Mutlu Müşterilerimiz

HAKKIMIZDAKİ DİĞER YORUMLAR

“ Merhaba Güzelhosting Ailesi Türkiye'de Çalışmadığım Hiç Bir Domain Ve Hosting Firması Kalmadı En son Geldim Güzel Hosting Firması İle Çalışmaya Başladım Hizmet Aldığımın Farkına Vardım Teknik Destek Çalışanlar Professional Gece saat 3 Sabah Saat 5 Te Ne zaman Yazdım İse Anında İşleme Alıp Sorunu En Hızlı Bir Şekilde Çözüyorlar Fiyatlar İse Türkiye'de ve Avrupa'da En düşük En Hızlı Hosting Firması. Bazı Hosting ve domain Firmaları İlk Etapta Fiyatı Ucuz veriyor Daha Sonra Panelde Fiyatı 3 Katına Cıkarıyorlar Bizi Enayi Yerine Koyuyorlar Hizmet Sıfır Tickete Cevap Yazıyoruz 24 Saat Sonra Cevap Veriyorlar Yani Anlayacağınız Hiç Şüphesiz Ve Kaygısız Bir Şekilde Host Domanin Alabilirsiniz Burdan Tekrardan Çok Ama çok Teşekür ediyorum güzel Hosting Ailesine Sevgi Saygı İle İyi Calışmalar Diyorum ”

Halil Özçetin Gizlenmiş 01.05.2022

“ Uzun zamandır bu firma ile çalışmaktayım. Teknik destek olsun fiyat/performans olsun gayet başarılılar. Hizmetleri için teşekkür ederim. ”

Tuncay C. Gizlenmiş 30.04.2022

“ 4 Yıldır Güzel Hosting firmasını kullanıyorum. Son derece basite indirgenmiş bir iletişim ve destek alanı mevcut. Fiyatları genelde diğer firmalara göre daha uygun. Herhangi bir sorun da gereken neyse onu yapıyorlar. İlgili arkadaşların dönüşleri gayet iyi. Türkiye de olması ayrı bir avantaj. ”

Ömer Ş. Gizlenmiş 18.04.2022

“ Merhabalar Güzelnet Ailesi Çok uzun zamandır kendi işlerim için sizin hizmetlerinizi kullanıyorum ve Yeni müşterilerime hosting alacakken sizden almasını tavsiye ediyorum Bu pazar günü toplu işlerimi bitirmeye çalışırken bu kararımın nekadar doğru olduğunu anladım ve size teşekkür etmeyi kendime BORÇ olarak gördüm Bazı müşterilerim eski hostinglerin de çalışmakta inat ediyorlar ve yarım saatte bitecek işim panel yavaşlığı destek bildirimi yetersizliği vs sebelerden saatlerce uzuyor İykide Sizi tanımışım verdiğiniz hizmetler için çok Teşekkür Ederim ”

Erdem Ş. Gizlenmiş 17.04.2022

“ oldukça memnunum hizmetlerinizden. ”

Ayşe Karadeniz Şahıs Şirketi Gizlenmiş 13.04.2022

“ En az 20 tane müşterimin sitesi için hizmet almışımdır 2 yıldır çalışıyorum bu firmaya bir kere sorun yaşamadım. Tebrik ederim gerçekten ”

Sevan E. Gizlenmiş 31.03.2022

“ Fiyatlar makul, sürekli sorun çıkaran sunucular yok, beceremediğiniz bir şey olursa ticket atın hemen ilgileniyorlar, arada bayram seyran indirim de oluyor. Maşallah diyelim de nazar değmesin. ”

Ömer Altundağ Gizlenmiş 30.03.2022

“ Bir arkadaşımız vasıtasıyla Güzel Host ile tanışmıştık. 3 yıldır hizmet alıyoruz. İşimiz gereği onlarca çözüm ortağı ile çalışıyoruz. Her Çözüm ortağımız elbette kendilerince başarılıdır. Sektörün içinden birisi olarak meslek arkadaşlarımızı hiç bir koşulda kötülemedik, olumsuz tecrübeler yaşanabilse dahi bundan sonra da kötülemeyeceğiz. Ancak bunu yaparken takdir ve teşekkür mekanizmasını sorumsuzca çalıştırmadık hiç. Dolayısıyla kötülemediğimiz gibi takdire mazhar olanların haklarını teslim etmek gerekiyor. Bugün yine bir sorunumuz sayın Ozan, Emre ve Samet beyler tarafından sorunsuzca, sessizce ve profesyonelce hallodu. Haksızlık olmasın, bugün saydığımız meslektaşlarımızla muhatap olduğumuz için isimlerini örnek olarak verdik. Her halde bütün teknik ekibin emeklerine sağlık. Destek taleplerimize çabuk dönüşler ve sorunların hızlıca çözümü, Güzel Host'un teknik ekibi sanki ofisimizde çalışıyor hissiyatı yaratıyor. Nautilus Bilişim ve Mühendislik ailesi olarak tekrardan teşekkür ediyoruz. İyi çalışmalar, başarılar. ”

Gökay Sümer Gizlenmiş 15.03.2022

“ Yaklaşık 1,5 yıldır sizinle çalışıyorum. şimdiye kadar gayet memnunum. https://evrakcebi.com adlı sitemizin daha fazla gelişimine yardımcı olacağınızı düşünüyor çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim. Saygılarımla, ”

Haşim Dursun [email protected] 13.03.2022

“ Gerçekten Efsane bir hizmet anlayışınız var ben çok memnunum herkese tavsiye ederim. iyiki varsınız . baştacısınız. ”

Hasan Bilgin Gizlenmiş 02.03.2022
Daha Fazla Sonuç Göster