Mutlu Müşterilerimiz

HAKKIMIZDAKİ DİĞER YORUMLAR

“ Sanırım 5 senedir falan kullanıyorum. Çok memnunum. web ve wordpress işini sizle öğrendim diyebilirim :) Ticket cevapalrınız ve desteğiniz her zaman mükemmel. Teşekkürler ”

İsmet Dinçer Ö. Gizlenmiş 08.06.2022

“ Yaklaşık olarak 13- 14 yıllık meslek hayatımda yüzlerce host firmasıyla tanışma fırsatına nail oldum :) ... Hiç biri ama hiç biri söylediği paketteki özellikleri karşılayamadı. En güzel Host Güzel.net.tr dir diye bir yola çıktım. Panele Sadece Ödemelerimi yapmak için giriyorum. Meğer biz ne sunucu problemiyle karşılaşmışız da farkında değilmişiz. ”

Yasir Bünyamin İ. Gizlenmiş 02.06.2022

“ Uzun yıllar oldu çalışalı. Bir sorunda geç saatlerde bile destek alabilmek güzel. Güleryüzle hizmet veren personele, kaliteli hizmeti uygun sunan Güzel Hosting'e yürekten tşk.ler... ”

Dilek Özhan Gizlenmiş 25.05.2022

“ 2016 yılına kadar birçok Hosting firması ile çalıştım. 2016 yılında tanıştığım Güzel Hosting'den sonra başka hiçbir hosting firmasına ihtiyacım kalmadı. Bütün sitelerimi taşıdıktan sonra, yeni aldığım bütün işlerde de müşterilerime hep Güzel Hosting'i öneriyorum. Her zaman ilk söylediğim şey de 7/24 destek hizmetini gerçek anlamada verebilen tek firma olduklarıdır. Genelde gece çalıştığım için sabah 4-5 'te ne zaman destek talebinde bulunduysam, en geç 10 dakika içinde mutlaka bir cevap alıyorum ve sorunum ışık hızıyla çözülüyor. Bir hosting firmasında bana göre en önemli kıstaslardan biri destek hizmetidir. Ve Güzel Hosting bunu kesinlikle en iyi yapan hosting firmasıdır. Bunu dışında fiyatları da oldukça uygun ve bol seçenekli paketleriyle hosting seçme işini kolaylaştırmaktadır. Teşekkürler Güzel Hosting, iyi ki varsın. ”

Murat Ramadanoğlu [email protected] 21.05.2022

“ Kaç senedir kullanıyorum gayet mutluyum hem kendim için hemde çevrem için önerdiğim tek firma Güzel Hosting fiyatlarda uygun olduğu için gayet Güzel :) ”

Fatih A. Gizlenmiş 13.05.2022

“ Hosting Firmanız İle Yeni Nesil Yazılım Yetkilisi Hüseyin ERTEN Bey ile Tanıştım. Kendisi Bize Her Konuda Kusursuz Hizmet Anlayışı ve Yardımında Bulunmaktadır Daha Önceki Site Adres Bilgilerimizi Kaybetmemize Rağmen Kısa Sürede Güzel Hosting Ekibi İle Yaptığı Görüşmeler Neticesinde Tekrar Sitemizi Kullanabilir Duruma Getirdiniz Güzel Hosting Çalışan Personelleri Olarak Herbirinize Teşşekkür Eder Çalışma Hayatınızda Başarılarınızın Devamını Dilerim Nail ÇAKIR Yükseliş Partisi Genel Başkanı. ”

Nail Çakir [email protected] 02.05.2022

“ Merhaba Güzelhosting Ailesi Türkiye'de Çalışmadığım Hiç Bir Domain Ve Hosting Firması Kalmadı En son Geldim Güzel Hosting Firması İle Çalışmaya Başladım Hizmet Aldığımın Farkına Vardım Teknik Destek Çalışanlar Professional Gece saat 3 Sabah Saat 5 Te Ne zaman Yazdım İse Anında İşleme Alıp Sorunu En Hızlı Bir Şekilde Çözüyorlar Fiyatlar İse Türkiye'de ve Avrupa'da En düşük En Hızlı Hosting Firması. Bazı Hosting ve domain Firmaları İlk Etapta Fiyatı Ucuz veriyor Daha Sonra Panelde Fiyatı 3 Katına Cıkarıyorlar Bizi Enayi Yerine Koyuyorlar Hizmet Sıfır Tickete Cevap Yazıyoruz 24 Saat Sonra Cevap Veriyorlar Yani Anlayacağınız Hiç Şüphesiz Ve Kaygısız Bir Şekilde Host Domanin Alabilirsiniz Burdan Tekrardan Çok Ama çok Teşekür ediyorum güzel Hosting Ailesine Sevgi Saygı İle İyi Calışmalar Diyorum ”

Halil Özçetin Gizlenmiş 01.05.2022

“ Uzun zamandır bu firma ile çalışmaktayım. Teknik destek olsun fiyat/performans olsun gayet başarılılar. Hizmetleri için teşekkür ederim. ”

Tuncay C. Gizlenmiş 30.04.2022

“ 4 Yıldır Güzel Hosting firmasını kullanıyorum. Son derece basite indirgenmiş bir iletişim ve destek alanı mevcut. Fiyatları genelde diğer firmalara göre daha uygun. Herhangi bir sorun da gereken neyse onu yapıyorlar. İlgili arkadaşların dönüşleri gayet iyi. Türkiye de olması ayrı bir avantaj. ”

Ömer Ş. Gizlenmiş 18.04.2022

“ Merhabalar Güzelnet Ailesi Çok uzun zamandır kendi işlerim için sizin hizmetlerinizi kullanıyorum ve Yeni müşterilerime hosting alacakken sizden almasını tavsiye ediyorum Bu pazar günü toplu işlerimi bitirmeye çalışırken bu kararımın nekadar doğru olduğunu anladım ve size teşekkür etmeyi kendime BORÇ olarak gördüm Bazı müşterilerim eski hostinglerin de çalışmakta inat ediyorlar ve yarım saatte bitecek işim panel yavaşlığı destek bildirimi yetersizliği vs sebelerden saatlerce uzuyor İykide Sizi tanımışım verdiğiniz hizmetler için çok Teşekkür Ederim ”

Erdem Ş. Gizlenmiş 17.04.2022
Daha Fazla Sonuç Göster