Mutlu Müşterilerimiz

HAKKIMIZDAKİ DİĞER YORUMLAR

“ Güzel Hosting ile çalışmalarımız kısa süre olmasına rağmen gerçekten sorun çözümlerinde teknik desteklerinde hızlı ve kaliteli sonuç almaktayız. herkese tavsiye ederim. ”

Enver Volkan B. Gizlenmiş 30.08.2017

“ Bir çok hosting firmasyıla çalıştım içlerinde en iyilerinden biri diyebileceğim bir firmadır. hızlı geri dönüş ve çözüm odaklı cevaplar ile gayet memnuniyet verici bir firma, x firmadan sunucu yavaşlığı nedeniyle guzel.net 'e geçtim ve beklentilerimi fazlasıyla karşıladı sizlerede tavsiye ederim sunucularınız gerçekten hızlı başarılarınızın devamını dilerim yasin - dekopix.com ”

Yasin T. Gizlenmiş 24.08.2017

“ Destek sistemi çözüm odaklı ve 7/24 çalışıyor, destek talepleri en geç 5 dakika içerisinde yanıtlanıyor. Alt yapı olarak bugüne kadar hiç sorun yaşamadım. Çalışan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. ”

Ahmet Faruk Ü. Gizlenmiş 18.08.2017

“ Müşteri panelinde ürünlerimden birine bakarken farkettim kayıt tarihi 2011 yılıymış o zamandan bu zamana kadar hiç sorun yaşamadım. Desteklerde memnuniyetsizlik yaşanmadı. İşini yapan kaliteli bir firma hem de kulladığım ürünlerde fiyat olarakta uygun. Arada bir yaptığı kampanyaları da laf olsun diye yapmadıkları belli. ”

Cem D. Gizlenmiş 11.08.2017

“ Daha önce natro hostu kullanıyordum. Kişisel planı şahsıma uygun bir paketti. Fakat bu paketleri kaldırıp sunucu kiralamayı zorunluymuş gibi seçenek haline getirdiler. Bu firma üzerinden arkadaşım kendi hizmet alıyordu. Bende denemek istedim. İyi ki de denemişim. Satın aldığınız hizmet sonrası destek birimi gerçekten harika ve çok hızlı cevap veriyorlar. Hiç bir sorun yaşamadım. Yaşayacağımı da düşünmüyorum. Çünkü böyle bir düşünce ile sizi karşı karşıya bırakmıyorlar. Gerçekten her konuda yardımcı oluyorlar. Güzel hosting ekibine çok teşekkür ediyorum <3 :) ”

Emrah G. Gizlenmiş 10.08.2017

“ Şöyle diyelim bu işlerde 0 bilgim olmasına rağmen şuan aktif bir sitem mevcut ve tabiki çok araştırdım vs ama en önemlisi güzel hosting ekibi her maile her soruma bıkmadan usanmadan profesyonel şekilde cevaplayıp çözüme kavuşturdular. Site şuan gayet hızlı açılıyor ve hiç bir sorun yaşamadım .Yeni başlayan arkadaşlar için emin olun desteğe çok ihtiyacınız oluyor ve adresiniz güzel hosting olmalı .Teşekkürler ”

Uğur G. Gizlenmiş 31.07.2017

“ MERHABA, BEN ŞANLIURFA'DAN MEHMET EMİN URUK, ÖZETLE ŞUNU SÖYLEMEK İSTİYORUM. '' GÜZEL HOSTİNG'TE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ, PARADAN ÖNCE GELMEKTE '' ”

Mehmet Emin U. Gizlenmiş 29.07.2017

“ kesinlikle tavsiye ederim, destek hızları ve kaliteleri tartışılamaz bile. Teşekkürler GüzelHosting. ”

Sercan Y. Gizlenmiş 24.07.2017

“ teşekkürler.ilgili,çabuk çözümler ”

Ali Emlek Gizlenmiş 22.07.2017

“ Son 5 -6 yıldır kendileriyle bir cok projem için calıstım güvenli ödeme sistemleri , anında cevap veren ilgili ve bilgili ekibi sitede yazan özellikleri aynen vermeleri yalan konuşmamaları Tüm herkese öneriyorum Kendileri cok güvenilir yerdir Tabiri caizse adam adam :) ”

Mehmet Uğur Şahin ugursahin95@hotmail.com 20.07.2017
Daha Fazla Sonuç Göster