Mutlu Müşterilerimiz

HAKKIMIZDAKİ DİĞER YORUMLAR

“ Gerçekten de işinin hakkını veren sorun ne olursa olsun pozitif bir şekilde karşılık veren destek ekibine sahip bu gerçekten de bir marka için çok güzel ”

Ömer Ö. Gizlenmiş 17.04.2024

“ En az 40 tane müşterimin sitesi için hizmet almışımdır 4 yıldır çalışıyorum bu firmaya bir kere sorun yaşamadım. Tebrik ederim gerçekten ”

Sevan E. Gizlenmiş 13.04.2024

“ SANIRIM HARİKA KELİMESİ GÜZELHOSTİNG İÇİN YETERSİZ KALIYOR. 3 4 YILDIR KULLANIYORUM BİRKERE BİLE SİTEM OFLİNE OLMADI. YAZDIĞIM DESTEK MESAJLARINA ANINDA CEVAP VERİLİYOR. HERŞEY MÜKEMMEL TEŞEKKÜR EDERİM. ”

Serkan Cüneyt Ağir Gizlenmiş 02.04.2024

“ Gerçekten harika bir ekipsiniz. Sabırla dinleyen ve benim gibi işi öğrenmeye çalışanlara katlanabilen harika bir firmasınız. Gecenin kaçı olursa olsun olsun anında cevap veren tek firma..Her şey için teşekkür ederim. ”

Emrah Çimen Gizlenmiş 29.03.2024

“ Yaklaşık 6 yıldır güzel hosting 'le çalışıyorum çok memnunum sözlerinin arkasında duran Emin insanlar kendilerine teşekkür ediyorum iyi çalışmalar diliyorum.. ”

Hatem Y. Gizlenmiş 29.03.2024

“ Daha önce uzun bir süre başka firma ile çalışıyordum. Pek çok sorunlar yaşadım Guzelhost ile tanıştıktan ve web sitelerini buraya tasidiktan sonra sorunlarım çözüldü. ”

Yakup Y. Gizlenmiş 26.03.2024

“ Çok kıymetli Güzelhosting yönetimi... İlk benden kaynaklı bir çok olumsuz yaşamam ve sizlerin sabır ile dikkatli bir şekilde bütün sorumları çözmeniz ve bütün olumsuzlukları olumlu hale getirdiğiniz ve hayatımda yaşadığım bu ilkleri güzel anıya dönüştürdüğünüz için emeği geçen veya geçmeyen herkese çok çok teşekkür ederim. Web tasarımı konusunda yaşadığım sıkıntı ve beceriksizliğimi sabırla aşmamda yardımcı oldunuz, iyiki sanal aleme ilk sizde başladım, benim için büyük şansınız tekrar çok ama çok teşekkür ederim. Hakkınız ödenmez, sağolun ”

Hasan Kırcan Gizlenmiş 03.03.2024

“ En başta Saat kaç olursa olsun destek sisteminde verdiğiniz kaliteli hizmet ve diğer hizmetlerinizinde kalitesi tartışılmaz. Sizinle çalışmaktan ve bu çizgide olduğunuz sürece uzun yıllar çalışacak olmaktan mutluluk duyarım. ”

Halil T. Gizlenmiş 29.02.2024

“ Yıllarıdır sizinle çalışıyorum. Ne zaman olsa gerek telefondan gerekse destek bildiriminden hızlı ve kaliteli dönüşleriniz pek memnun edici. Genel olarak hızlı ve kaliteli bir hizmet sunmanız da acabası. İyi ki sizi tanımışım ve sizden hizmet alıyorum demekteyim her zaman. Sağ olun var olun. ”

Yunus İ. Gizlenmiş 15.02.2024

“ Bu zamana kadar mail gönderimi hariç hiçbir sorun yaşamadım mail gönderimini de ticket oluşturarak 15 dk içinde çözdüm. yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum, kesinlikle birisi tavsiye istese Güzel Hosting'i tavsiye ederim. ”

Sinan Yuksel [email protected] 30.01.2024
Daha Fazla Sonuç Göster