Mutlu Müşterilerimiz

HAKKIMIZDAKİ DİĞER YORUMLAR

“ Güzel Hosting'den Aldığım Domain Ve Ücretsiz Hosting Hizmetini Yaklaşık 1 Yıldır Sorunsuz Olarak Kullanıyorum. Her Sorun ile Çok Güzel İlgileniyorlar. Herkese Öneririm! ”

Abdussamed K. Gizlenmiş 10.05.2023

“ Merhaba, web site işine daha yeni atıldım kendimi geliştirmek için araştırmalar yaparken bir abimin tavsiyesi sonucu buraya yöneldim, ve bu konularda yeni olduğum için ne sorarsam dönüş sağladılar ve hiçte uzun sürmedi.. şuanlık çok memnunum, yardımları ve çalışmalarında dolayı teşekkürlerimi iletiyorum. ”

Daghlar M. Gizlenmiş 09.05.2023

“ Güzel Hosting ile yaklaşık 2 yıldır çalışıyorum. Müşterilerime hem hosting hem de kurumsal mailing hizmeti sunuyorum. Güzel Hosting ile çalıştığınızda ürün fiyatları ve hizmet kalitesi açısından başka alternatifleri aramak istemiyorsunuz. Destek kalitesi şu ana kadar rastladığım en iyisi, tüm ekip çok yardımcı ve hızlı. Kendilerine tekrar çok teşekkür ediyorum. ”

Artun Alyan [email protected] 05.05.2023

“ Merhaba Uzun yıllardır yazılım sektöründe var olan bir birey aynı zamanda şirket sahibi olarak yıllardır bir çok server/hosting şirketi ile çalıştım/çalışıyorum (güzelhosting) sektörde olan başka bir dostumun tavsiyesi ile tanıştım ve oldukça mutluyum özellikle çözüm üreticisi kadrosu ile muhteşem bir teknoloji şirketi kesinlikle tavsiye ediyorum. ”

Rıdvan A. Gizlenmiş 18.04.2023

“ Güzel Hosting ile uzun yıllardır çalışmaktayım web tasarımcı olarak host bayiliğimi güzel hostingten sağlıyorum hız olarak çok güzel destek olarak muhteşem güzel hosting ekibine çok teşekkür ederim ”

Ali U. Gizlenmiş 11.04.2023

“ Ocak ayında ödeme yapmadığımız için site kapanmıştı. Fakat üzerinden iki aydan fazla süre geçmesine rağmen destek ekibine yazdığım yardım talebi sayesinde hiç bir yedek almadığım sitemi yeni hosting ve domainime geri yüklediler. O yüzden çok memnunum. Şimdiye kadar da ne sorunumuz olduysa ilgilendiler ve hall ettiler. ”

Seymur A. Gizlenmiş 02.04.2023

“ Çok hızlı bir destek sistemi mevcut. Hostingi aldın domaini aldın siteni yaptın baktın bir sıkıntı var desteğe ihtiyacın var hemen destek at yardımcı olsunlar. yoksa hosting domaini aldıktan sonra şirket sana en fazla ne verecek? işte burda ayrıcalık destek sistemi mükemmel.... ”

Kenan Şimşek [email protected] 11.03.2023

“ Merhaba Selcukkozmetik olarak sizden memnun kaldım gayet başarılı site güzelhosting çalışanlarına Teşekkür ederiz. Not: Arkadaşım Tavsiye etti Arda Web tasarımcı ”

Selçuk Aytaç [email protected] 07.03.2023

“ Güzel Hosting'in sağlamış olduğu hızlı çözümler ve yaşadığımız sorunların takibini asla bırakmamaları, en kısa sürede çözüme ulaştırmaları gerçekten takdiri hak ediyor. Şirket olarak eski veya yeni fark etmeksizin tüm projelerimizde ilk ve tek tercihimiz Güzel Hosting oluyor. Her şey için kendilerine bir kez daha teşekkürler. ”

Atilla Olgun Altay [email protected] 24.02.2023

“ Kendilerine öncelikle çok teşekkür ederim. Devamlı bir şekilde sorunlarımı hızlı bir şekilde hallediyorlar. Yazılım şirketi sahibi olarak, devamlı çalışacağım ve müşterilerimi yönlendirdiğim bir data center. ”

Eren Saruhan Sarıca [email protected] 14.02.2023
Daha Fazla Sonuç Göster