Mutlu Müşterilerimiz

HAKKIMIZDAKİ DİĞER YORUMLAR

“ Mükemmel bir şirket! Herkese tavsiye ediyorum. ”

Cem U. Gizlenmiş 12.10.2019

“ Çok uygun ve düzgün bir firmasınız. Bize böyle hizmet sunduğunuz için teşekkürler. ”

Mustafa C. Gizlenmiş 09.10.2019

“ Çok hızlı çok güvenilir verdikleri destek gerçekten çok kaliteli güvenilir bir ekip ”

Ege Pozitif Psiko Gel Dan Ltd. Şti. bayrampdr@hotmail.com 01.10.2019

“ Açıkçası adınızı CentOS 8 iso dosyasını indirmek istediğimde gördüm. Böylelikle denemek istedim. Sadece kendimin girdiği kişisel notlarımı tutmak için kullandığım mediawiki tabanlı sitem için tercih ettim. Ücretinizde uygun olunca müşteriniz oldum.Benim için fazlasıyla yeterli olucaktır ”

Gurcan Y. Gizlenmiş 25.09.2019

“ Mehmet A. ve diger tum guzel hosting calisanlarina tesekkur ediyorum, sorun cikarmak yerine cozum odakli yaklasip, mutlu sekilde hizmet verdikleri icin. tebrikler. ”

Mesut Ş. Gizlenmiş 24.09.2019

“ Güzel Hosting hizmetlerini kendi web sitemde yaklaşık olarak 6 aydır kullanıyorum, müşteri hizmetleri ve teknik destek bakımından daha önce hizmet aldığım hosting firmalarının arasında en kaliteli olanıdır. Aldığım hizmetlerde bu güne kadar hiç bir aksaklık yaşamadım. Müşterilerim için yaptığım web sitelerini en kısa zamanda Güzel Hostinge taşıma kararı aldım. Fiyat ve kalite bakımından kesinlikle tartışılmaz... (Gökhan Kurt / gk-webdesign.com) ”

Gökhan K. Gizlenmiş 23.09.2019

“ Bir hosting sağlayıcısında en çok dikkat ettiğim konu; destek biriminin yetkinliği ve aksiyon süresi. Güzel Net hiç bir zaman beni yarı yolda bırakmadı. Teşekkürler. ”

Ahmet Boz Gizlenmiş 18.09.2019

“ Türkiye'de hizmet veren en kaliteli hosting firmalarından biri, fiyat/performans karşılaştırmasında ise en iyisi. Destek ekibi gayet hızlı ve başarılı. ”

Erdem Çolakoğlu erdemcolakoglu1@outlook.com 17.09.2019

“ Yaklaşık iki gündür Güzel Hosting ile çalışıyorum. Çalışıyorum diyemem aslında çünkü onlar benim için çalışıyorlar. Ben bu kadar sabırlı, bu kadar işini hayatı olarak benimsemiş bir firma görmedim. Şu kısacık iki günde dört adet destek açtım ve bir tanesinden bile olumsuz sonuç almadım. Belki daha çok destek açacağım ama inanıyorum ki arkamda Güzel Hosting gibi güçlü bir dostum var. Teşekkürler güzel hosting, Görme engelliler için bile son derece erişilebilir bir panel oluşturduğunuz için. ”

Bora Fırlangeç borafirlangec@gmail.com 16.09.2019

“ Müşteri hizmetleri gerçekten söylendiği kadar hızlı. Yabancı firmaların destek ekiplerine bin basar. ”

Mehmetcan U. Gizlenmiş 14.09.2019
Daha Fazla Sonuç Göster