Mutlu Müşterilerimiz

HAKKIMIZDAKİ DİĞER YORUMLAR

“ 4 aydır çalışıyorum kendim ve müşterilerim için. Böyle bir hizmet Türkiyede yok. Muhteşem ötesisiniz Güzel Hosting ailesi. ”

Ebubekir Güneş gnsyazilim@gmail.com 03.10.2017

“ Hosting firması konusunda çok seçici birisiyim bu yüzden güzel hostinge biraz temkinli yaklaşmıştım ancak hizmetlerini aldıktan sonra gördüğüm kalite ve mükkemel destek ten sonra firma arayan birçok kişiye ilk tavsiye ettiğim hosting firması oluyor. Teknik destek konusunda da gayet başarılılar geç saatler de bile olsa size en kısa sürede yardım ediyorlar. Bu güzel hizmetleri bizlere sunduğunuz için teşekkürler. ”

Hüseyin Körbalta huseyinkorbalta@gmail.com 03.10.2017

“ Uygun fiyatlarla yüksek kaliteli hizmet veren ve sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüme kavuşturan tek firma GÜZELHOSTİNG ”

Yunus Emre Çolak Gizlenmiş 10.09.2017

“ Mükemmel demek az kalır övmeye çalışsam veritabanı çöker :D Müşteri hizmetleri Panel Kurulum ya kısacası herşeyi mükemmel en ufak bir sorunla karşılaşmadım emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ederim ”

Kutlu Y. Gizlenmiş 07.09.2017

“ Merhabalar, Yaklaşık 3 aydır Güzel Hosting'i kullanıyorum. Limitsiz weh hosting paketini kullanıyorum. Şu an 2 web sitesi barındırıyorum. yakında bir kaç tane daha eklenecek. hızından gayet memnunum. ama en çok müşteri ile olan ilgilerine hayran kalıyorum. bütün açtığım destek bildirimlerine en geç 10, 15 dk'da yanıt geliyor. Çalışmaktan çok memnunum. 3 ay zarfında hostingimde herhangi bir çalışmama gibi sorunlarla karşılaşmadım. umarım hep böyle olur. kolay gelsin. başarılar... ”

Emir S. Gizlenmiş 03.09.2017

“ Güzel Hosting ile çalışmalarımız kısa süre olmasına rağmen gerçekten sorun çözümlerinde teknik desteklerinde hızlı ve kaliteli sonuç almaktayız. herkese tavsiye ederim. ”

Enver Volkan B. Gizlenmiş 30.08.2017

“ Bir çok hosting firmasyıla çalıştım içlerinde en iyilerinden biri diyebileceğim bir firmadır. hızlı geri dönüş ve çözüm odaklı cevaplar ile gayet memnuniyet verici bir firma, x firmadan sunucu yavaşlığı nedeniyle guzel.net 'e geçtim ve beklentilerimi fazlasıyla karşıladı sizlerede tavsiye ederim sunucularınız gerçekten hızlı başarılarınızın devamını dilerim yasin - dekopix.com ”

Yasin T. Gizlenmiş 24.08.2017

“ Destek sistemi çözüm odaklı ve 7/24 çalışıyor, destek talepleri en geç 5 dakika içerisinde yanıtlanıyor. Alt yapı olarak bugüne kadar hiç sorun yaşamadım. Çalışan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. ”

Ahmet Faruk Ü. Gizlenmiş 18.08.2017

“ Müşteri panelinde ürünlerimden birine bakarken farkettim kayıt tarihi 2011 yılıymış o zamandan bu zamana kadar hiç sorun yaşamadım. Desteklerde memnuniyetsizlik yaşanmadı. İşini yapan kaliteli bir firma hem de kulladığım ürünlerde fiyat olarakta uygun. Arada bir yaptığı kampanyaları da laf olsun diye yapmadıkları belli. ”

Cem D. Gizlenmiş 11.08.2017

“ Daha önce natro hostu kullanıyordum. Kişisel planı şahsıma uygun bir paketti. Fakat bu paketleri kaldırıp sunucu kiralamayı zorunluymuş gibi seçenek haline getirdiler. Bu firma üzerinden arkadaşım kendi hizmet alıyordu. Bende denemek istedim. İyi ki de denemişim. Satın aldığınız hizmet sonrası destek birimi gerçekten harika ve çok hızlı cevap veriyorlar. Hiç bir sorun yaşamadım. Yaşayacağımı da düşünmüyorum. Çünkü böyle bir düşünce ile sizi karşı karşıya bırakmıyorlar. Gerçekten her konuda yardımcı oluyorlar. Güzel hosting ekibine çok teşekkür ediyorum <3 :) ”

Emrah G. Gizlenmiş 10.08.2017
Daha Fazla Sonuç Göster