görmedim. Her hangi bir sorun yaşadığınız zaman cevap verme süresi 3-5 dk arası, gece 2 bile olsa. Kendilerine teşekkür ediyorum. ”

Kemal Can Yılmaz kemalcanyilmaz1@hotmail.com 30.04.2019

“ Ne zaman destek için talebim olsa 7/24 cevap alınıyor. Karşınızda sizle gerçekten ilgilenen ekip var ve sizi hiç yalnız bırakmıyorlar. Aklınızda hosting veya domain hizmeti varsa düşünmeden guzel.net.tr sitesini seçin derim. ”

Ahmet Kemal Erdoğan Gizlenmiş 30.04.2019

“ 2017 senesinden beri yayında olan Bank Kredisi sitesinde ciddî bir host sorunuyla karşılaşmadık. Olası problemlerimizde ise hızlı bir şekilde aksiyon alarak sorunu çözümledik. Bu nedenle https://bankkredisi.com/ sitesi olarak Güzel Hosting'e teşekkür etmek istiyoruz. ”

Gürkan C. Gizlenmiş 20.04.2019

“ ANINDA CEVAP VERİYOLAR 4-5 SENEDİR BU FİRMAYI KULLANIYORUM TEK KELİMEYLE MÜKEMMEL :) ”

Ali İhsan Çelik merakla25@gmail.com 16.04.2019

“ Firmamızı Guzel.Net'e aktardığımız günden bu güne sorunsuz bir alt yapı ile çalışmaktayız. Hızlı ve Yardımcı Destek Ekibi ve Tüm Guzel.Net çalışanlarına teşekkür ederiz. Safa Sorgun Termal Otel ”

Sorgun Büyük Termal Tur. Enrj. Inş. San Ve Tic. A.ş. Gizlenmiş 08.04.2019

“ Kafamı Hep Güzel Çünkü biz Güzel.Net'liyiz.... Kafamız rahat siteleri dert etmiyoruz sorun cıktığında bildirim açtıkmı bu bizim işimiz değil demiyorlar bir sürü sorun ve sıkıntıyı çözüyorlar hayatımızdaki iyikilerdensiniz.. Teşekkürler Güzel.net Ailesi... ”

Tamer Ç. Gizlenmiş 05.04.2019

“ Saat gece 4 de sabah tekrar baktığımda kolayca çözebileceğim sorunlar ile karşılaştım eringenliğimden müşteri hizmetlerine yazdım. Müşteri hizmetleri sorunlarımı sabaha bırakmadan çözdü. Ve gerçekten 24 saat müşteri hizmetlerinin olduğunu kanıtladı. O saat de uyanık olarak bana yardımcı olan tüm müşteri hizmetleri personeli olmak üzere pek görmediğimiz gerçekten iyi hizmet sunan Güzel Host'a teşekkür ederim. ”

Turan Furkan Topak Gizlenmiş 03.04.2019
Daha Fazla Sonuç Göster