Mutlu Müşterilerimiz

HAKKIMIZDAKİ DİĞER YORUMLAR

“ Çok uzun zamandır çalışıyorum.. Bütün ekip çok iyi çalışıyor.. Güzel Hosting ailesine teşekkür ederim ”

Hilal Ajans Şahıs Şirketi [email protected] 02.08.2023

“ Senelerdir çalıştığım, aklıma hosting denilince gelen ilk firma, destek ekibine bugüne kadar bana öğrettikleri her bilgi için teşekkür ederim, hızları olsun, kalite olsun kuşkusuz 1 numara, iyi ki varsın Güzel Hosting :) ”

Muratcan A. Gizlenmiş 16.07.2023

“ Geri dönüşler anında ve tam odaklı hizmet Müşteri memnuniyeti için yapılan şeyler için teşekkür ederim. ”

Ayhan Güngör [email protected] 15.07.2023

“ En alakasız saatte destek bildirimi açsam bile hemen dönüş yapıyorlar çok memnun kaldım ajansım güzel hosting ile çalışacak ”

Görkem B. Gizlenmiş 01.07.2023

“ Kaç yıldır çalıştığımı bile hatırlamıyorum, kaç site kurdum, kaç site sildim bilmiyorum. İşin esprisi bir yana o kadar sorunsuz çalıştık ki, sadece ödeme günleri yaklaştığında siteye girip ödememi yapıp çıkıyorum. Çizginizi hiç bozmamanız dileğiyle, adınız gibi Güzel'siniz (: ”

Bahadır Serhat F. Gizlenmiş 21.06.2023

“ Merhaba buradan hizmet almak gerçekten güzel ben araştırarak bulmuştum güzel hosting firmasını ve gerçekten hızlı ve çözüm odaklı bir yapıya sahipler. herkese teşekürler. ”

Mehmet Salih Karaca [email protected] 05.06.2023

“ Merhaba, Halil İbrahim Er beni size yönlendirmişti. iyi ki. bütün sorunlarım hızlı bir şekilde cevap bulup çözülüyor. ilk kez bir hosting firması ile çalışıyorum. Sizlerle karşılaştığım için şanslı bir adım önde hissediyorum teşekkürü bir borç bilirim. ”

Yunus Can Uyanık [email protected] 05.06.2023

“ İyiki Güzel hosting ile tanışabilmişim.; Güzel hosting ile 2 yıl önce, açıkçası bir adım şüphe de duyarak tanışmıştım. Önce, Diğer büyük dünya markalarına yönelmediğim için tereddütlü idim. Fakat, Ürün satın alıp Guzel Hosting ile işlerimi halletrmeye başlayınca, güvenilirlik, hatasızca web sitelerimi yönetebilmem ve yönlendirebilmem,m içinden çıkamadığım konulara gece gündüz ANINDA cevap alabilmem, sorulara verilen hızlı ve anlaşılır yanıtlar, fiyat&performans beni iyiki guzel hosting ile tanışmışım diyorum. Çok teşekkürler. ”

Arda Gök Gizlenmiş 13.05.2023

“ Güzel Hosting'den Aldığım Domain Ve Ücretsiz Hosting Hizmetini Yaklaşık 1 Yıldır Sorunsuz Olarak Kullanıyorum. Her Sorun ile Çok Güzel İlgileniyorlar. Herkese Öneririm! ”

Abdussamed K. Gizlenmiş 10.05.2023

“ Merhaba, web site işine daha yeni atıldım kendimi geliştirmek için araştırmalar yaparken bir abimin tavsiyesi sonucu buraya yöneldim, ve bu konularda yeni olduğum için ne sorarsam dönüş sağladılar ve hiçte uzun sürmedi.. şuanlık çok memnunum, yardımları ve çalışmalarında dolayı teşekkürlerimi iletiyorum. ”

Daghlar M. Gizlenmiş 09.05.2023
Daha Fazla Sonuç Göster