Mutlu Müşterilerimiz

HAKKIMIZDAKİ DİĞER YORUMLAR

“ Merhaba Güzel Hosting. WP uyumlu 3 aylık mini paketinizi alıp size bir şans verdim. Tebrik ederim. www.horecakurumsal.com kurup yayına aldım. ilk test ettiğim şey site hızı ve wp uyumuydu. Gerçekten süper. Endişelerimi giderdi. Muhtemelen sizin bilgilendirme mailinizi beklemeden paketi yükselticem gibime geliyor :) Ticket hizmet hızınızı da ayrıca tebrik ediyorum. İsminiz güzel ve hızlı hosting falan olmalıydı :) Başarılarınızın devamını diliyorum. ”

Ömer Ali A. Gizlenmiş 27.04.2018

“ Sanırım güzelhosting her müşteriye 1 adet işinde profesyonel çalışan atamış. Aksi halde bu kadar hızlı bir destek sistemi kurulamaz. Hemen üye olun zaman kaybetmeyin :) ”

Yunus Can Bozkaya ynsbozkaya@gmail.com 25.04.2018

“ Yıllardır sizinle çalışmanın verdiği güven ve huzuru hiç bir yerde bulamadık. Gerek müşterilerimiz gerekse biz sizlerden aldığımız bu kalitede hizmet için, tüm kalbimizle sizlere teşekkür ediyoruz. Doğru yolda olduğunuzu, müşterilerinizin sizden çok mennun kaldığını bilmenizi isteriz. bizlere sunduğunuz yüksek kalitede tüm hizmetleriniz için sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır. İyi ki varsınız iyi ki sizleri tercih etmişiz. Tüm ekip üyelerine teşekkür ediyor iyi çalışmalar diliyoruz. Sevgiyle Kalın. ”

Ali E. Gizlenmiş 20.04.2018

“ açılan ticket desteğine daha hızlı cevap verebilecek başka bir firma varmıdır acaba ? soruyu yazıyorsun , maximum 1dk içerisinde cevap geliyor. gerçekten muhteşem. bu zamana kadar 6 farklı firma ile çalışım ama en sonuda burada karar kıldım. Mükemmel hizmet ”

Abdulkadir İnan info@rendemedya.com 11.04.2018

“ Aldığımız Resel hosting ilgili hizmet kaliteniz süper, destekleriniz sonuca ulaştırmakta ve sorun çözme yeteneğiniz muhteşem. Başarılar Dilerim ”

Ömer Işik Gizlenmiş 10.04.2018

“ Kaliteyi başka yerde aramaya gerek yok doğru adres hızlı destek hızlı sunucu ve hizmetler daha başka neye gerek var :) ”

Yasin B. Gizlenmiş 08.04.2018

“ 16.06.2016 yılından bu yana çalışmış olduğumuz firmadan son derece memnunuz. VPS hizmeti ve diğer yan hizmetleri kullanıyoruz. Başlangıçtan bu yana dikkatimizi çeken en belirgin özelliği destek sistemi. Bu süreçte açmış olduğumuz 32 ticket da dakikalar içinde yanıtlandı. Sorunların ya da danışılanların kısa sürede yanıtlanacak olduğunu bilmek firmaya güvenimizi arttırıyor. ”

Yusuf E. Gizlenmiş 06.04.2018

“ hiç bir şekilde teredüt etmeyin firma çok kaliteli müşteri hizmeti çok iyi ”

Yunus A. Gizlenmiş 06.04.2018

“ Firmayı geç fark ettim efsane fiyatlar var :) teşekkürler güzel hosting ”

Mehmet Emin A. Gizlenmiş 28.03.2018

“ Uluslararası ve çok bilinen bir hosting servisinden güzel hostinge geldim. Ortalama 10 saniye üzerinde olan sayfa açılış sürem 2 saniyenin altına indi. Her soruma cevap aldım. Çok çabuk cevap aldım. Ne desem boş. Başka yerde boşa sürünmeyin bence.. (İnşaallah nazar değmez :)) ”

Mustafa B. Gizlenmiş 28.03.2018
Daha Fazla Sonuç Göster