Mutlu Müşterilerimiz

HAKKIMIZDAKİ DİĞER YORUMLAR

“ Tavsiye üzerine GÜZEL HOSTİNG ile çalışmaya başladım dedikleri kadar işlerinin ustası Evet güzel hosting adı gibi personelleri sabırlı ve güzel insanlar iyiki varsınız teşekkürler. ”

Mehmet Acar Gizlenmiş 08.03.2018

“ www.guzel.net.tr ile tanısıpta terk eden yoktur ... ”

Olcay Bayram duyguinsani34@hotmail.com 07.03.2018

“ Tek kelime ile muhteşem hizmet 6-7 yıldır çalıştığım hosting firmasını bana değiştiren Güzelhostinge çok teşekkür ederim. Site taşıma hizmetlerini bile kendileri ücretsiz yapıyorlar. Parasını sonuna kadar hak ediyorlar. Sadece hosting değişimiyle bile google page speed hız oranlarım değişerek daha iyi seviyeye geldi. ”

Mehmet Durna Gizlenmiş 21.02.2018

“ Destek taleplerine hızlı geri dönüşler, en önemlisi hızlı hosting hizmetleri kolay paneller ve daha bir çok hizmetleriyle memnun bırakan bir firma başarılarınızın devamını dilerim - takiaks.com ”

Yasin Taşçi Gizlenmiş 21.02.2018

“ www.teknokenti.com sitem yeni. Alan adını ve hostingini buradan aldım. Hızlı ve güvenilir. Satış temsilcisileri ve destek bölümündeki yetkililer her soruna yardımcı oluyorlar. ”

Alperen G. Gizlenmiş 19.02.2018

“ Bir çok firmayla çalıştım 15 yıllık bir tecrübem var guzel.net.tr kalitesine geçmenizi tavsiye ederim ”

Murat Can Gizlenmiş 13.02.2018

“ Gerek hizmetlerinizden, gerek destek ekibinizden çok memnunum, gerçekten işinin ehli insanlar çalışıyor. Verdiğim ücretin karşılığını sonuna kadar veriyorlar çok teşekkür ediyorum. ”

Mustafa T. Gizlenmiş 13.02.2018

“ Yıllardır hosting firmaları ile çalışıyorum 10 yıl gibi uzun zaman oldu hep bi sorun hep bir eksiklik ama güzel hosting ile 1 yıl kadar oldu çalışılıyorum hiç sorun yaşamadım herşey adları gibi güzel çalışıyor umarım hep böyle kalırlar 1 yıl olmasına rağmen bana sorana güzel hostingle çalışın diyorum ama böyle kalın lütfen ”

Ömer S. Gizlenmiş 08.02.2018

“ Fiyatları çok uygun olan ve kalitesi ile güven veren bir hosting şirketi. Destek sisteminin ne kadar hızlı olduğunu deneyip görebilirsiniz. ”

Oğuzhan Oktay Gizlenmiş 01.02.2018

“ Şu ana kadar her aramama tam yanıt verildi ve bir çok işlemime yardımcı olundu. hiç bir vakitte gecikmediler açıkçası bu kadarını beklemiyordum. ben tavsiye üzeri tanıdım güzel hostingi ve memnunumda. bi amatör olarak bana bile katlanıyorlar :))) ”

Gökhan Kılıç Gizlenmiş 31.01.2018
Daha Fazla Sonuç Göster