Mutlu Müşterilerimiz

HAKKIMIZDAKİ DİĞER YORUMLAR

“ hizmette sınır yok her konuda tam destek veriyorlar ”

Muhsin Bekar Gizlenmiş 01.11.2018

“ Teknik hizmet kalitenizden son derece memnunuz. Sayenizde sitemizi yıllardır erişim ya da hız problemi yaşamadan yayında tutabiliyoruz. Ayrıca destek anlayışınız için defalarca teşekkür ederiz. Tüm destek taleplerimize detaylı, son derece hızlı ve ilgili dönüşler aldık, pek çok seferinde çalışanlarınız bizzat sistemlerimize müdahale etmek suretiyle yardımcı oldular. Hatta kendi konunuz olmayan, bilgimizin bulunmadığı teknik alanlarda yönlendirmelerinizi de bizden esirgemediniz. Özetle başımız dara düştüğünde hiçbir zaman muhatapsız kalmadık :) Elimizden gelen her ortamda sizleri tavsiye ediyoruz. Harikasınız, böyle devam etmenizi dileriz. Her şey için çok teşekkürler :) ”

Şule İnci Aşar Gizlenmiş 24.10.2018

“ Guzel.net.tr ile çalışmaya başlayalı 2 ay felan oldu ve Guzel firmasına geçmeden önce sitemin açılış hızı 5 saniyeyi bulabiliyorken Guzel.net.tr sunucuları sayesinde şu anda 1 saniye civarlarında siteme erişim sağlıyorum ve kendileri ile alakalı olmayan sorularıma bile yanıt verip yardımcı oluyorlar teşekkürler Guzel.net.tr ”

Enes Berker Ş. Gizlenmiş 22.10.2018

“ Türkiye'deki neredeyse tüm hosting firmalarını performans, uzmanlık, destek hattı ve fiyat konusunda verilere dayalı çalışmalar yaparak test etmiş biri olarak samimiyetimle belirtebilirim ki, GüzelHosting Türkiye'nin en iyi host firmalarından bir tanesi olduğunu bir çok tecrübem ve testim sonucunda kanıtlamış bir firmadır. En sevdiğim yanları ise; kendileri ile herhangi bir konuda, günün ne saatinde olursa olsun iletişime geçtiğinizde size diğer hiç bir hosting firmasının veremediği kadar hızlı bir şekilde, tüm iyi miyetleri ve samimiyetleriyle geri dönüş yapıyor olmaları. Kendileri ile herhangi bir konuda iletişime geçün ve ne kadar hızlı yanıt alacağınızı siz de test edin. Testinizin sonucu yazdıklarımın bir söylemden ibaret olmadığını size kanıtlayacaktır. www.muinblog.com ”

Kerem Aydın Gizlenmiş 11.10.2018

“ Yıllardır bilişim sektöründeyim ve birçok Hosting firması ile çalıştım. Deneyimim şunu gösteriyor ki eğer fiyat / performans arıyorsanız dengeyi güzelhosting sunucu ve altyapısında bulabilirsiniz. İlk olarak teknik destek harika. Neticede teknoloji çağı ve hız herşey. Teşekkkürler. ”

Es Mühendislik Ltd. Şti. wainox@gmail.com 01.10.2018

“ Uzun yıllardır web sitesi işleri yapan biri olarak birçok firma ile tanıştım. Yavaşlık ve diğer sıkıntılardan dolayı arkadaşım bu firmayı önerdi. Diğer firmalardan en büyük farkı destek sisteminin hızlı ve anında çözüme yönelik olması. Hosting paketlerinde gerçekten fiyat-performans kelimesini aynen uyguluyorlar. Başarılarının devamını diliyorum. ”

Serhat Köse serhatkosecds@gmail.com 01.10.2018

“ İlk defa GÜZEL HOSTİNG ile çalışıyorum ve şuan diyorum ki önceden neden çalışmadım. Firmanın sunucuları gayet güzel aynı sitemi önceki firmalarda 6 sn görüntülerken güzelhosting sayesinden sadece 1sn de görüntülüyorum. Ayrıca firma çalışanları çok ilgili ve alanında bilgili. İYİKİ GÜZEL HOSTİNG ile tanışmışım. ”

Yakup Avci yakupavci@yakupavci.com.tr 28.09.2018

“ Hızlı hizmet Hızlı Sipariş hiç aramama gerek bile kalmadan tamamıyla sitelerimin hepsini sunucunuza hızlı bir şekilde taşıdım. Ayrıca Türkiye içerisindeki en uygun ve hızlı sunucular. Bide destek sistemine yazıp 5dk sonra tamam gerek kalmadı demek için yazacakken cevabın çok hızlı gelmesi. Gerçekten işinizin hakkını sonuna kadar veriyorsunuz. Kazancınız son derece helal. Kolay gelsin Hayırlı işler. ”

Mevlane Ç. segmenweb@gmail.com 22.09.2018

“ Kuruldukları yıllardan günümüze kadar kendileri ile 200+ farklı hizmet konusunda kendileri ile çalışıyorum çok memnunum. Fiyat performans olsun, kalite olsun çok üst düzeyde. Açtığınız destek bildirimlerine gecenin kaçı olursa olsun 30dk gibi bir sürede dönüyorlar, gün içerisinde 5dk bu süre. Fiyat performans iyi demekte hata, performansı çok yüksek bir firma. Kendilerini takdir ediyorum. Adınız gibi çok güzelsiniz. ”

Hakan Oktay Gizlenmiş 17.09.2018

“ Kayseri halı yıkama firması TemizlikBu olarak müşterilerimizi kesintisiz ulaşabilmek için güzel hostingi seçmiş bulunmaktayız. Bu zamana kadar herhangi bir sorun yaşamadık. Umarım bundan sonra da aynı şekilde devam ederiz. İyi çalışmalar. www.temizlikbu.com ”

Mehmet Karataş krts34@outlook.com 15.09.2018
Daha Fazla Sonuç Göster