Mutlu Müşterilerimiz

HAKKIMIZDAKİ DİĞER YORUMLAR

“ Kapılı Group & Teknoloji olarak güzelhosting ekibine teşekkür ediyorum. Kaliteli hizmet almak isteyen herkes guzelhostingi tercih etmelidir. Daha önce sektörümüz gereği birçok hosting firması denemiş ve sorunlar yaşamış biri olarak bilgi veriyorum. İyi çalışmalar diliyorum ”

Samet Kapılı Gizlenmiş 25.09.2023

“ Güzel.net.tr bu sektörde tavsiye edebileceğim nadir şirketler arasındadır. Kaliteli hizmeti ve hızlı çözüm üretebilen destek merkezi ile gönlümde taht kurmayı başarabilmiştir. Paranız çöpe gitmesin gelin Güzel.net'e ”

Ahmet Murat T. Gizlenmiş 31.08.2023

“ Güzel hosting çok hızlı çalışan bir destek / taşıma ekibine sahip, ayrıca çok nazikler. Hem Türkiye'de sunucum olsun, hem de hesaplı ve hızlı olsun istediğim için Güzel hostingi tercih ettim ve tüm sitelerimi zaman içinde buraya taşımış olacağım. ”

Sinan Y. Gizlenmiş 31.08.2023

“ O kadar uzun yazmaya gerek duymadım. Kısaca kalitenin adresi.Sınırsız yardım geri dönüş ve çözüm. . Teşekkürler Güzel Hosting ailesi... ”

Abdullah Gülderen [email protected] 03.08.2023

“ Çok uzun zamandır çalışıyorum.. Bütün ekip çok iyi çalışıyor.. Güzel Hosting ailesine teşekkür ederim ”

Hilal Ajans Şahıs Şirketi [email protected] 02.08.2023

“ Senelerdir çalıştığım, aklıma hosting denilince gelen ilk firma, destek ekibine bugüne kadar bana öğrettikleri her bilgi için teşekkür ederim, hızları olsun, kalite olsun kuşkusuz 1 numara, iyi ki varsın Güzel Hosting :) ”

Muratcan A. Gizlenmiş 16.07.2023

“ Geri dönüşler anında ve tam odaklı hizmet Müşteri memnuniyeti için yapılan şeyler için teşekkür ederim. ”

Ayhan Güngör [email protected] 15.07.2023

“ En alakasız saatte destek bildirimi açsam bile hemen dönüş yapıyorlar çok memnun kaldım ajansım güzel hosting ile çalışacak ”

Görkem B. Gizlenmiş 01.07.2023

“ Kaç yıldır çalıştığımı bile hatırlamıyorum, kaç site kurdum, kaç site sildim bilmiyorum. İşin esprisi bir yana o kadar sorunsuz çalıştık ki, sadece ödeme günleri yaklaştığında siteye girip ödememi yapıp çıkıyorum. Çizginizi hiç bozmamanız dileğiyle, adınız gibi Güzel'siniz (: ”

Bahadır Serhat F. Gizlenmiş 21.06.2023

“ Merhaba buradan hizmet almak gerçekten güzel ben araştırarak bulmuştum güzel hosting firmasını ve gerçekten hızlı ve çözüm odaklı bir yapıya sahipler. herkese teşekürler. ”

Mehmet Salih Karaca [email protected] 05.06.2023
Daha Fazla Sonuç Göster