Mutlu Müşterilerimiz

HAKKIMIZDAKİ DİĞER YORUMLAR

“ Hosting satın aldığımdan beri hızlı ve tam destek verildi adamlar işini hakkıyla yapıyorlar teşekkürler güzel hosting, daha nice beraber çalışmamız dileği ile :) ”

Onur İ. Gizlenmiş 16.11.2017

“ Farklı bir hosting firmasında bir problemim olsa dahi Güzel Hostingi arıyorum. Çünkü onların dilinden anlamıyorum. Güzel Hosting müşteri temsilcisi olan herkes kullanıcı dostu ve bizim anlayacağımız şekilde anlatıyor. Umarım farklı bir hosting sunucusunda bulunan hosting paketimi buraya en kısa sürede taşıyabilirim biliyorum ki tecrübeli Güzel Hosting temsilcileri hostingimi taşımam konusunda her türlü yardımı sağlayacaktır. Kendilerine teşekkür ederim. ”

Kemal Batu Gizlenmiş 13.11.2017

“ 2007 Yılından beri bir çok web sitesi kurdum ve bunları bir çok hosting firmasında barındırdım. Ancak bu güne kadar güzel hosting firmasının teknik desteği kalitesinde teknik desteği hiç bir firmadan alamadım. İşinizi profesyonel olarak yapmak istiyorsanız ve müşteri ile hosting firmanız arasında kalmak istemiyorsanız kesinlikle bu firma ile çalışmalısınız. ”

Emrah A. Gizlenmiş 09.11.2017

“ Müşteri Diyalogu Profesyonel Ürün Hizmeti ve Pratik Çözümleriyle Tercih Edilmesi Gereken Bir Firma 30 u aşkın Domain ve hosting hizmeti satın aldım ama İçtenlikle Söylüyorum Tavsiye Edilecek Ve Rahatlıkla İş Ortaklığı Yapılacak Bir Firmadır Hizmetlerinden Ötürü Tüm Guzel.net.tr Ailesine Teşekkür Ediyorum Uzun Yıllar Dahada Birlikte Çalışmak Dileğiyle ”

Çetin A. Gizlenmiş 06.11.2017

“ Ürün ve hizmetlerin kalitesinden ziyade sorun yaşadığım zamanlardaki hızlı dönüşler ve çözüm odaklı çalışan arkadaşların alakası beni bu firmada tutan şeylerden biridir. ”

Özgür U. Gizlenmiş 05.11.2017

“ Yaklaşık 3 yıldır GüzelHosting firmasının müşterisiyim. Toplamda 20'den fazla hizmet (Domain,Host) satın aldım. Uygun fiyat kataloğunu ve en önemlisi de sözde değil özde 7/24, hızlı ve işlevsel "Destek Sistemi"'ni bozmadıkları için bütün firma yöneticileri ve çalışanlarına teşekkür ediyorum. ”

Enes Arslan Gizlenmiş 31.10.2017

“ Şu zamana kadar aldığım en iyi hizmetini veren site , her türlü sorularınıza ve sorunlarınıza geri dönüş sağlıyorlar . Güzel hosting'i tercih edecek adaylar şimdiden çok şanslısınız saygılarımla Tolga. ”

Tolga U. Gizlenmiş 29.10.2017

“ Guzel hosting ile yeni çalışmaya başladım, destek sistemleri gerçekten çok başarılı 7/24 10dk içerisinde sorunumun yanıtını bana bildiriyorlar. Uzun vadeli çalışmak için en iyi hostinglerden birisi bence guzel hosting. ”

Soner Tugan Gizlenmiş 11.10.2017

“ Kendilerine bir arkaşım sayesinde alışveriş gerçekleştirdim, çok memnun ve "müşteri odaklı" çalıştıklarını anladım cidden teşekkür ederim ”

Hasan Basri Çetinkaya hasanbasricetinkayatr@gmail.com 10.10.2017

“ Uygun fiyatlar yüksek hizmet kalitesi. Sonunda aradığım hosting firmasını buldum. Bundan sonra kendim için ve müşterilerim için yaptığım tüm işlerde bu firmayı tercih edeceğime eminim. Teşekkürler guzel.net.tr ”

Mert Öner mert_oner_1995@hotmail.com 08.10.2017
Daha Fazla Sonuç Göster