Mutlu Müşterilerimiz

HAKKIMIZDAKİ DİĞER YORUMLAR

“ Merhabalar güzel net 'i iyiki tanımışım 1 yıla yakın hizmet almaktayım ve bundan sonra hep birlikte yolumuza devam edeceğiz. ”

Ahmet Keçeci Gizlenmiş 10.01.2021

“ linux hosting aldim cok iyi kullaniyorum.Destek sistemi çok iyi zamaninda yanit veriyorlar.Hizmetlerden çok memunum ”

Rufet Zeynalov Gizlenmiş 05.01.2021

“ Bu zamana kadar gördüğüm en hızlı ve en güzel çalışan hosting firması. Destek konusunda hiç tereddüt yaşamayın her türlü olabilecek işinizi çözüyorlar. Destekteki arkadaşlara ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet arayanlar için ideal bir firma. ”

Mert Hiçyılmaz [email protected] 29.12.2020

“ Merhaba ben mobilyamontaj.com.tr Uzun yıllardır Hosting ve domain buradan alışverişimi yapıyorum. Cidden sınırsız hizmet herhangibi bir sorun ve birşeyle karşılaşınca direk ilgi gösteriyorlar teşekkür ederim. Ve tabiki Hosting artıları yüksek olunca sıralamanız dada gözle görülür değişiklikler oluyor. Kesinlikle şiddetle tavsiye ederim ???? ”

Mustafa Kuş [email protected] 28.12.2020

“ İki senedir ets2turkiye.com sitesinin domain ve hostingini bu firmadan satın alıyorum, şuana kadar hiçbir problem yaşamadım. Destek talebine çok hızlı cevap veriyorlar. Umarım böyle devam ederler. Güvenilir ve hızlı. ”

Arif Can D. Gizlenmiş 23.12.2020

“ Bu zamana kadar bir çok hosting firması ile çalıştım. Birçok problemlerim oldu diğer firmalar ile güzel hostinlgle tanıltıktan sonra hiç sorunum kalmadı internet sitem aktif bir sekilde hata almadan çalışıyor herkese kesinlikle tavsiye ederim. ”

Burhan Felek [email protected] 21.12.2020

“ www.ersagucretsizuyelik.net sitesinin sahibiyim. güzelhosting her alanda ilgili, sorunları anında çözen uzman ekibi ile çok memnun kaldığım bir şirket. Herşey burada çok güzel ve rahat. ”

Muzaffer Büyükdağ [email protected] 19.12.2020

“ Güzel hostng in güzel insanları; Airlinehaber.com sitesinin sahibiyim. Bir başka sunucu firmasından size geldim. Gerçekten de gerek ilginiz gerekse bilginiz olarak 10 numarasınız. Umar ve Dilerimki bu başarılı çizginiz kaybolmaz. Sağlıklı günler dilerim ”

Ahmet Safa İnan Gizlenmiş 15.12.2020

“ Öncelikle belirtmek istediğim şey ilgi ve alakaları çok iyi.Destek taleplerine en kısa sürede cevap veriliyor ve çok ilgililer.Ayrıca wordpress sitelerim için aldığım hosting paketleri oldukça hızlı tereddüt etmeden güvenle hizmet alabilirsiniz. Tüm çevremede söylüyorum. Teşekkürler. Güzel Hosting. ”

Öner O. [email protected] 12.12.2020

“ Tavsiye üzerine çalışmaya başlamıştım ve 2017 yılından beri çalışıyorum hizmet olsun müşteri destek bölümü olsun hiç bir sorun yaşamadan bu zamana kadar geldim emeği geçen herkese teşekkür ederim. Çizginizi bozmadan devam etmeniz dileğiyle. Başarılarınız daim olsun. ”

Alican Biçer [email protected] 07.12.2020
Daha Fazla Sonuç Göster