Mutlu Müşterilerimiz

HAKKIMIZDAKİ DİĞER YORUMLAR

“ Uzun süredir guzelhosting kullanıyorum ve farkını diğer hosting firmaları ile mecburen iletişime geçmek zorunda kaldığımda anlıyorum. Gerçekten hizmetiniz takdire şayan; müşteri beklentisine yönelik sistemin iyi bir çalışma şekli var. Yolunuz açık olsun. ”

Berat T. Gizlenmiş 21.09.2022

“ Bir Kere Hizmet anlayışı çok iyi. Üstelik her sıkıntıda verdikleri destek önemli. 2015 ten beri bireysel 2019 dan beri kurumsal çalışmaktayım. Fiyatları verdikleri hizmetlere ve rakiplerine göre çok uygun.A firması B hizmeti için 3x Ücret isterken Guzel hosting 3/1 fiyatına veriyor. Üstüne üstlük Ücrete tabi olan kurulum desteğini de çoğu zaman ücretsiz sağlıyor. Ben Güzel'e Güzel demem, Güzel Hosting olmayınca :) ”

Tuncay Akay [email protected] 22.08.2022

“ Yaklaşık 6-7 yıldır Güzel Hosting ile çalışmaktayım, bugüne kadar yaşadığım her sorunda anında geri dönüş yaparak çözüm yolu sağladılar. Türkiye'de bu şekilde hizmet verebilen başka firma tanımıyorum. ”

Uğur Ü. Gizlenmiş 08.08.2022

“ Başka bir firmada olan E-ticaret sitemde problem yaşadım yaklaşık 1 hafta uğraşmalarına rağmen problemi çözmede başarılı olamadılar. Güzel.NET e taşındığımın gününde problemi düzeltip sitemi tekrar faaliyete koydum. Kendileri gerçekten çok nazik ve çok ilgililer. Buradan bir kez daha teşekkür ediyorum. ”

Barış Üney [email protected] 30.07.2022

“ Bir hosting firmasından beklentim, çoğu kişininde düşündüğü gibi hız performansı, sunucunun kesintiye uğramaması ve müşteri hizmetlerinin bir sorun yaşadığımızda hemen bize yanıt vermesi. Bu saydıklarımdan çok daha fazlasını karşılayan bir firma olan Güzel Hosting'e teşekkür ediyorum. Benim projem çok fazla hit alan bir internet sitesidir. Türkiye'de kendi alanında yüksek bir trafiğe sahip ona rağmen sitemin hızı ve diğer tüm özellikleri beklentimin üstünde! Nekadarmaasi.com projemiz Güzel Hosting sunucularında daha iyi ve çok daha sağlıklı iş yapıyor. Tekrardan adı gibi olan Güzel Hosting şirketine teşekkür ediyoruz. ”

Mehmet Nuri Arslan [email protected] 26.06.2022

“ Sanırım 5 senedir falan kullanıyorum. Çok memnunum. web ve wordpress işini sizle öğrendim diyebilirim :) Ticket cevapalrınız ve desteğiniz her zaman mükemmel. Teşekkürler ”

İsmet Dinçer Ö. Gizlenmiş 08.06.2022

“ Yaklaşık olarak 13- 14 yıllık meslek hayatımda yüzlerce host firmasıyla tanışma fırsatına nail oldum :) ... Hiç biri ama hiç biri söylediği paketteki özellikleri karşılayamadı. En güzel Host Güzel.net.tr dir diye bir yola çıktım. Panele Sadece Ödemelerimi yapmak için giriyorum. Meğer biz ne sunucu problemiyle karşılaşmışız da farkında değilmişiz. ”

Yasir Bünyamin İ. Gizlenmiş 02.06.2022

“ Uzun yıllar oldu çalışalı. Bir sorunda geç saatlerde bile destek alabilmek güzel. Güleryüzle hizmet veren personele, kaliteli hizmeti uygun sunan Güzel Hosting'e yürekten tşk.ler... ”

Dilek Özhan Gizlenmiş 25.05.2022

“ 2016 yılına kadar birçok Hosting firması ile çalıştım. 2016 yılında tanıştığım Güzel Hosting'den sonra başka hiçbir hosting firmasına ihtiyacım kalmadı. Bütün sitelerimi taşıdıktan sonra, yeni aldığım bütün işlerde de müşterilerime hep Güzel Hosting'i öneriyorum. Her zaman ilk söylediğim şey de 7/24 destek hizmetini gerçek anlamada verebilen tek firma olduklarıdır. Genelde gece çalıştığım için sabah 4-5 'te ne zaman destek talebinde bulunduysam, en geç 10 dakika içinde mutlaka bir cevap alıyorum ve sorunum ışık hızıyla çözülüyor. Bir hosting firmasında bana göre en önemli kıstaslardan biri destek hizmetidir. Ve Güzel Hosting bunu kesinlikle en iyi yapan hosting firmasıdır. Bunu dışında fiyatları da oldukça uygun ve bol seçenekli paketleriyle hosting seçme işini kolaylaştırmaktadır. Teşekkürler Güzel Hosting, iyi ki varsın. ”

Murat Ramadanoğlu [email protected] 21.05.2022

“ Kaç senedir kullanıyorum gayet mutluyum hem kendim için hemde çevrem için önerdiğim tek firma Güzel Hosting fiyatlarda uygun olduğu için gayet Güzel :) ”

Fatih A. Gizlenmiş 13.05.2022
Daha Fazla Sonuç Göster