Mutlu Müşterilerimiz

HAKKIMIZDAKİ DİĞER YORUMLAR

“ Yaklaşık 7 aydır kullanıyorum. Çok memnunum destek hizmetinden. Çok çok kısa sürede destek ekibi hemen geri dönüş yapıyor. ”

Ali Emre Erdem Gizlenmiş 10.02.2021

“ Yıllardır Web Tasarım ile uğraşıyorum Yurtdışı ve yurtiçi bir çok firma ile çalıştım fakat Güzel hosting gibisi ile asla çalışmadım en büyük farkları cok kısa sürede yapabilecekleri her konuda yardımcı oluyorlar gerçekten inanılmazlar 24 saat destek ve asla yapamayız sizin sorununuz demiyorlar. Güzel Hosting Sizi tanıdığım ve sizinle çalıştığım için çok ama çokkk mutluyum çok teşekkürler. ”

Cumali Atli Gizlenmiş 08.02.2021

“ Tüm domainlerimi kısa zamanda ücretsiz ve sorunsuz bir şekilde server transferini gerçekleştirdiler. WP siteleri Reseller panelde üstün güvenlik, üstün seviyede hız ve sınırsız müşteri desteği ile çalışıyorum. Üstelik bu destek gerçek 7/24/365 desteği. Tamamen konunun uzmanı olan güçlü bir ekiple sistemi yönetiyorlar. 10 üzerinden 10 yıldız. Teşekkürler Güzel Hosting... ”

Nisan Reklam Medya Hizmetleri Ticaret Ltd. Şti. [email protected] 03.02.2021

“ Web sitesi kurma hakkında hiç bir bilgim olmadığı halde tavsiye ile tanıştığım güzelhosting sayesinde hazırla paketleriyle sitemi kurabiliyor, eksik kaldığımız yerlerde teknik destek sayesinde hızlı çözüme ulaşabiliyoruz. Güzelhosting ailesine vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. Sizlerinde bu ayrıcalıkları uygun fiyat ile yaşamanız için GÜZELHOSTİNG sitesini tavsiye ediyorum. ”

Ebru Çebi Gizlenmiş 27.01.2021

“ Yaklaşır 6 7 aydır guzel.net.tr müşterisiyim gerçekten müşterileri ile nasıl ilgileniceklerini biliyorlar herhangi bir sorunda en kısa sürede yanıt veriyorlar destek ekipleri gerçekten çok yardımcı oluyorlar ilgileri için teşekkür ederim. ”

Doğan A. Gizlenmiş 14.01.2021

“ yaklaşık 20 adet sitemi barındırdığım ve çok memnun kaldığım bir hosting firması, daha öncelerden sürekli sorun yaşıyordum ve ister istemez müşterilerim ile de sorunlar oluyordu güzel hosting sayesinde çok rahatladım, gerçekten adı gibi güzel bir firma uzun zamandır aradığım rahatlığı bu firmada buldum kesinlikle tavsiye ediyorum. fiyat / performans olarak türkiye'nin en iyisi ”

Rasim Oruç Gizlenmiş 13.01.2021

“ Merhabalar güzel net 'i iyiki tanımışım 1 yıla yakın hizmet almaktayım ve bundan sonra hep birlikte yolumuza devam edeceğiz. ”

Ahmet Keçeci Gizlenmiş 10.01.2021

“ linux hosting aldim cok iyi kullaniyorum.Destek sistemi çok iyi zamaninda yanit veriyorlar.Hizmetlerden çok memunum ”

Rufet Zeynalov Gizlenmiş 05.01.2021

“ Bu zamana kadar gördüğüm en hızlı ve en güzel çalışan hosting firması. Destek konusunda hiç tereddüt yaşamayın her türlü olabilecek işinizi çözüyorlar. Destekteki arkadaşlara ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet arayanlar için ideal bir firma. ”

Mert Hiçyılmaz [email protected] 29.12.2020

“ Merhaba ben mobilyamontaj.com.tr Uzun yıllardır Hosting ve domain buradan alışverişimi yapıyorum. Cidden sınırsız hizmet herhangibi bir sorun ve birşeyle karşılaşınca direk ilgi gösteriyorlar teşekkür ederim. Ve tabiki Hosting artıları yüksek olunca sıralamanız dada gözle görülür değişiklikler oluyor. Kesinlikle şiddetle tavsiye ederim ???? ”

Mustafa Kuş [email protected] 28.12.2020
Daha Fazla Sonuç Göster