Mutlu Müşterilerimiz

HAKKIMIZDAKİ DİĞER YORUMLAR

“ Çalıştığım en profesyonel Hosting firması. 7/24 destek ile hızlı çözüme ulaşıyoruz. Teşekkürler ”

Sezgin Güler sezginguler@yandex.com.tr 07.04.2017

“ İlk çalışmaya başladığımdan beri bir kez bile sorun yaşamadım. Her soruma profesyonelce cevap verdiler. Bir çok projem bu firmada bulunuyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum. ”

Elif Bedir Gizlenmiş 16.03.2017

“ gerçekten müthiş bir firma çoğu zaman diğer hosting firmalarında cPanel son sürümü olmuyor bunu beni gerçekten rahatsız ediyor ama güzel hosting her daim güncel, güvenilir ve sağlam bir firma olduğunu belirtmek istiyorum ve burayla çalışmaktan mutluyum ”

Ufuk K. destek@wg3tasarim.com 27.02.2017

“ Türkiye'deki nerdeyse tüm hosting firmalarını performans, uzmanlık, destek hattı ve fiyat konusunda verilere dayalı çalışmalar yaparak test etmiş biri olarak samimiyetle belirtebilirim ki, Güzel Hosting Türkiye'nin en iyi hosting firmalarından bir tanesi olduğunu bir çok tecrübem ve testim sonucunda kanıtlamış bir firmadır. En sevdiğim yanları ise, kendileri ile herhangi bir konuda, günün ne saatinde olursa olsun iletişime geçtiğinizde size diğer hiçbir hosting firmasının veremediği kadar hızlı bir şekilde, tüm iyi niyetleri ve samimiyetleri ile geri dönüş yapıyor olmaları. Kendileri ile herhangi bir konuda iletişime geçin ve ne kadar hızlı bir yanıt alacağınızı siz de test edin. Testinizin sonucu yazdıklarımın bir söylemden ibaret olmadığını size kanıtlayacaktır. (Abdullah AVCI - renkhosting.com) ”

Abdullah A. Gizlenmiş 15.02.2017

“ Merhaba, sizden aldığımız hizmetten çok memnun olduğumuzu belirtmek isterim. Nitekim Blogger sitemizdeki 2013 tarihli yazımızı da revize ederek sizlerden bahsettik. (kesinlikle herhangi bir menfaat beklentimiz yoktur) zaten Blogger'ımızı da bilgi paylaşım amacıyla kullanmaktayız. http://www.guzelbilgi.net/2015/09/en-iyi-hosting-firmas-hangisi/ tekrar teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz. Cüneyt Bodur ”

Cüneyt B. Gizlenmiş 10.02.2017

“ Süper hızlı destek, kaliteli hizmet, uygun fiyatlar, ssl ücretsiz. DAHA NEDENİR. ”

Şakir Keskinoğlu sakirkeskinoglu@gmail.com 10.02.2017

“ Daha önce yabancı hosting firmasıyla çalıştım İnglizcem iyi olmadığı için ve çözüm sürecinde sıkıntılar oluyordu. Bende arayış içerisinde oldum ve Güzelhosting ten hizmet almaya karar verdim. Benim için en önemli hosting hız ve destek ve bunlar burada var doğru karar verdiğim için çok mutluyum. Teşekkürler GÜZELHOSTİNG . Herkese de gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. http://kazancformulleri.com ”

Ahmet Koç ahmetkoc.1956@gmail.com 02.02.2017

“ Merhaba, Güzel.net.tr ile 2016 yılı içerisinde tanıştım. Domain ve Hosting hizmeti alanlarında hızlı geri dönüşler ve yeterli destek olarak gerçekten hakkını veren bir firma olduğunu söyleyebilirim. Kullanıcı arayüzü bakımından her türlü erişim imkanını da sunmaktalar. Sistemsel çalışmaları için teşekkür ederim. Gün geçtikçe daha da iyi işler çıkaracaklarını düşünmekteyim. ”

Serkan İ. Gizlenmiş 01.02.2017

“ 2010 yılından beri çalıştığım bir firma. Her türlü problemde uzman ekiple sizi sabırla dinleyip sorunlarınızı hallediyor. Hem web hizmetleri hemde teknik destekleri çok hızlı. Aldıkları her kuruşu fazlasıyla hak eden ve işinin ehli olan Güzel Hosting'i şiddetle tavsiye ediyorum. Teşekkürler Güzel Hosting :) ”

Süleyman Çalın Gizlenmiş 27.01.2017

“ Kendileriyle çalışmak keyifli iletişimleri çok iyi ”

İsa Ö. Gizlenmiş 25.01.2017
Daha Fazla Sonuç Göster