Mutlu Müşterilerimiz

HAKKIMIZDAKİ DİĞER YORUMLAR

“ Yıllardır GüzelHosting ile çalışmaktayım. Bu firma bir gün bile ne hizmet nede destek kalitesinden ödün vermiyor anlamakta güçlük çekiyorum. Umarım tüm ekip olarak hakettikleri yerlere gelirler! ”

Cenk Yiğit K. Gizlenmiş 03.08.2018

“ 150 tane web sitesi ile çalışıyorum. Haber , blog , e-ticaret alanında. Çok uzun zamandır guzelhosting'i kullanıyordum. Son bir yılda ise kendi web sitelerimi ve müşterilerimi tamamen güzelhostinge geçirdim. Hem ben hem de müşterilerim çok memnun. Fiyatlar çok uygun kalite gerçekten en iyisi. Hiç bir firmada olmayan ek özellikler ise hayati önem taşıyor ”

Hasan Çağri Güngör iletisim@cagrigungor.com 29.07.2018

“ Gerçekten servis kaliteleri ve destek ekibinin hızı inanılmaz. Sanki destek ekibiyle chat yapıyorum gibi 10 - 15 saniyede dönüşler alıyorum. Müthişsiniz. En önemlisi ise söyleneni düzgün anlayıp anında çözüm odaklı bir destek sunmaları. Keşke çok daha önce sizinle tanışsaymışım. Lütfen kalitenizi bozmayın. ”

Can A. Gizlenmiş 28.07.2018

“ Bir Arkadaş tavsiyesiyle buradan 2 Adet Hosting hizmeti aldım ve fiyatları en uygun ve en hızlı olan hosting. Ayrıca Bunun yanında teknik destek bildirimlerim en kısa zamanda 7/24 cevap buluyor. Çevremdeki herkese öneriyorum. ”

Nesimi Y. Gizlenmiş 11.07.2018

“ Yaklaşık 4 Aydır Hosting Hizmeti Alıyoruz. Zaten Öncesinde de Arkadaş tavsiyesi ile Güzel Hostinge Geçtik. Paket özelliklerinden Desteğine Kadar ve çok memnunuz. Paketler ihtiyacımızı Fazlasıyla karşılıyor. Destek Ekibi inanılmaz hızlı ve başarılı, Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Umarız hep böyle Devam Eder. ”

Yavuz K. Gizlenmiş 27.06.2018

“ Çok başarılısınız, Freelance destek verdiğim müşterilerimide istinasız artık size taşıyoruz. Bazı müşterilerim, yıllık sözleşmesi bitmemesine rağmen size taşıyoruz. Teşekkürler. ”

Resul E. Gizlenmiş 17.06.2018

“ Destek ekibi inanılmaz başarılı ve hızlı. Paketler ihtiyaca cevap verecek şekilde ve uygun fiyatlı. Uptime %100 desem yalan olmaz,keşke ilk hosting firması olarak kendilerini seçseymişim diyorum. Başarılarının devamını diliyorum... ”

Koray Aykor Gizlenmiş 15.06.2018

“ Güzel hosting başarılar dilerim. İlk web sitemi bu hosting firmasından açtığım için öyle mutluyum ki anlatamam. Kimseyi buradan alın demeye gerek yok sadece deneseniz zaten vazgeçilemeyecek kadar güzel host paketleri mevcut. Sizinle 7/24 sanki milyonlarca tl vermişsiniz gibi ilgilenen destek hizmetleri var. İlk buradan aldığım için çok şanslıyım. Bir yerden adını vermek istemediğim bir firmadan 3 tane alan adı aldım destek talepleri çok kötü. Yani o yüzden güzelnetin değerini anlamış biri olarak bu yorumu yazdım :D Sitemi ilk kurduğum günden beri bana en çok destek olan destek sistemleri herhalde. Çok teşekkür ederim güzel hosting hizmetlerine ”

Fatih Yetim Gizlenmiş 08.06.2018

“ Mükkemmel bir müşteri hizmetleri var anında cevap alabiliyoruz ve sıkıntı yaşanan tüm konularda hemen detaylı bilgilendirmeler yapmaları ise süper ”

Eren Ş. Gizlenmiş 07.06.2018

“ Merhaba arkadaşlar. Hizmet kalitesi ve destek birimi olarak süpersiniz. Gerçekten harika işler çıkartıyorsunuz teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim. ”

Ali Rıza Özcan aliozcan118@gmail.com 06.06.2018
Daha Fazla Sonuç Göster