Mutlu Müşterilerimiz

HAKKIMIZDAKİ DİĞER YORUMLAR

“ İlk defa GÜZEL HOSTİNG ile çalışıyorum ve şuan diyorum ki önceden neden çalışmadım. Firmanın sunucuları gayet güzel aynı sitemi önceki firmalarda 6 sn görüntülerken güzelhosting sayesinden sadece 1sn de görüntülüyorum. Ayrıca firma çalışanları çok ilgili ve alanında bilgili. İYİKİ GÜZEL HOSTİNG ile tanışmışım. ”

Yakup Avci onlinegokceada@gmail.com 28.09.2018

“ Hızlı hizmet Hızlı Sipariş hiç aramama gerek bile kalmadan tamamıyla sitelerimin hepsini sunucunuza hızlı bir şekilde taşıdım. Ayrıca Türkiye içerisindeki en uygun ve hızlı sunucular. Bide destek sistemine yazıp 5dk sonra tamam gerek kalmadı demek için yazacakken cevabın çok hızlı gelmesi. Gerçekten işinizin hakkını sonuna kadar veriyorsunuz. Kazancınız son derece helal. Kolay gelsin Hayırlı işler. ”

Mevlane Ç. segmenweb@gmail.com 22.09.2018

“ Kuruldukları yıllardan günümüze kadar kendileri ile 200+ farklı hizmet konusunda kendileri ile çalışıyorum çok memnunum. Fiyat performans olsun, kalite olsun çok üst düzeyde. Açtığınız destek bildirimlerine gecenin kaçı olursa olsun 30dk gibi bir sürede dönüyorlar, gün içerisinde 5dk bu süre. Fiyat performans iyi demekte hata, performansı çok yüksek bir firma. Kendilerini takdir ediyorum. Adınız gibi çok güzelsiniz. ”

Hakan Oktay Gizlenmiş 17.09.2018

“ Kayseri halı yıkama firması TemizlikBu olarak müşterilerimizi kesintisiz ulaşabilmek için güzel hostingi seçmiş bulunmaktayız. Bu zamana kadar herhangi bir sorun yaşamadık. Umarım bundan sonra da aynı şekilde devam ederiz. İyi çalışmalar. www.temizlikbu.com ”

Mehmet Karataş krts34@outlook.com 15.09.2018

“ Yıllardır web tasarım ve yazılım sektöründe bulunmaktayız. Bu kadar hızlı işlem, geri dönüş, arıza giderme, hosting ve domain alımı yapan bir firma görmedim. Diğer firmaların örnek alacağı bir firma. Başarılarınızın devamını diliyorum. ”

Nafi Kabakoğlu nafikbkgl@hotmail.com 12.09.2018

“ Gerçekten güzel çalışan firma.Kesinlikle tavsiye ederim. Çoğu firmaya göre abartılı paralar alıp işlerini yarım yapmıyorlar. Destek talebi hızlı ve çözüm odaklı. Aynı zamanda panele girerken çift adımlı doğrulama olması çok güzel bir fikir. :) Az paraya çok iş, kaliteli iş.Tebrikler ve teşekkürler GüzelNet Hosting :) ”

Leyla E. Gizlenmiş 12.09.2018

“ Uygun fiyatı ile diğer hosting sağlayıcılarına göre daha ucuz ve kesinlikle daha pratik hizmet veriyorlar. Özellikle sevdiğim nokta kendi web sitelerinin kullanışlı ve şık olması. Kontrol paneli, hizmetlere ve paketlere ulaşım oldukça pratik. Ayrıca destek bildirimlerinde de asla çözümsüz yada gecikmeli çözülen bir sorun yaşamadım. Her şey tıkır tıkır, anında oluyor. Teşekkürler Güzel Hosting ekibi. Bir numarasınız! ”

Göktuğ Soyer soyernet@gmail.com 10.09.2018

“ Yaklaşık 2 yıldır guzel.net.tr ile çalışmaktayım. Eğer ilk tercihiniz değil ise farketmemiş olabilirsiniz. Ancak birkaç firma ile daha önce çalıştıysanız (ben çalıştım) guzel.net.tr nin açık ara önde olduğunu farkedeceksiniz. ”

Görkem Yavuz Gizlenmiş 05.09.2018

“ Yaklaşık 2 yıldır GüzelHosting ile çalışmaktayım şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım dersem yeridir diğer firmalardaki hizmetlerimi de sonlandırıp buraya taşıdım 15 yılı aşın bu sektördeyim bence işini en iyi yapan kuruluşlardan bir tanesi ”

Alpaslan Günaydın Gizlenmiş 02.09.2018

“ Evet kendi şahsi özel sitem için bir çok hosting firmasını denedim genel olarak tüm hosting firmalarını denedim diyebilirim tek tek isim vermeye gerek yok hem uygun fiyatlı hem anında destek veren yer bulmak çok zordu. Taki arkadaşımın Güzel Hostingi önerene kadar sitem için birden fazla yüksek fiyatlı hosting sunucusu denedim fakat hiç birinden olumlu bir performans yakalayamadım. Şuan kullandığım ekonomik hosting bile yeterli oluyor. Site hızımda gözle görülür bir değer ortaya çıkıyor sitemi inceleyince zaten anlayacaksınız. ”

Deniz Önder deniz.onder34@gmail.com 31.08.2018
Daha Fazla Sonuç Göster