Mutlu Müşterilerimiz

HAKKIMIZDAKİ DİĞER YORUMLAR

“ Yıllardır ismini duyarım ama çalışmak pek kısmet olmamıştı sonun da 1 aylık paket aldım denemek için memnun kaldım Yıllık pakete çeviriyorum. İlgili ve bilgili destek ekibi harika 1 aylık süre içerisinde teknik olarak hiç bir sıkıntı yaşamadım kesinlikle tavsiye ederim. ”

Fatih D. Gizlenmiş 25.08.2021

“ Saymaktan sıkıldığım kadar insana önerdim ve gönül rahatlığıyla tüm arkadaşlarımın başka yerlerden alışveriş yapmaması için baskı yaptım. Açtığım her sitede genelde mutlaka nerede barındığını belirttim. Ayrıca müşterisinin cebine odaklanmadan sadece işine odaklı harika hizmet veren bir firma. Eminim ki ben ve tüm müşterileriniz ne kadar teşekkür etsek azdır. ”

Hakan Enes Karatopak Gizlenmiş 21.08.2021

“ Hosting hizmeti çok güzel ve hızlı, başka bir firmadan taşıdım hız açısından gerçekten gözle görülür bir fark var. Destek ekibi, taleplere çok hızlı cevap veriyor ve güzel ilgileniyorlar. Hepsine teşekkür ederim. ”

Ahmet Vuruşkan [email protected] 15.08.2021

“ Abartısızca tüm samimiyetim ile söylüyorum Türkiye'nin en iyi, en kaliteli hosting firması. 7/24 destekleri gerçekten de var iyi ki sizi tercih etmişim. Tüm her şey için teşekkürler sizinle çalışmaya devam edeceğim. ”

Semih L. Gizlenmiş 18.07.2021

“ Yaklaşık 3 senedir aktif kullanıyorum. Bir kaç web sitem guzel hostingde barınıyor. Bu zamana kadar hiç bir sıkıntı da yaşamadım. Özellikle destek ekibi aşırı iyi. ”

Aydın Shirinov Gizlenmiş 03.07.2021

“ Daha önce bir çok hosting firması ile birlikte çalıştım lakin Güzel Hosting bir ayrı güzel :) Destek ekipleri mi desem sunucular mı desem hız mı desem ucuz fiyatlar mı desem hepsi bir arada ve Türkiyenin en iyisi. Tüm çevreme rahatlıkla önerdim. ”

Eren Akkuş [email protected] 03.07.2021

“ 2 YILDIR ALDIĞIM HİZMETİNİZDEN GENEL OLARAK MEMNUNUM.SORULARIMA VE SORUNLARIMA MÜMKÜN MERTEBE CEVAP VERMEYE ÇALIŞTINIZ.DAİM OLMASI DİLEĞİ İLE İYİ ÇALIŞMALAR DİLİYORUM... ”

Mehmet Kaya Gizlenmiş 01.07.2021

“ Destek bildirimlerine bu kadar hızlı ve doğru cevaplarla dönüyor olmaları, hostingi doğru yerden aldığımı gösteriyor. Diğer Türkiye'nin en iyi sitelerinde dahi bu hız ve kaliteyi göremiyoruz. Her şey için teşekkürler. ”

Taner U. Gizlenmiş 28.06.2021

“ Her konuda anında cevap veriyorlar ilgili olmalı çok güzel bir şey. Telefon ve destek ekibi çok başarılılar. ”

Mustafa E. Gizlenmiş 27.06.2021

“ Rakipsiz Fiyat, Hızlı ve Etkili Müşteri Desteği, Sorunsuz Hizmet. Keşfedilmemiş Cevher... ”

Batuhan Alp Y. Gizlenmiş 25.06.2021
Daha Fazla Sonuç Göster