Mutlu Müşterilerimiz

HAKKIMIZDAKİ DİĞER YORUMLAR

“ Meslek hayatımda çok fazla hosting firması ile çalıştım fakat guzel hostingi denemek istediğimde inanın yok artık demekten kendimi alamadım. Türkiye'de bu kadar profesyonel hizmet veren firma yok denilecek kadar az malesef. Panel kullanım kolaylığı olsun, destek hizmeti olsun, fiyatlar olsun, özellikler olsun herşeyi ile mükemmel. Hep bu tarz yorum yapanları firma personeli sanıp hadi ya derdim. İnanın gerçekten ben bile yorum yazdıysam düşünün artık bu firmanın size yaşattığı güzellikleri. İnşallah daim olur etrafımda bulunan herkese tavsiye ediyorum. Uzun bir ara vermiştim, eski webmaster enerjimi geri kazandıran firma sen ne kadar güzel birşeysin! ”

Burak A. Gizlenmiş 10.06.2017

“ Bu güne kadar aldığım en hızlı desteği verdikleri için, başta Fatih Bey olmak üzere tüm Güzel Hosting çalışanlarına teşekkürlerimi sunuyorum... ”

Mehmet G. Gizlenmiş 07.06.2017

“ Türkiye'deki nerdeyse tüm hosting firmalarını performans, uzmanlık, destek hattı ve fiyat konusunda verilere dayalı çalışmalar yaparak test etmiş biri olarak samimiyetle belirtebilirim ki, Güzel Hosting Türkiye'nin en iyi hosting firmalarından bir tanesi olduğunu bir çok tecrübem ve testim sonucunda kanıtlamış bir firmadır. En sevdiğim yanları ise, kendileri ile herhangi bir konuda, günün ne saatinde olursa olsun iletişime geçtiğinizde size diğer hiçbir hosting firmasının veremediği kadar hızlı bir şekilde, tüm iyi niyetleri ve samimiyetleri ile geri dönüş yapıyor olmaları. Kendileri ile herhangi bir konuda iletişime geçin ve ne kadar hızlı bir yanıt alacağınızı siz de test edin. Testinizin sonucu yazdıklarımın bir söylemden ibaret olmadığını size kanıtlayacaktır. (Abdullah AVCI - aponkral.net) ”

Abdullah Avci Gizlenmiş 01.06.2017

“ Helal olsun on numara beş yıldız.Gogaddy gibi büyük bir şirketle kapışır.Bu arada eu limitsiz 14,90 lık paket 100k ziyaretçi gördü yine de bir şey olmadı.Güzelnet'in en sevdiğim özelliği ise anlık cevap vermeleri ne kadar büyük ne kadar da küçük bir sorunum olsa anında yardımcı oluyorlar. Tek eksi noktasını söylüyorum Hostlarında DDOS koruması yok sanırım tek kötü olduğu nokta bu sanırım.Ama DDOS kormuması da olabilir bilmiyor olabilirim. ”

Muhammed Fatih Ç. Gizlenmiş 01.06.2017

“ Hızlı güvenilir sorun oldugu zaman kısa zamanda cevap veren bir firma gerçekten çalıştıgıma çok memnunum param boşa gitmedi Sizlerede öneririm. ”

Umut Kesdek Gizlenmiş 24.05.2017

“ Gerçekten çok güzel bir hosting. Anında cevap ! En çokta buna bayılıyorum. Ayrıca sitem https://www.webzeyrek.net :) ”

Mehmet Konukcu kraljmehmet@gmail.com 12.05.2017

“ Bir kaç aydır kullandığım hosting paketinden memnunum. Destek kısmı olarak da gayet hızlı ve ilgililer. İnşallah bu şekilde sürer, aksi halde forumlarda gözlerinin yaşına bakmam :) Marifet iltifata tabidir... Başarınızın devamını dilerim... ”

Galip E. Gizlenmiş 08.05.2017

“ Her sıkıntım da yardımlarını esirgemeyen guzel.net hostinge ne kadar teşekkür etsem azdır. Anında çözüm üretebilen her dakkasın da ulaşabildiğiniz güzel bir firma, başka firmayı seçmenize hiç gerek yok. Sitemin hızı bile çok iyi www.kalitebilgi.com sizlerde test edebilirsiniz gayet hızlı ve sorunsuz. ”

Kemal H. Gizlenmiş 04.05.2017

“ Uzun süredir birçok firmayla çalışıyorum kendi sitelerim ve müşterilerimin sitesinde diğer firmalarda net olarak ayda bir kere sorun yaşıyorduk birkaç tavsiye ve yorumları görerek geldim buraya ilk olarak denemem 9 ay önce oldu ve (bugüne kadar hiçbir sorun yaşamadım) bu benim için mükemmel bir hizmet şuan tüm müşterilerimi buraya taşıyorum. ”

Necati Arslan necatiarslan8@gmail.com 17.04.2017

“ Ben büssürü hosting firması gördüm ama sizin gibi bir firmayı daha once nasıl kullanmamışım hayatimda gördügüm en kaliteli en cana yakın hizmeti sizinle aldım. suanda saat sabahın - 04:14 ü bu saatte bile canlı destekde güzel ilgilerinizden dolayı teşekkür ederim umarım en iyi yerlere gelirsiniz. kendi gibi güzel güzelhosting <3 <3 <3 ”

Onur Başlantı onurbaslanti1997@gmail.com 11.04.2017
Daha Fazla Sonuç Göster