Mutlu Müşterilerimiz

HAKKIMIZDAKİ DİĞER YORUMLAR

“ Öneriler üzerinde güzelhost'tan hizmet aldım. Yaklaşık 2-3 yıldır kullanıyorum, ve çok memnunum. Herhangi bir problem olduğunda destek istiyorum ve kısa süre içerisinde çözüme ulaşıyorum. Teşşekkürler Güzel Host ”

Ali Anıl K. Gizlenmiş 13.11.2019

“ Bu yorumu içimden sadece içimden geldiği için yazıyorum... Uzun süredir sizinle çalışıyorum. En ufak sorunda bile sorunsuz yardımcı oluyorsunuz. Verdiğiniz hizmet Türkiye standartları kalitesine göre yüksek kalitede olan bir sağlayıcısınız. Sizinle olmaktan gerçekten çok memnunum, umarım ayağınıza taş takılmadan şuanki kalitenizi hep korursunuz. Sizi seviyorum Güzel Hosting Ekibi, herşey için teşekkürler. <3 ”

Burak Kahriman burakkahriman@yandex.com 11.11.2019

“ Yaklaşık 3 yıldır fiyatı uygun, performansı mükemmel hizmet alıyorum. Her soruma sabır ve büyük yetkinlikle cevap alabiliyorum. Destek ekibi mükemmel. ”

Furkan C. Gizlenmiş 07.11.2019

“ Yaklaşık 2 yıldır Güzel Hosting ile çalışmaktayım. Birden çok hizmet satın aldım ve bu hizmetler için destek ihtiyacım oldu. Saat kaç olursa olsun anında geri dönüş sağlandı ve sorun kesin olarak çözüldü. Yeni projelerim için ihtiyaç duyduğum hosting ve diğer hizmetler için farklı bir firma arayışında hiç bulunmadım bulunmayı da düşünmüyorum. En iyi fiyata en kaliteli hizmeti almak isteyen arkadaşların başka bir firma arayışına girmelerine gerek yok. Tüm ekibe teşekkür ederim. ”

Tolga Yilmaz Gizlenmiş 01.11.2019

“ Hizmetlerinizden çok memnunum teşekkürler ”

Ucm Tarım Gıda Sanayi Ve Ticaret L. Gizlenmiş 01.11.2019

“ Kişisel sitelerim için uzun zamandır kendileri ile çalışıyorum. Bir çok konuda bilgimin eksik olmasından dolayı devamlı kendilerinden destek istiyorum ve bir kez bile beni yarı yolda bırakmadılar. Her konuda desteklerini sonuna kadar ve oldukça hızlı bir şekilde gösterdiler. Mutlu müşteri yaratma konusunda oldukça başarılı bir firma. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. ”

Suat I. Gizlenmiş 28.10.2019

“ Berkay T. bey başta olmak üzere tüm çalışan arkadaşlara teşekkür ederim. Sizinle yeni çalışmıyorum ama destek sistemine ilk defa bir işim düştü ve beklediğimden hızlı aynı anda geri dönüş yaparak sorunlarımı çözdüler ve sitemi tekrar aktif ettiler. ”

Mehmet S. Gizlenmiş 18.10.2019

“ Güzel Hosting hizmeti ve sunucuları ile deneyimlediğim en sağlam hosting şirketidir. Gerek sorunlar yaşadığımda gerek yardım lazım olduğunda her türlü yardımda ve hizmette bulundular. Kendilerine ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Devamını diliyorum. ”

Ali Orkun A. Gizlenmiş 17.10.2019

“ 2 Yıldan fazladır Güzel hosting ile çalışıyorum. Şu ana kadar bir kesinti yaşamadım. Destek talebi oluşturduğum zaman hızlı bir şekilde dönüş sağlanıyor ve en açıklayıcı şekilde cevap yazılıyor. Aldığım hizmetten dolayı çok memnunum. Teşekkür ederim. ”

Süleyman Aydın Gizlenmiş 17.10.2019

“ Mükemmel bir şirket! Herkese tavsiye ediyorum. ”

Cem U. Gizlenmiş 12.10.2019
Daha Fazla Sonuç Göster