Mutlu Müşterilerimiz

HAKKIMIZDAKİ DİĞER YORUMLAR

“ Kafamı Hep Güzel Çünkü biz Güzel.Net'liyiz.... Kafamız rahat siteleri dert etmiyoruz sorun cıktığında bildirim açtıkmı bu bizim işimiz değil demiyorlar bir sürü sorun ve sıkıntıyı çözüyorlar hayatımızdaki iyikilerdensiniz.. Teşekkürler Güzel.net Ailesi... ”

Tamer Ç. Gizlenmiş 05.04.2019

“ Saat gece 4 de sabah tekrar baktığımda kolayca çözebileceğim sorunlar ile karşılaştım eringenliğimden müşteri hizmetlerine yazdım. Müşteri hizmetleri sorunlarımı sabaha bırakmadan çözdü. Ve gerçekten 24 saat müşteri hizmetlerinin olduğunu kanıtladı. O saat de uyanık olarak bana yardımcı olan tüm müşteri hizmetleri personeli olmak üzere pek görmediğimiz gerçekten iyi hizmet sunan Güzel Host'a teşekkür ederim. ”

Turan Furkan Topak Gizlenmiş 03.04.2019

“ Yaklaşık olarak 2009 yılından beri guzel.net ile çalışıyorum. En ufak bir değişik olduğunda anında bilgilendiriliyorum. Destek talep ettiğimde gün ve saat farketmeksizin en geç 3 saat içinde geri bildirim ile talep ettiğim destek çözümleniyor. Hızlı ve güvenilir oldukları için guzel.net ekibine teşekkür etmeyi borç bilirim. ”

Türker İnanmaz Gizlenmiş 29.03.2019

“ Yaklaşık 10 yıldır yerli bir hosting firması ile çalışıyorum. Haklarını iade etmeliyim desteklerini esirgemediler. Ama destek taleplerime hep geç cevap verdiler. Bir tavsiye üzerine Güzel Hosting ile tanıştım. İlk projemizi de yaptık çok şükür. Beni en çok şaşırtan olay, destek talebime 3 dakika içinde cevap vermeleri oldu. Hem de çözüm sundular. Diğer firmadaki tüm projelerimi buraya taşıyacağım. Gönül rahatlığı ile Güzel Hosting'i tavsiye ediyorum. ”

Fatih Şahin Gizlenmiş 29.03.2019

“ Tamamen müşteri odaklı ve uzun süreli ilişkilere zemin hazırlayan bir yaklaşımla hız,performans,güvenlik ve kalite başlıklarını es geçmeden harika işler çıkartılabileceğini gösteren nadir şirketler arasındasınız. İleride açacağım veya açtıracağım bütün web siteleri Güzel Hosting kapsamında barınacaktır, bundan hiç şüphem yok.. ”

Kadir Çolak Gizlenmiş 14.03.2019

“ Bugüne kadar diğer firmalarda boşuna zaman kaybetmişiz. Gerek hosting ve sunucu kaliteleri gerekse ve en önemli konulardan biri olan destek sistemleri ile gerçekten işini en iyi şekilde yapan bir firma oluşuna tanıklık etmişimdir. Her sorun ve taleplere en hızlı ve doğru şekilde müdahale eden destek ekibi çalışanlarını gönülden tebrik ediyorum. Konusunda uzman ve müşteriye değer veren ekipleri ile sorunsuz bir web deneyimi yaşatan gönül rahatlığı ile kullandığımız bir hosting firmasıdır. Kurum kurucularına ve değerli çalışanlarına bir kez daha teşekkür ediyorum. ”

Ibrahim B. Gizlenmiş 12.03.2019

“ Destek Sistemi Harika ve Anında geri dönüş yapıyorlar. Hız Konusunda Çok iyi bir firma ”

Halil Utku S. Gizlenmiş 12.03.2019

“ Destek sistemleri çok iyi altyapılarını sürekli iyileştiriyorlar. Siz madur olmayın diye ellerinden geleni yapıyorlar, tek kelimeyle şahane... ”

Can P. Gizlenmiş 11.03.2019

“ Merhaba, ben bu aileye katılalı çok olmadı ama özellikle Teknik Destek ekibini çok seviyorum :) Sabahın 5'inde açtığım destek bildirimi eğer 5 dakikadan önce cevaplanıyor ve sorunlarım çok kısa sürede çözülebiliyorsa daha ne isterim. Tüm ekibi tebrik ederim. İyi ki varsınız. Allah, server'larınıza zeval vermesin :) Firma sahibi büyüğümüze sesleniyorum Teknik Destek ekibini lütfen ödüllendirin. Tatile gönderin çünkü hakediyorlar sonuna kadar ”

Ali H. Gizlenmiş 09.03.2019

“ Keşke daha önce bu firma ile çalışsaydım. Teşekkürler. ”

Turan K. Gizlenmiş 08.03.2019
Daha Fazla Sonuç Göster