Mutlu Müşterilerimiz

HAKKIMIZDAKİ DİĞER YORUMLAR

“ MERHABA, BEN ŞANLIURFA'DAN MEHMET EMİN URUK, ÖZETLE ŞUNU SÖYLEMEK İSTİYORUM. '' GÜZEL HOSTİNG'TE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ, PARADAN ÖNCE GELMEKTE '' ”

Mehmet Emin U. Gizlenmiş 29.07.2017

“ kesinlikle tavsiye ederim, destek hızları ve kaliteleri tartışılamaz bile. Teşekkürler GüzelHosting. ”

Sercan Y. Gizlenmiş 24.07.2017

“ teşekkürler.ilgili,çabuk çözümler ”

Ali Emlek Gizlenmiş 22.07.2017

“ Son 5 -6 yıldır kendileriyle bir cok projem için calıstım güvenli ödeme sistemleri , anında cevap veren ilgili ve bilgili ekibi sitede yazan özellikleri aynen vermeleri yalan konuşmamaları Tüm herkese öneriyorum Kendileri cok güvenilir yerdir Tabiri caizse adam adam :) ”

Mehmet Uğur Şahin ugursahin95@hotmail.com 20.07.2017

“ Güzel Hosting'te her şey istediğiniz gibi gerçekten kaliteli hizmet veriyorlar 7/24 Desteklere 5 dakika içinde cevap veriliyor, Çok memnumun. Başarılarınız devamını dilerim. ”

Yunus Korkmaz Gizlenmiş 18.07.2017

“ Yıllardır sadece tek firma ile çalışıyorum ve fazlasıyla memnunum, teşekkür ederim. ”

Burhan E. Gizlenmiş 12.07.2017

“ Projem için hosting firması ararken Güzel Hosting'le karşılaştım,gerek ödeme seçenekleri gerek sunduğu hizmetler olsun diğer bulduğum bir çok hosting firmasından kat ve kat daha iyiydi.Ön görülerimde yanılmamışım,güzelhosting seçecek arkadaşlar muhteşem ilgi ve seçenekler sizi bekliyor. Teşekkürler 'güzelhosting' ailesi. ”

Umut Ramazan K. Gizlenmiş 21.06.2017

“ Yaklaşık olarak 10 yıldır hosting hizmeti alıyorum çeşitli firmalardan hepsinde de sorun yaşadım ya açtığım ticket 2 gün sonra cevap verirlerdi yada saçma sapan cevaplar verildi sonrasında güzelhosting ile tanıştım ticket açtığımda 2 3 dakika içerisinde cevap verdiklerinde çok şaşırmıştım bu tarz bir hıza alışkın değildim sanırım bu arkadaşlarla tanıştıktan sonra evet en iyi hizmet sağlayan firma burasıdır dedim kendilerine teşekkür ederim ”

Onur Kaplan Gizlenmiş 17.06.2017

“ Güzel Hosting ile bir tesadüf sonucu karşılaştım ama adı gibi kendide çalışanlarıda güzel hizmet veriyorlar saat önemi yok her zaman işlerinin başındalar her konuda hızlı cevap veriyorlar güzel Host ile tanışana kadar çok firma ile çalıştım ama bundan sonra sadece Güzel Host . Onlara her zaman teşekkür ediyorum Her zaman sadece Güzel host .. ”

Alper Yüceer alperycr@gmail.com 11.06.2017

“ Meslek hayatımda çok fazla hosting firması ile çalıştım fakat guzel hostingi denemek istediğimde inanın yok artık demekten kendimi alamadım. Türkiye'de bu kadar profesyonel hizmet veren firma yok denilecek kadar az malesef. Panel kullanım kolaylığı olsun, destek hizmeti olsun, fiyatlar olsun, özellikler olsun herşeyi ile mükemmel. Hep bu tarz yorum yapanları firma personeli sanıp hadi ya derdim. İnanın gerçekten ben bile yorum yazdıysam düşünün artık bu firmanın size yaşattığı güzellikleri. İnşallah daim olur etrafımda bulunan herkese tavsiye ediyorum. Uzun bir ara vermiştim, eski webmaster enerjimi geri kazandıran firma sen ne kadar güzel birşeysin! ”

Burak A. Gizlenmiş 10.06.2017
Daha Fazla Sonuç Göster