Mutlu Müşterilerimiz

HAKKIMIZDAKİ DİĞER YORUMLAR

“ Destek ekibi inanılmaz başarılı ve hızlı. Paketler ihtiyaca cevap verecek şekilde ve uygun fiyatlı. Uptime %100 desem yalan olmaz,keşke ilk hosting firması olarak kendilerini seçseymişim diyorum. Başarılarının devamını diliyorum... ”

Koray Aykor Gizlenmiş 15.06.2018

“ Güzel hosting başarılar dilerim. İlk web sitemi bu hosting firmasından açtığım için öyle mutluyum ki anlatamam. Kimseyi buradan alın demeye gerek yok sadece deneseniz zaten vazgeçilemeyecek kadar güzel host paketleri mevcut. Sizinle 7/24 sanki milyonlarca tl vermişsiniz gibi ilgilenen destek hizmetleri var. İlk buradan aldığım için çok şanslıyım. Bir yerden adını vermek istemediğim bir firmadan 3 tane alan adı aldım destek talepleri çok kötü. Yani o yüzden güzelnetin değerini anlamış biri olarak bu yorumu yazdım :D Sitemi ilk kurduğum günden beri bana en çok destek olan destek sistemleri herhalde. Çok teşekkür ederim güzel hosting hizmetlerine ”

Fatih Yetim Gizlenmiş 08.06.2018

“ Mükkemmel bir müşteri hizmetleri var anında cevap alabiliyoruz ve sıkıntı yaşanan tüm konularda hemen detaylı bilgilendirmeler yapmaları ise süper ”

Eren Ş. Gizlenmiş 07.06.2018

“ Merhaba arkadaşlar. Hizmet kalitesi ve destek birimi olarak süpersiniz. Gerçekten harika işler çıkartıyorsunuz teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim. ”

Ali Rıza Özcan aliozcan118@gmail.com 06.06.2018

“ Öncelikle belirtmek istediğim şey ilgi ve alakaları çok iyi.Destek taleplerine en kısa sürede cevap veriliyor ve çok ilgililer.Ayrıca wordpress sitelerim için aldığım hosting paketleri oldukça hızlı tereddüt etmeden güvenle hizmet alabilirsiniz. Tüm çevremede söylüyorum. Teşekkürler. Güzel Hosting. ”

Öner O. onay@onayvipturizm.com 04.06.2018

“ Şimdiye kadar yararlandığım host firmaları arasında, isminden dahada güzel bir host firmasI OLAN GÜZEL HOST la benden daha iyi bilen bir arkadaşım sayesinde tanıştım. Şunu söylenebilir ki, gerçekten inanılmaz hizmet. Şu kesin kez söylenebilir ki ben henüz kazanmadan host firması benden birşey istemiyor. Bundan önce 3 host firması ile çalıştım. Hepsi nereden para koparacağı hesabını yaparken, hatta şu anda hizmetlerine göz gezdirdiğim firmaların hepsi bir kurnazlık peşinde iken; Güzel host firması profesyonel yaklaşım, müşteri desteği, uygun ücret vede işinin hakkını 10 kat fazlası ile veren bir yaklaşımda. Bir sürü insana tavsiye ettim ve etmeye devam ediyorum. Çünkü asla hakkımıza girmediler ve üzerimizde hakları var. TEŞEKKÜR EDİYORUM ”

Onur Kalafat onurkalafat67@gmail.com 27.05.2018

“ Merhaba, oldukça amatör bir şekilde, alan adı ve hosting almak için sizlerle iletişime geçtiğimde beni karşılayan, doğru bir şekilde yönlendiren, sorduğum her soruya büyük bir profesyonellikle cevap veren ve bilgilendiren Fatih Bey'e en içten teşekkürlerimi iletmek isterim. Saygı ve sevgilerimle ”

Seçil S. Gizlenmiş 15.05.2018

“ En çokta destek sisteminde anlık cevap ve çözümlerinize hayranım. Fiyatlarınız uygun sunucularınız hızlı. Muhtemelen uzun süre birlikteyiz. ”

Köksal I. Gizlenmiş 08.05.2018

“ Merhaba; Uzun süredir guzel.net.tr den hizmet alıyorum ve ben şahsen çok memnunum bir arkadaşımın tavsiyesi ile buraya geldim ve hep söylüyorum iyi ki gelmişim. Ayrıca çalışanları da çok saygılı ve işlerini en iyi şekilde yapan kişiler hepsine çok Teşekkür Ediyorum ”

Ahmet Suat Yayla Gizlenmiş 05.05.2018

“ Merhaba Güzel Hosting. WP uyumlu 3 aylık mini paketinizi alıp size bir şans verdim. Tebrik ederim. www.horecakurumsal.com kurup yayına aldım. ilk test ettiğim şey site hızı ve wp uyumuydu. Gerçekten süper. Endişelerimi giderdi. Muhtemelen sizin bilgilendirme mailinizi beklemeden paketi yükselticem gibime geliyor :) Ticket hizmet hızınızı da ayrıca tebrik ediyorum. İsminiz güzel ve hızlı hosting falan olmalıydı :) Başarılarınızın devamını diliyorum. ”

Ömer Ali A. Gizlenmiş 27.04.2018
Daha Fazla Sonuç Göster