Mutlu Müşterilerimiz

HAKKIMIZDAKİ DİĞER YORUMLAR

“ www.hulkdepremkabini.com web sitemiz için reseller hosting aldık. Özellikle müşteri hizmetlerinden gayet memnun kaldık. Fiyatlar da gayet makul. ”

Us Ajans Ş. [email protected] 31.08.2020

“ Her türlü yardıma açık, uygun fiyatlı, hızlı, güvenli ve Güzel hosting. :) ”

Alper Ömer Yaman [email protected] 29.08.2020

“ Güzelhost destek ekibi rahatlıkla ulaşabildiğiniz (Gece 3'te bile hızlı bir dönüş alırsınız), samimi bir ekip. Ellerinden geleni yapıyorlar. Teşekkürler. ”

Cengiz Yilmaz Gizlenmiş 29.08.2020

“ Öncelikle çalıştığım üçüncü firmasınız ... Ama en hızlısı sizsiniz sanırım destek birimine bildirdiğim sorun / lar için en geç 1 dk içinde dönüş sağlıyorsunuz. müşteri hizmetlerinin telefonda "Siz panik yapmayın rahatlayın biz her şeyi hallederiz." demesi bile insanı rahatlatıyor. Bence harikasınız TEŞEKKÜRLER.... ”

Murat Aktop [email protected] 18.08.2020

“ Kendilerine vermiş oldukları hizmetten dolayı ne kadar teşekkür etsek azdır. Ucuz ve performanslı hosting paketleri için ilk durağınız Guzel Net olmalıdır kesinlikle pişman olmayacağınız lafta değil gerçekten 7/24 müşteri desteği sağlayan bir firma. Uzun yıllar boyu kendileri ile çalışacağım. ”

Eftal K. Gizlenmiş 18.08.2020

“ Okuvedinle.Com'u Güzel Hosting'den aldım. Çok memnunum. ”

Şahin Hür Gizlenmiş 05.08.2020

“ Büyük bir forum sitesi barındırıyoruz ve forum trafiği vs çok çok zaman sunucuları kasılan firmalar geldi önümüze çok trafik harcıyor siteniz diyerek hesap dondurmalar felan ayrıca çok firma ile çalıştık gerekse pahalı tavsiye edilenler ile ama şu zamana kadar 2 firma işimizi gördü ilki kapandı ikincisi ise güzel net hem fiyat olarak uygun hemde kalite süper derecede denecek kadar iyi hizmet çok iyi sunucular süper erişim harika sayfa hızları vs. bundan iyisi aranmaz çünkü her ihtiyacınızı karşılıyor kesinlikle tavsiyemdir.. Büyük düşünüyorsunuz işi bilen kişiler ile çalışacaksınız.. Teşekkür Ederim..Güzel NeT :) ”

Murat B. Gizlenmiş 23.07.2020

“ Mükemmel hizmet hızlı ve kaliteli kesinlikle memnun kalırsınız Firma nerede takılırsanız takılın yardımcı oluyor.Her zaman yetiştiler her zaman cevapladılar ve sorunu çözdüler Teşekkür ederim Web sitelerim Güzel'le güzel ”

Kadir K. Gizlenmiş 21.07.2020

“ Birçok firmayla çalıştım o kadar çok sorun yaşadım ki Güzel.net.tr 2020 haziran ayında geçiş yaptım iyiki geçiş yapmısım destek ekibi olsun muhasebe ekibi olsun hepsi çok ilgili ve çok hızlı dönüş yapıyorlar çok teşekkür ederim.Hizmetin bu şekilde olduğu sürece hep yanınızda olacağım ”

Erkan Arslan Gizlenmiş 21.07.2020

“ Çözüm odaklı bir firma müşteri memnuniyetine gerçekten önem veriyorlar. ”

Hakan D. Gizlenmiş 18.07.2020
Daha Fazla Sonuç Göster