Mutlu Müşterilerimiz

HAKKIMIZDAKİ DİĞER YORUMLAR

“ Mükemmel hizmet yaşadığım sorunda anında dönüş sağladılar ve 1 gün içerisinde çözüme ulaştırdılar.Bu ekibi bozmayın :) ”

Faruk Ü. Gizlenmiş 23.11.2020

“ Tüm samimiyetimle söylüyorum harika bir ekip var karşıda. Çözüm odaklı çalışıyorlar. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Teşekkürler "Güzel Hosting" ”

Bariş Aydin Gizlenmiş 22.11.2020

“ Hızlı destek sistemi, kaliteli hizmet ile 1 yıldan fazladır Güzel Hosting ile çalışıyorum herkese tavsiye ediyorum. Çevremde kullanıp memnun olan bir çok kullanıcı mevcut. Teşekkürler Güzel Hosting Ekibi. ”

İsmail Koç [email protected]com 14.11.2020

“ Çok fazla sunucu ile uğraştım. sizi duyan ve kullanan yoktu ama hep sizi tavsiye ettim neden? 3dk altında hatta bir kez 20 sanıyede deteke talebim cevaplandı ve soruma insanca cevap geldi. diğer fırmalar ya robot kullanır ya geç cevap verir yada 3 4 kez konuyu anlatman gerekiyor. siz konuya hakimsiniz belli. fiyatlar da hep uygun. umarım boyle devam edersiniz. ”

Amin D. Gizlenmiş 08.10.2020

“ Güzel Hosting'in kurumsal çalışması beni cezbetti forummeskeni.com alan adımda Hosting'imde Güzel Hostin'den Her mesajıma itina ile cevap veriyorlar .. Karşınızda hep muhattap birileri var . Denemeden Şikayetlenemezsiniz.. Tavsiye ediyorum. ”

Fatih Artan [email protected] 29.09.2020

“ Bunu içtenlikle söylüyorum sizden daha iyisi yoktur bu sektörde kralsınız ya yine diğer hostiglerde problem yaşadım . Sizden ne kadar memnun olduğumu anlatamam. ALLAH(c.c) Sizden razı olsun. ”

Gökhan Ş. [email protected] 27.09.2020

“ Herhangi bir sorunda anında destek sistemi ve hızlı sunucuları ile türkiyenin en iyi hosting firmasıdır güzel hosting ”

Fehmi G. [email protected] 22.09.2020

“ 2014 yılından arkadaş vasıtasıyla Güzel Hosting ailesi ile tanıştım. İlk başta tereddütlerim vardı çünkü Hosting firmaları Bireysel müşterilerine genelde çok fazla destek vermiyorlardı. Fakat geçen 7,5 senede isimleri gibi çok GÜZEL hizmet aldım. Gerek Hosting Paketi fiyatları, gerekse gecenin bilmem kaçı olsun Destek Sistemine yazdıktan sonra anında cevap verip, sorunumu çözmeleri beni çok mutlu ediyor. Şu bir gerçektir ki Güzel Hosting sektörün 1. Numarası'dır... ”

Samet Albayrak Gizlenmiş 16.09.2020

“ Yıllar boyunca Eurovision topluluğumuzun bir araya geldiği sitemizin altyapısında Güzel Hosting vardı. Verdikleri hızlı ve kullanıcı dostu hizmetle her zaman vazgeçilmezim oldular. ”

Hasan Ulaş Ü. Gizlenmiş 14.09.2020

“ www.hulkdepremkabini.com web sitemiz için reseller hosting aldık. Özellikle müşteri hizmetlerinden gayet memnun kaldık. Fiyatlar da gayet makul. ”

Us Ajans Ş. [email protected] 31.08.2020
Daha Fazla Sonuç Göster