Mutlu Müşterilerimiz

HAKKIMIZDAKİ DİĞER YORUMLAR

“ Yıllardır hosting firmaları ile çalışıyorum 10 yıl gibi uzun zaman oldu hep bi sorun hep bir eksiklik ama güzel hosting ile 1 yıl kadar oldu çalışılıyorum hiç sorun yaşamadım herşey adları gibi güzel çalışıyor umarım hep böyle kalırlar 1 yıl olmasına rağmen bana sorana güzel hostingle çalışın diyorum ama böyle kalın lütfen ”

Ömer S. Gizlenmiş 08.02.2018

“ Fiyatları çok uygun olan ve kalitesi ile güven veren bir hosting şirketi. Destek sisteminin ne kadar hızlı olduğunu deneyip görebilirsiniz. ”

Oğuzhan Oktay Gizlenmiş 01.02.2018

“ Şu ana kadar her aramama tam yanıt verildi ve bir çok işlemime yardımcı olundu. hiç bir vakitte gecikmediler açıkçası bu kadarını beklemiyordum. ben tavsiye üzeri tanıdım güzel hostingi ve memnunumda. bi amatör olarak bana bile katlanıyorlar :))) ”

Gökhan Kılıç Gizlenmiş 31.01.2018

“ Başta Tereddüt ettiğim ama sonra memnun kaldığın tek Hosting Şirketi her konuda hızlı bir şekilde destek veriyorlar ve SSL sertifikasının ücretsiz sunmaları gerçekten çok iyi ”

Ali Genç algebilisim@gmail.com 24.01.2018

“ Sağlam altyapısı ve muazzam teknik desteği için Güzel Hosting'e teşekkür ederim. ”

Özgür K. Gizlenmiş 18.01.2018

“ İnsanı çıldırtacak derecede detaycı ve soru soran bir yapım olmasına rağmen beni sabırla dinleyen ve cevap vermekte 10 dakika bile gecikmeyen destek sistemi beni en çok cezbeden yanıdır Güzel Hosting'in. Şimdi anlıyorum niçin "SORMAKTAN ÇEKİNMEYİN" dediklerini... Ödediğim çok düşük bir rakama karşılık aldığım mükemmel hizmet karşısında soru sormaya çekiniyorum. :) 1 YIL SONRA GELEN YORUM GÜNCELLEME: Güzelhosting ile çalışmaktan mutluyum. Daha iyisi var mı bilmiyorum ama zaten insan aramıyorda :) ”

Sedat Aytanözü sedataytanozu@gmail.com 14.01.2018

“ Birçok hosting firması ile çalıştım fakat bu kadar hızlı teknik servisi olan ve sözünde duran bir firma görmemiştim. Ekip ve size sunulan hizmet gerçekten takdire şayan. ”

Halil Han Badem halilbadem1903@gmail.com 12.01.2018

“ Gerçekten, adı gibi güzel ve kaliteli bir hosting firması! Hiç düşünmeyin derim, direkt siparişinizi verin. Çok geç saatlerde açtığım destek talebine bile 1-2 dakika içinde baktılar, gerçekten güzelhosting ekibini tebrik ediyorum. Her zaman projelerimi bu hosting firması ile yürüteceğim! Ayrıca sitem: https://www.webzeyrek.net/index.php ”

Mehmet Konukcu kraljmehmet@gmail.com 07.01.2018

“ Teknik destek konusunda çok iyiler. Paket fiyatları da verdikleri hizmete göre gayet iyi. Herkese tavsiye ederim. ”

Mehmet Eren A. Gizlenmiş 05.01.2018

“ Güzel hosting çok kaliteli bir firma fiyat açısından olsun sunucuların hızı olsun her türlü müthiş bir firima . En önemliside SSL ücretsiz olasıdır. Başka ne isteyebilirimki teşekkürler GÜZEL HOSTİNG ”

Sercan Tunç tuncsercan06@gmail.com 04.01.2018
Daha Fazla Sonuç Göster