Mutlu Müşterilerimiz

HAKKIMIZDAKİ DİĞER YORUMLAR

“ sunucu ve destek hizmetleri muhteşem en ufak sorunumuzda anında ve süper hızlı destek veriyorlar. 5 yıl başka bir firmadan hizmet aldıktan sonra güzel hosting'e geçtim. iyiki de geçmişim. 1 yıldan sonra tekrar yeniledim. çalışanların hepsi birbirinden iyi ve değerli kişiler. hepsine çok teşekkür ediyorum. başarılarının devamını ve bol kazançlar diliyorum. ”

Onur T. Gizlenmiş 26.12.2021

“ Merhaba çok uzun yıldır güzel.net.tr kullanıyorum gayet memnunum her konuda yardımcı oluyorlar en iyisi budur ”

Anıl P. [email protected] 11.12.2021

“ İyi ki varsınız ve iyi ki sizi tercih etmişim. Teknik destek ekibiniz ayrı bir teşekkürü hak ediyor. İsim belirtmem ne derece doğru olur bilmiyorum ancak yine de Mert H. beyin adını anmadan edemeyeceğim. Gece saat 1 civarı yaptığım acil destek talebime çok hızlı dönüş yaptı ve sorunumu çözdü. Hem kendisine hem de Güzelhosting ailesine çok teşekkür ederim. Mevcut diğer sitelerimi de Güzelhostinge taşımaya başladım. Hangi hostingden hizmet alsam, mevcut hosting firmamdan memnun değilim hangisine geçsem diyerek hosting araştırması yapan herkese Güzelhosting'i gözüm kapalı tavsiye ederim. ”

Faruk Karataş Gizlenmiş 09.12.2021

“ Kesinlikle harika bir sağlayıcı, müşterisinin sorununa anında cevap veriyor. Tamamen çözüm odaklılar, asla içinizde şüphe olmasın, kesinlikle tavsiye ediyorum. ”

Hasan Efe Yılmaz Gizlenmiş 27.11.2021

“ Sunucuları sorunsuz, yavaşlama, erişim problemi vs. yok. Destekleri 10 numara 5 yıldız. Yazılım kaynaklı hatalarda bile yardım ettiler. Yahu yazılımcı yanlış kod yazıyor bunu dahi Güzel Hosting düzeltiyor. Bu kadarı da biraz abartı canım, çalışanlarınızı da düşünün biraz :) Fiyatları da diğer firmalara nazaran gayet dengeli durumda. Tüm bu etkenlerden dolayı +5 Yıldır birlikteyiz, kafam rahat. Tüm Güzel Hosting ekibine ayrı ayrı çok teşekkür ederim. ”

Erdem M. Gizlenmiş 24.11.2021

“ Tüm projelerimde ve müşterilerimin alan adı veya hosting ihtiyaçlarında şüphesiz önerdiğim tek firma gerçekten destek dediğiniz zaman akan sular duruyor :) yani belki daha ucuza veren firmalar vardır ama şundan da eminim destek alamadıktan sonra da ne kadar işe yarar aldıgınız ürünler bilemem ”

Mert Can Şişman Gizlenmiş 10.11.2021

“ Güzel Hosting'e geçmeden önce kendilerini Türkiye'nin en iyi kategorisinde tanıtan servislerle çalıştım. Ancak, Güzel Hosting ekibinden aldığım desteği hiçbir yerde bulamadım. Teşekkürler destek ekibi, teşekkürler Güzel Hosting. (Burada isimlerini tek tek belirtemediğim için üzgünüm ama 7/27 servis veren ekibin tamamına minnettarım) iyi ki varsınız. ”

Kadir Akar [email protected] 04.11.2021

“ Merhabalar güzel net 'i iyiki tanımışım 1 yılı gecik hizmet veren online firmalar arasında 1.ci sırada yer alıyor benim için çok hızlı işlemlerimizi halledebilen ve anında cevap veren bir firmadır ve gün geçtikçe kendini geliştiren bir firmadır, güzel.net.tr firmasını iyiki tanımışım hostingimde emin ellerde Başarılarınızın Devamını dilerim Saygılarımla ”

Ahmet Keçeci [email protected] 31.10.2021

“ kısa süredir buradayım personeller çok deneyimli ve hızlılar gerçekten guzel.net'i tercih ettiğim için pişman degılım. ”

Muhammet Ali B. Gizlenmiş 26.10.2021

“ Güzel Hosting'e geri döndüm ve hukukdershanesi.com olarak bu kez uzun yıllar çalışmayı düşünüyorum. Hız, Kalite ve Destek için Teşekkür ederim ”

Mesut K. [email protected] 18.10.2021
Daha Fazla Sonuç Göster