Mutlu Müşterilerimiz

HAKKIMIZDAKİ DİĞER YORUMLAR

“ Gerçekten güzel çalışan firma.Kesinlikle tavsiye ederim. Çoğu firmaya göre abartılı paralar alıp işlerini yarım yapmıyorlar. Destek talebi hızlı ve çözüm odaklı. Aynı zamanda panele girerken çift adımlı doğrulama olması çok güzel bir fikir. :) Az paraya çok iş, kaliteli iş.Tebrikler ve teşekkürler GüzelNet Hosting :) ”

Leyla E. Gizlenmiş 12.09.2018

“ Uygun fiyatı ile diğer hosting sağlayıcılarına göre daha ucuz ve kesinlikle daha pratik hizmet veriyorlar. Özellikle sevdiğim nokta kendi web sitelerinin kullanışlı ve şık olması. Kontrol paneli, hizmetlere ve paketlere ulaşım oldukça pratik. Ayrıca destek bildirimlerinde de asla çözümsüz yada gecikmeli çözülen bir sorun yaşamadım. Her şey tıkır tıkır, anında oluyor. Teşekkürler Güzel Hosting ekibi. Bir numarasınız! ”

Göktuğ Soyer soyernet@gmail.com 10.09.2018

“ Yaklaşık 2 yıldır guzel.net.tr ile çalışmaktayım. Eğer ilk tercihiniz değil ise farketmemiş olabilirsiniz. Ancak birkaç firma ile daha önce çalıştıysanız (ben çalıştım) guzel.net.tr nin açık ara önde olduğunu farkedeceksiniz. ”

Görkem Yavuz Gizlenmiş 05.09.2018

“ Yaklaşık 2 yıldır GüzelHosting ile çalışmaktayım şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım dersem yeridir diğer firmalardaki hizmetlerimi de sonlandırıp buraya taşıdım 15 yılı aşın bu sektördeyim bence işini en iyi yapan kuruluşlardan bir tanesi ”

Alpaslan Günaydın Gizlenmiş 02.09.2018

“ Evet kendi şahsi özel sitem için bir çok hosting firmasını denedim genel olarak tüm hosting firmalarını denedim diyebilirim tek tek isim vermeye gerek yok hem uygun fiyatlı hem anında destek veren yer bulmak çok zordu. Taki arkadaşımın Güzel Hostingi önerene kadar sitem için birden fazla yüksek fiyatlı hosting sunucusu denedim fakat hiç birinden olumlu bir performans yakalayamadım. Şuan kullandığım ekonomik hosting bile yeterli oluyor. Site hızımda gözle görülür bir değer ortaya çıkıyor sitemi inceleyince zaten anlayacaksınız. ”

Deniz Önder deniz.onder34@gmail.com 31.08.2018

“ Ben rize den engin mesleğim elektrik tesisat ve web sitesi açmak için çok geç kaldığımı düşünüyorum ve biraz da her hosting sağlayıcı firmalara güvenilmiyor keşke Guzelhosting le zamanında tanışaydımda bu kadar geç kalmasaydım sağolsunlar anında hizmet anlayışı ve firma olmanın ve kaliteli hizmet almanın keyfini hakikaten yaşatıyorlar sağolsunlar yeni web site açacaklar bence hiç düşünmeden Guzelhosting le tanışsınlar teşekkürler. ”

Engin T. Gizlenmiş 26.08.2018

“ Merhaba, daha önce çalıştığım tüm hosting firmalarında sunucu kaynaklı hız sorunu yaşıyordum ve bu bir türlü aşılamadığından sürekli olarak müşteri kaybı yaşıyordum. Haftalık yedekleme yaptıklarını söylüyorlardı ama bir terslik olunca geri döndürmek için 1 ay öncesini öneriyorlardı. 3 web sitem var hepsi için 3 hosting firmasında yaşadığım olumsuz deneyimlerin ardından arkadaşımın tavsiyesi üzerine, adı gibi güzel olan 'güzel hosting' ile tanıştım ve güzel günler başladı. Hiçbir kesinti yaşamadım hizmette şu ana kadar, çok hızlı ve işlevsel bir destek sistemler var ki gerçekten çok memnun kaldım. (çok hızlı destek veren ama verdiği destekle sorunu çözmeyen bir firma ile de çalışmıştım) Hepsinden önemlisi de, çözülemeyen sunucu kaynaklı hız sorunum çözüldü şu an hız puanlarım gayet iyi. İsterseniz kontrol de edebilirsiniz detaylı görmek isterseniz, www.optimumailedanismanlik.com için page speed puanım 85 in üzerinde. Daha önce hiçbir şekilde 60 ın üzerine çıkartamamıştık ve hostin firması ısrarla optimizasyon gerektiğini söylüyordu. Özetle, hosting firması arayan herkese güzel hostingi tavsiye ederim. ”

Fatih U. fatihugurrr@gmail.com 26.08.2018

“ Birlikte çalışmaya başladığımız günden beri desteklerinizi esirgemediğiniz ve tam vaktinde sorunlara yetiştiğiniz için teşekküler.. ”

Ahmet Bal Gizlenmiş 20.08.2018

“ İlter Web Tasarım ajansı olarak, reseller hosting, alan adı, ssl gibi tüm ihtiyaçlarımızı karşıladığımız, diğer firmalar ile karşılaştırıldığında mükemmel teknik destekleri olan bu firmayı şiddetle öneriyoruz... ”

Mert Can İlter info@ilterwebtasarim.com 05.08.2018

“ Yabancı firmalardan alışveriş yaparken günün birinde Güzel Hosting'e rasladım. O güne kadar Türk firmalarının bende bıraktığı hissiyatı, kurdukları tek bir cümleyle tamir etmeyi başardılar. O günden beri toplamda iki yıldır Güzel Hosting ile çalışıyorum. Çevremdeki herkese öneriyorum. Mükemmel bir hizmet sağlıyorlar. Bu vizyonu geniş ekibe biz müşterilerine gösterdikleri ilgi ve alaka için tekrardan teşekkür ederim. ”

İslam Saka Gizlenmiş 05.08.2018
Daha Fazla Sonuç Göster