Mutlu Müşterilerimiz

HAKKIMIZDAKİ DİĞER YORUMLAR

“ 7/24 desteğin hakkını gerçekten veren bir firma. Çok kısa bir süre içerisinde cevap veriyorlar ve bugüne kadar hep çözüm odaklı yanıtlar aldım. Destek ekibine teşekkür ederim. ”

Abdurrahman İlker Y. Gizlenmiş 20.04.2021

“ Sevgili Güzel Hosting Ailesi; Sizin için buradan yazabileceğimiz kelimeler, vermiş olduğunuz hizmet ve destekler için yetmez. Gerçekten sizinle çalışmaya başladıktan sonra kaliteli hizmet nedir bunu öğrendik. Sürekli bizim için yapmış olduğunuz yenilikler çok güzel ve gerçekten harika. Tüm ekibinize teşekkür ederiz. İyi ki varsınız, iyi ki sizi tanımışız. ”

Erdem Akyildiz Gizlenmiş 13.04.2021

“ Özellikle destek ekibinin yardım anlayışı süper Güzelnet mükemmel bütün ekibi kutluyorum bundan sonra tek tercihim kesinlikle Güzelnet. ”

Salih Z. Gizlenmiş 11.04.2021

“ Destek servisi 5 yıldız, güncel uygulamalar ve cpanel 5 yıldız. Şahsen yıllardır çalıştığım firmadan ayrılırken çok tereddüt yaşamıştım fakat şimdi ise neden bu kadar geç kaldığıma kızıyorum. Kaliteli hizmet için tüm çalışanlara teşekkürler... ”

Muhammed Şerif Şahıs Şirketi Gizlenmiş 03.04.2021

“ İsmi ile müsemma bir hosting firması... Sorularınıza ve yaşadığınız sorunlara hızlı bir şekilde dönüp , çözüyorlar. 7/24 olayı lafta değilmiş. Çok teşekkür ederim :) ”

Ömür Yasemen G. Gizlenmiş 03.04.2021

“ "Güzel" bir hizmet. Teşekkürler Tüm ekibe kalbi dualar olsun ”

Yasin Asma [email protected] 01.04.2021

“ Çok güzel bir ekibi var Sağolsunlar her derdime çözüm buldular sıkılmadan gece gündüz demeden hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim yolunuz açık olsun bol kazançlar dilerim ”

Gökhan Çebin Gizlenmiş 27.03.2021

“ Kuzenimin tavsiyesiyle önce ben sonra benim tavsiye ettiklerimle guzelhosting'e taşındık. Harika bir ekip ve çözüm odaklılar her zaman için. Hem fiyatlar cazip, hem tertemiz bir arayüz ile çalışıyorlar. Her yere promosyon reklam saçmalığı doldurup gereksiz e-postalar ile insanı yormuyorlar. Üstüste kampanyalar yapıp kuponlar dağıtıp başımızı döndürmüyorlar. Ticari ahlakları takdire şayan. Umarım kiralık sunucu stokları da güncellenir yakın zamanda. ”

Ali Kemal O. Gizlenmiş 18.03.2021

“ Yıllardır kullandığım ve verdikleri hizmetten gayet memnun olduğum hosting firması. Sunucu hızları gayet tatmin edici ve gayet stabil. Ayrıca destek sistemleri de çok hızlı ve başarılı. Herkese öneririm. ”

Evren Yılmaz [email protected] 07.03.2021

“ Mükemmel bir hosting firması. Nerdeyse günün her saatinde yaşadığınız sorunları anında telefonla ve destek sistemi ile çözüyorlar. Başka hosting firmaları ile de çalışan biri olarak herkese tavsiye ediyorum. İyi ki tanışmışız ... Teşekkürler... ”

Murat A. Gizlenmiş 22.02.2021
Daha Fazla Sonuç Göster