Mutlu Müşterilerimiz

HAKKIMIZDAKİ DİĞER YORUMLAR

“ Çok güzel bir ekibi var Sağolsunlar her derdime çözüm buldular sıkılmadan gece gündüz demeden hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim yolunuz açık olsun bol kazançlar dilerim ”

Gökhan Çebin Gizlenmiş 27.03.2021

“ Kuzenimin tavsiyesiyle önce ben sonra benim tavsiye ettiklerimle guzelhosting'e taşındık. Harika bir ekip ve çözüm odaklılar her zaman için. Hem fiyatlar cazip, hem tertemiz bir arayüz ile çalışıyorlar. Her yere promosyon reklam saçmalığı doldurup gereksiz e-postalar ile insanı yormuyorlar. Üstüste kampanyalar yapıp kuponlar dağıtıp başımızı döndürmüyorlar. Ticari ahlakları takdire şayan. Umarım kiralık sunucu stokları da güncellenir yakın zamanda. ”

Ali Kemal O. Gizlenmiş 18.03.2021

“ Yıllardır kullandığım ve verdikleri hizmetten gayet memnun olduğum hosting firması. Sunucu hızları gayet tatmin edici ve gayet stabil. Ayrıca destek sistemleri de çok hızlı ve başarılı. Herkese öneririm. ”

Evren Yılmaz [email protected] 07.03.2021

“ Mükemmel bir hosting firması. Nerdeyse günün her saatinde yaşadığınız sorunları anında telefonla ve destek sistemi ile çözüyorlar. Başka hosting firmaları ile de çalışan biri olarak herkese tavsiye ediyorum. İyi ki tanışmışız ... Teşekkürler... ”

Murat A. Gizlenmiş 22.02.2021

“ Uzun zamandır güzel hosting ile çalışıyorum. Çok yüksek trafik alan web sitelerim de oldu. Gerçekten sorunsuz hizmet alıyorum, destek ekibi çok kısa sürelerde dönüş yapıyor. İyi ki varsınız! Kesinlikle tavsiye ederim. ”

Batuhan K. Gizlenmiş 19.02.2021

“ 3 yıldır Güzel Hosting firmasından hizmet alıyorum. Son derece hızlı, profesyonel bir destek ekibi var. Diğer firmalara göre hem fiyat konusunda hem de hizmet konusunda bence çok önde. Güzel Hosting firmasına teşekkür ederim. ”

Anıl A. Gizlenmiş 18.02.2021

“ Yaklaşık 7 aydır kullanıyorum. Çok memnunum destek hizmetinden. Çok çok kısa sürede destek ekibi hemen geri dönüş yapıyor. ”

Ali Emre Erdem Gizlenmiş 10.02.2021

“ Yıllardır Web Tasarım ile uğraşıyorum Yurtdışı ve yurtiçi bir çok firma ile çalıştım fakat Güzel hosting gibisi ile asla çalışmadım en büyük farkları cok kısa sürede yapabilecekleri her konuda yardımcı oluyorlar gerçekten inanılmazlar 24 saat destek ve asla yapamayız sizin sorununuz demiyorlar. Güzel Hosting Sizi tanıdığım ve sizinle çalıştığım için çok ama çokkk mutluyum çok teşekkürler. ”

Cumali Atli Gizlenmiş 08.02.2021

“ Tüm domainlerimi kısa zamanda ücretsiz ve sorunsuz bir şekilde server transferini gerçekleştirdiler. WP siteleri Reseller panelde üstün güvenlik, üstün seviyede hız ve sınırsız müşteri desteği ile çalışıyorum. Üstelik bu destek gerçek 7/24/365 desteği. Tamamen konunun uzmanı olan güçlü bir ekiple sistemi yönetiyorlar. 10 üzerinden 10 yıldız. Teşekkürler Güzel Hosting... ”

Nisan Reklam Medya Hizmetleri Ticaret Ltd. Şti. [email protected] 03.02.2021

“ Web sitesi kurma hakkında hiç bir bilgim olmadığı halde tavsiye ile tanıştığım güzelhosting sayesinde hazırla paketleriyle sitemi kurabiliyor, eksik kaldığımız yerlerde teknik destek sayesinde hızlı çözüme ulaşabiliyoruz. Güzelhosting ailesine vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. Sizlerinde bu ayrıcalıkları uygun fiyat ile yaşamanız için GÜZELHOSTİNG sitesini tavsiye ediyorum. ”

Ebru Çebi Gizlenmiş 27.01.2021
Daha Fazla Sonuç Göster