Mutlu Müşterilerimiz

HAKKIMIZDAKİ DİĞER YORUMLAR

“ Tekrar Tekrar Teşekkür..... Çok firma ile iş yaptım ancak GÜZELNET gibi bir firma daha ne duydum nede gördüm :) Tavsiye üzerine GÜZEL HOSTİNG ile çalışmaya başladım dedikleri kadar işlerinin ustası Evet güzel hosting adı gibi personelleri sabırlı ve güzel insanlar iyiki varsınız teşekkürler. ”

Mehmet Acar Gizlenmiş 31.03.2020

“ Öncelikle Güzel Hosting çalışanlarına başarılar dilerim. Sundukları hizmetler Hem çok hızlı Hem çok kaliteli hemde çok başarılı. Bende Bir kaç müşterime Güzel hosting den alan adı ve hosting hizmeti aldım çok başarılı gerçekten. Fiyat olarak da performans olarak da bilindik birçok firmadan kat kat daha güzel gerçekten Güzel Hosting. Buradan aldığınız hizmetleri emin olun başka firmalardan alamazsınız ve emin olun hiç bir zaman pişman olmayacaksınız. Gönül rahatlığı ile Tüm Hizmetlerini alıp kullanabilirsiniz. Başarılar diliyorum, Güzel Hosting. ”

Ömer Çetin cetin_omar92@hotmail.com 30.03.2020

“ Yaklaşık 2 yıldır güzel hosting kullanıyorum. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle hizmet satın aldım. Memnun muyum? Hemde nasıl! Gerçekten destek olsun müşteri memnuniyeti olsun yada fiyatlar olsun gerçekten harika. Şimdiye kadar hiç şikayetim olmadı. Üstüne üstlük kendilerinin sorumlu olmadığı konularda bile destek vermeleri, bilmediğiniz alanlarda size yardımcı olmaları beni mutlu etti. Düşünmenize gerek yok direk geçiş yapabilirsiniz kafanız rahat eder. Her şey için teşekkürler... ( www.ovvah.com ) ”

Ihsan Emre M. Gizlenmiş 22.03.2020

“ Kalitenin yanında hızlıca destek veren hosting ekibi profesyonel kişilerden olan Güzel Hostingi herkese tavsiye ediyorum. ”

Muratcan A. Gizlenmiş 19.03.2020

“ Aklı olan guzel.net kullanır fiyat performans ve gerçekten bebek bakıcısı gibi müşterileriyle ilgileniyorlar her konuda ”

Abdullah Kağan Gül Gizlenmiş 18.03.2020

“ Yazılım Şirketi Sahibi olarak daha önce Türkiye'nin bir çok önde gelen sunucu firmaları ile çalıştım Güzel Hosting i işlerle alakası olmayan bir abimiz tavsiye etti ilk defa bu kadar işlerini zamanında ve çözüm odaklı yapan bir firma gördüm işin tuhafı bıkmıyorlar işlerini çok severek yapıyorlar işleri olmayan şeyieri de rica ettiğimizde bizim işimiz değil siz yapın demiyorlar memnuniyetle diyerek yapıyorlar bu tutumlarının hiç bozulmaması dileğimle... ”

Bariş B. Gizlenmiş 13.03.2020

“ Yıllardır hosting firmaları ile çalışırım fakat güzelhosting gerçekten bir başka paranızın her kuruşuna değen belkide tek firma. Teşekkürler Güzel hosting.. ”

Kemal E. Gizlenmiş 11.03.2020

“ Takipavm sitemi 2 yıl uzattım gerçekten memnunum umarım böyle güzel bir şekilde devam eder. ”

Yakup B. Gizlenmiş 10.03.2020

“ Guzel hosting ile calışmaya başlayalı 1 sene oldu hatta az önce aldığımız hizmetlerden birisini yeniledik. Avrupa merkezli ve farklı AB ülkelerinde ofisleri olan bir firmayız ve GDPR uyumluluğu gereği hostinglerimizin de Avrupa'da olması gerekiyor. Guzelhosting'den ünce OVH ile calışıyorduk ancak bir destek talebine ortalama 8 günde cevap verdikleri tabi bu aşamada hizmet 8 gün durduğu için tüm hizmetleri taşımaya karar verdik. Burada da OVH sunucuların kullanılması. Hangi data merkezinin sunucularının kullanıldığının açıkça belirtilmesi ve her destek talebine sıkılmadan en fazla 30 dakika da yanıt verilmesi firmayı bizim açımızdan harika bir çözüm ortağı haline getiriyor. Tüm ekibe teşekkürler. ”

Talos Software& It Ltd. Gizlenmiş 10.03.2020

“ Bir hosting firmasından beklediğim en önemli konu, destek taleplerine çözüm odaklı ve güler yüzlü geri dönüş yapmaları. Bunun haricinde hizmet konusunda çok iyiler. İnşallah uzun soluklu bir ömür boyu sizinle çalışmamız dileğiyle. Oyunhaberi.com.tr ”

Ahmet Tosun Gizlenmiş 09.03.2020
Daha Fazla Sonuç Göster