Mutlu Müşterilerimiz

HAKKIMIZDAKİ DİĞER YORUMLAR

“ Benim için ticket lara geri dönüş süresi ve sorun varsa hızla çözülmesi çok önemlidir. Çalıştığım en iyi firma. Adı gibi güzel, maşallah diyorum. Almış olduğum reseller hizmetinde en başından beridir sorun yaşamadım. Ve gün geçtikçe de iyiki tanımışım bu firmayı diyorum. Çizginizi asla kaybetmemeniz dileğimle.. ”

Sadık Şahin Gizlenmiş 30.12.2016

“ Emrullah Medya Yazılım ve Tasarım Ekibi Olarak 1 Yılkı aşkındır Güzel Hosting Ile Çalışıyoruz Sunucularda Herhangi Bir Aksam Yaşanmıyor Bir Çok Firmayla Çalıştım. Diğer Firmaların Sadece Adı var Ancak Güzel Hosting"in Kalitesi var. 7/24 Destek Hizmetlerinden çok Memnunuz.Emrullah Medya Olarak Güzel Hosting Ekibine Teşşekürü Borç Biliriz. http://www.emrullahmedya.com ”

Emrullah B. emrullah.babrak@gmail.com 23.12.2016

“ Bir yıl kadar önce başladığım projemde hangi hosting firmasını seçmem gerektiği konusunda epey araştırma yaptım. Tabi internette kendini çok öven birçok firma mevcut. Ama asıl olan müşterilerin/kullanıcıların firma hakkında ne düşündüğü. Yorumlardan güzelhosting'in işlerini iyi yapan ve daha da önemlisi sorulara çok hızlı yanıtlar veren bir ekipten oluştuğunu anladım. Tabi verdikleri hizmet karşılığında talep ettikleri ücret oldukça makul. Daha önce birçok firmadan hosting hizmeti almıştım ancak hiçbirisinde işlerim buradaki kadar kolay hallolmamıştı. Bir yıldır hostingimi sağladıkları ve sorularıma çok hızlı yanıtlar vererek çözdükleri için çalışanlara çok teşekkür ederim. Caner - www.medikalinfo.com ”

Caner B. Gizlenmiş 21.12.2016

“ Açık Yazmam Gerekirse Epey süredir Değişik yerli yabancı Hosting Hizmeti veren çok sayıda Şirketlerle çalıştım, Ardından Yurtiçi Web Hosting Hizmeti veren Şirketlere Yöneldim arayış içerisinde Oldum Ve Nihayetinde Yorumlar destek vs araştırdıktan sonra Kararımı Verdim GÜZELHOSTİNG'den Hizmet Almaya Karar Verdim, Kesinlikle Çok Memmunum Hosting hızı ve benim için en önemlisi ise DESTEK Hizmeti kesinlikle Sevindirici Durumda, Kendilerine işlerinde Başarılar Temennisinde BulunuyoruM Saygılarımla, ”

Cihan S. Gizlenmiş 20.12.2016

“ İlk defa bir hosting firması için yorum yazıyorum. Umarım başarılarınızın devamı müşterilerinize saygıyla paralel olarak devam eder. Adı gibi böyle güzel bir firmaya teşekkür ederim. Çalışanlarına başarılar dilerim. Sevgi ve saygıyla kalın. ”

Tunay Aydemir Gizlenmiş 19.12.2016

“ Selamlar. Güzel hosting ile yaklaşık bir aydır çalışmaktayım. Yıllık 20 lira verdiğim web hosting ile son derece iyi bir servis almaktayım. Ayrıca gayet kaliteli hizmet verdiklerini de söylemeliyim. Çalıştığım diğer firmalardan çok daha etkileyici bir firma. İşlerinde ileri gitmelerini dilerim. ”

Oğuz Ö. Gizlenmiş 17.12.2016

“ Sitelerimi ilk önceleri çekinerek taşıma kararı aldım. Süreli olarak forumlarda guzelhosting firmasından kalite ve ilgi konularında söz edildiğini duymuştum.. Az bile söylemişler, bu firma anlatılmaz, yaşanır arkadaş... ”

Murat Yalcinkaya murat.yalcinkaya@hotmail.com 16.12.2016

“ Her alanda sorunsuz hizmet, 2 yılı aşkın bir süredir beraber çalışıyoruz. Gecenin geç saatlerinde bile dakikalar içinde ticketa gelen cevap, hızlıca yapılan işlemler, %100 müşteri memnuniyeti. Pişman olunmayacak, kusursuz bir hizmet. Çok teşekkürler! ”

Kubilay D. Gizlenmiş 13.12.2016

“ Yıllardır kendilerini Türkiye'nin en iyi firmaları olarak lanse ettikleri birçok firma ile çalıştık ancak hiçbirinden verdiğiniz ücrete değer hizmet alamıyorsunuz hem maliyeti yüksek oluyor hemde destek konusunda problem yaşıyorsunuz. Güzel hosting, gerçekten çok güzel :) bilhassa destek konusunda mükemmel hızlı ve gerçekten yardımcı olmak için ellerinden geleni yapıyorlar.Umarım hep böyle olur biz büyürüz onlar büyür güzel bir iş ortaklığı olur. Sevgiler. ”

Pars K. Gizlenmiş 12.12.2016

“ Neredeyse 2000 Yılından beri bu işlerin içerisindeyim. Belki de onlarca firma değiştirdim, sayısız tartışmalar yaşadım. Güzel Hosting'i yıllardır kullanıyorum. Bir gün olsun sorun yaşamadım. Tüm çalışanlarına ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum. Ucuz fiyat kaliteli hizmet. Valla tebrikler. ”

Fatih D. Gizlenmiş 12.12.2016
Daha Fazla Sonuç Göster