Mutlu Müşterilerimiz

HAKKIMIZDAKİ DİĞER YORUMLAR

“ Merhaba, sizden aldığımız hizmetten çok memnun olduğumuzu belirtmek isterim. Nitekim Blogger sitemizdeki 2013 tarihli yazımızı da revize ederek sizlerden bahsettik. (kesinlikle herhangi bir menfaat beklentimiz yoktur) zaten Blogger'ımızı da bilgi paylaşım amacıyla kullanmaktayız. http://www.guzelbilgi.net/2015/09/en-iyi-hosting-firmas-hangisi/ tekrar teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz. Cüneyt Bodur ”

Cüneyt B. Gizlenmiş 10.02.2017

“ Süper hızlı destek, kaliteli hizmet, uygun fiyatlar, ssl ücretsiz. DAHA NEDENİR. ”

Şakir Keskinoğlu sakirkeskinoglu@gmail.com 10.02.2017

“ Daha önce yabancı hosting firmasıyla çalıştım İnglizcem iyi olmadığı için ve çözüm sürecinde sıkıntılar oluyordu. Bende arayış içerisinde oldum ve Güzelhosting ten hizmet almaya karar verdim. Benim için en önemli hosting hız ve destek ve bunlar burada var doğru karar verdiğim için çok mutluyum. Teşekkürler GÜZELHOSTİNG . Herkese de gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. http://kazancformulleri.com ”

Ahmet Koç ahmetkoc.1956@gmail.com 02.02.2017

“ Merhaba, Güzel.net.tr ile 2016 yılı içerisinde tanıştım. Domain ve Hosting hizmeti alanlarında hızlı geri dönüşler ve yeterli destek olarak gerçekten hakkını veren bir firma olduğunu söyleyebilirim. Kullanıcı arayüzü bakımından her türlü erişim imkanını da sunmaktalar. Sistemsel çalışmaları için teşekkür ederim. Gün geçtikçe daha da iyi işler çıkaracaklarını düşünmekteyim. ”

Serkan İ. Gizlenmiş 01.02.2017

“ 2010 yılından beri çalıştığım bir firma. Her türlü problemde uzman ekiple sizi sabırla dinleyip sorunlarınızı hallediyor. Hem web hizmetleri hemde teknik destekleri çok hızlı. Aldıkları her kuruşu fazlasıyla hak eden ve işinin ehli olan Güzel Hosting'i şiddetle tavsiye ediyorum. Teşekkürler Güzel Hosting :) ”

Süleyman Çalın Gizlenmiş 27.01.2017

“ Kendileriyle çalışmak keyifli iletişimleri çok iyi ”

İsa Ö. Gizlenmiş 25.01.2017

“ Firmanızı ısrar ile tavsiye ediyorum gerçekten hızlı bir teknik ekip ve sağlam düzgün çalışan sunucular teşekkürler Güzel Hosting. ”

Mert K. Gizlenmiş 21.01.2017

“ arkadaşlarımın vasıtası ile güzel hosting ile tanıştım. hiç tereddüt etmeden host satın aldım. Dedikleri gibi varmış :) %100 müşteri memnuniyeti. 7-24 destek var , uygun fiyat.. daha ne olsun. teşekkürler. Soran arkadaşlarıma da öneriyorum.. iyi günler. ”

Gökmen Adiman Gizlenmiş 20.01.2017

“ Merhaba, Türkiye' de hemen hemen 5 yada 6 farklı firmadan hosting hizmeti kullanıyorum. Dikkatimi çeken en önemli nokta fiyatların TL bazında gösterilmesi ve makul olması. Kendi ülkemizde kendi para birimimiz geçerlidir. Bu nedenle sizlere saygılarımı sunuyorum güzelhosting yönetimi. Güzelhosting ile yeni tanışıyorum, umarım fiyat performansı gibi hizmet performansı da dikkatimi çeker. Saygılarımla. ”

Mehmet Arif Çelik mehmetarif.celik@gmail.com 14.01.2017

“ Her daim yanımda olan güzelhost çalışlanlarına teşekkürler :) ”

Derviş B. Gizlenmiş 10.01.2017
Daha Fazla Sonuç Göster