Mutlu Müşterilerimiz

HAKKIMIZDAKİ DİĞER YORUMLAR

“ Arkadaşlarımın önerisi sayesinde buradayım. Muadillerinin sunduğu paketlerden daha fazlasını daha ucuza sunuyor ayrıca 7/24 aktif destek sistemi abonesine yıldırım hızında yardımcı oluyor. Gönül rahatlığıyla tercih edilir. ”

Umut Y. Gizlenmiş 14.01.2024

“ Efsane. Hızlı ve güçlü. ”

Hakan Y. Gizlenmiş 04.01.2024

“ Bu firmayı tanıdığımda, daha önceki firmalarda eziyet çektiğimi anladım. Sabaha karşı saat 4 te bile desteğe ihtiyacım olsa anında dönüş yapıldı. Başka firmalarda böyle bir hizmet yok. Bu siteyi ziyaret eden herkesin hiç düşünmeden satın alması gerekiyor çünkü kaliteli hizmet için daha fazla geç kalmamalısınız. Teşekkürler Güzel Hosting! :) ”

Oğuzhan Tokgöz Gizlenmiş 28.12.2023

“ Öncelikle hepinize selamlar. Ben Özer Solay. 2018 yılından itibaren bu harika işletmenin müşterisiyim. O kadar saygılı, yardımsever ve sorun çözücü insanlar ki anlatamam. Aslında sorun da yok da, mesela ssl için yardım istiyorsunuz, 20 dk. içinde olay çözülüyor. Kesinlikle güzel hosting firmasını öneriyorum. Umarım daha uzun seneler birlikte olabiliriz. ”

Mehmet Özer Solay Gizlenmiş 03.11.2023

“ Güzel Net Le Çalişmak Bir ayricakliktir Uzun Süreden Beri Çalışıyorum. Çok Memnun kaldım Herkesin Kaliteli Yeri Burası Olsun ”

Ercan S. Gizlenmiş 06.10.2023

“ 6 dan fazla e ticaret sitemi gönül rahatlıyla yıllardan beri sorunsuz aktif bir şekilde kullandım ve haylada kullanıyorum kesinlikle tavsiye ederim. ”

Fatih Ö. [email protected] 27.09.2023

“ Kapılı Group & Teknoloji olarak güzelhosting ekibine teşekkür ediyorum. Kaliteli hizmet almak isteyen herkes guzelhostingi tercih etmelidir. Daha önce sektörümüz gereği birçok hosting firması denemiş ve sorunlar yaşamış biri olarak bilgi veriyorum. İyi çalışmalar diliyorum ”

Samet Kapılı Gizlenmiş 25.09.2023

“ Güzel.net.tr bu sektörde tavsiye edebileceğim nadir şirketler arasındadır. Kaliteli hizmeti ve hızlı çözüm üretebilen destek merkezi ile gönlümde taht kurmayı başarabilmiştir. Paranız çöpe gitmesin gelin Güzel.net'e ”

Ahmet Murat T. Gizlenmiş 31.08.2023

“ Güzel hosting çok hızlı çalışan bir destek / taşıma ekibine sahip, ayrıca çok nazikler. Hem Türkiye'de sunucum olsun, hem de hesaplı ve hızlı olsun istediğim için Güzel hostingi tercih ettim ve tüm sitelerimi zaman içinde buraya taşımış olacağım. ”

Sinan Y. Gizlenmiş 31.08.2023

“ O kadar uzun yazmaya gerek duymadım. Kısaca kalitenin adresi.Sınırsız yardım geri dönüş ve çözüm. . Teşekkürler Güzel Hosting ailesi... ”

Abdullah Gülderen [email protected] 03.08.2023
Daha Fazla Sonuç Göster