Mutlu Müşterilerimiz

HAKKIMIZDAKİ DİĞER YORUMLAR

“ Özellikle teknik desteklerinin hızlı şekilde çözüm ürettiğini bildiğiim ve memnun kaldığım sayılı firma olmalarından ötürü teşekkür ederim. ”

Semih Y. Gizlenmiş 06.08.2019

“ Wp Beşsite Limitsiz paketini alarak tanıştığım güzelhosting, gerçekten çalışanların en basit şeyden en karmaşık soruna kadar anında çözüm odaklı yardımları beni çok mutlu ediyor. Kendileriyle alakalı olmayan sorunlarda bile size yardımcı olma gayretleride gerçekten çok büyük bir artı. Hele ki benim gibi çok fazla bilgisi olmayıp wordpress kullananlar için aşırı kolay bir seçenek oluyor. Site kurma aşamasında öğrenerek gitmek isteyenler içinde uygun fiyatla aylık paketlerde değerlendirmeye değer.. Ben öğrenme aşamasında Wp Mini paketiyle kendimi geliştirerek üst pakete geçiş yaptım ve gayette kendi çapımda güzel şeyler başardığımı düşünüyorum çünkü arkamda sağlam bir ekip var :)) Sitem Global bir site ve yabancı hosting almam benim için avantaj sağlayabilirsi hız açısından ama ben bugüne kadar bu konuda hiç şikayet almadım. Kısacası nich çalışmak isteyen herkes düşünmeden wp hosting paketlerine hücum edebilir:)) başlangıç için kurduğum thailandtour.xyz sitemden sonra yeni çalışmalarımda da wp hostingle devam etmeyi düşünüyorum. Ücretsiz ssl olayını unuttum buda güzel bir artı.. (Kerem G. - thailandtour.xyz ) ”

Kerem G. Gizlenmiş 27.07.2019

“ Henüz birkaç ay oldu sizinle tanışalı çok teşekkür ediyorum yaptığınız işte sizden iyisini tanımadım henüz:) ”

Abdulkadir K. Gizlenmiş 24.07.2019

“ Güzel Hosting ile tanışalı henüz bir ay oldu. Üç yıldır farklı hosting firmaları ile çalışıyordum ve genel olarak memnundum. Güzel Hosting'i bir arkadaşımdan duydum ve yeni projem için denemeye değer olduğunu düşündüm. Hızıyla, destek ekibiyle, uygun fiyatıyla kullandığım en iyi hosting firması Güzel Hosting. Destek ekibi SSL sorunumu üç dakikada çözdü. Türkiye'deki en iyi hosting firması olduğunu söyleyebilirim. Yenilikçi ekibi olduğu; varsayılan olarak en iyi performansı veren PHP 7.3 sürümünü kullandığından anlaşılıyor :) Oysa ülkemizde ekstra ücret alıp siteyi hızlandıracağını söyleyen, PHP sürümünü değiştiren firmalar mevcut... ”

Emre Özdoğan emreozdogancom@gmail.com 21.07.2019

“ alan adlarimi ve webhosting paketlerimi guzel den aliyorum en ufak sorunda yardimci oluyorlar hizmet kalitesi 10uzerinden 10 cekinmeden alabilirsiniz friendocean.net ”

Gökhan A. Gizlenmiş 18.07.2019

“ Daha önce farklı bir firma ile çalışıyorduk. Güzelhostu tanıyınca yavaş yavaş sitelerimi buraya geçirmeye başladım ve tanıdığım insanlara da tavsiye etmeye başladım. Desteğiniz, sisteminiz çok hızlı ve stabil elinizden geldiğince her soruya cevap veriyorsunuz gerçekten teşekkürler. İyiki varsın Güzel Host EDİT: Neredeyse 1 yıl olacak sizlerle tanışalı, ilk gün yazdıklarımda hiçbir değişiklik olmadı hizmet kaliteniz çok başarılı. Nöbetçi eczaneden bile daha hızlısınız sabahın 4 ünde bile hizmete devam helal olsun :) ”

Orçun Y. Gizlenmiş 18.07.2019

“ Hem çalıştığım şirket için kullanıyoruz hemde kişisel sayfalarımda. Sunmuş oldukları hizmet gerçekten başarılı, müşteri memnuniyeti adına kırmayıp normalde yapmadıkları işlemi rica ile yapmaları takdirimizi bir kez daha kazandı. İyi ki varsın Güzel Host. Teknik ekibe sonsuz teşekkürler. ”

Özkoç Hidrolik Makina San Ve Tic A.ş A.ş. Gizlenmiş 18.07.2019

“ Türkiyede böyle bir teknik destek sunan başka bir firma yok. her sorunuma 7/24 ve hızlı bir şekilde teknik destek sağlayan ve hizmet kalitesi gerçekten muazzam olan güzelhosting e sonsuz teşekkürlerimi ediyor ve güzel hosting ile henüz çalışmayan kişilere bu yorumumun etki bırakmasını temenni ediyorum... ”

Ümitcan S. Gizlenmiş 16.07.2019

“ Ben olsam bu kadar hızlı olacağımı iddia edemem :) . Sloganınızın hakkını veriyorsunuz. Teşekkürler ”

Önder G. Gizlenmiş 11.07.2019

“ Destek sistemi iyi çok çabuk dönüp yardımcı oluyorlar ”

Furkan Korkusuz Gizlenmiş 08.07.2019
Daha Fazla Sonuç Göster