Mutlu Müşterilerimiz

HAKKIMIZDAKİ DİĞER YORUMLAR

“ Yıllardır guzel.net.tr ile çalışıyorum. Bu firmada kayıtlı bir çok web sitem var.. Bu güne kadar hiç bir sorun yaşamadım. Her konuda yardım ediyorlar. Ticket yanıtlama süresi oldukça hızlı. Fiyatlar uygun düzeyde. Bir hosting firmasından daha ne bekleyelim? ”

Eda Aydın Gizlenmiş 12.12.2018

“ Kurumsal olmak adı altında kibre kapılmış firmalarla yıllarca çabaladıktan sonra, hem kurumsallığı hem de mütevaziliği amaç edinmiş bir firma ulaşmış olmaktan mutluluk duyuyoruz. Umarım sundukları kaliteli hizmet ve mükemmel insan ilişkilerine her daim devam ederler. ”

Baran Teknik Kesici Takimlar L. Gizlenmiş 11.12.2018

“ Diğer firmaların hizmetlerini ve aksaklıklarını gördükçe ne kadar iyi bir hizmet verdiğinizi daha iyi anlıyorum. Arayışlarım sonucu yıllar sonra karşıma çıkmış olmanız ne garip. Kaliteli hizmet ve kaliteli altyapı için teşekkürler. ”

Adnan Akyüz Gizlenmiş 08.12.2018

“ Yaklaşık Bir senedir güzelhosting ile çalışıyorum bu kadar sorunsuz işlerin yürüdüğü anında cevap destek aldığım host firması yok harika tavsiye ederim başarılarınızın devamını dilerim. ”

Muhammed Alparslan K. Gizlenmiş 01.12.2018

“ Birçok hosting firmasından hosting temin ettim ama bazılarında destek ekipleri çok yavaştı bazılarında sunucuları çok yavaştı. Gerçekten doğru çözümü Güzel Hosting de buldum. Firma olarak muhteşem çalışıyorlar ve diğer firmalara göre fiyatları daha cazip. Wordpress Hosting kullanıyorum sunucuları yüksek hızla çalışıyor. Sunucuları Cloud Linux ve Litespeed gibi yapı sağlıyorlar ve Güvenlik olarak Güzel Hosting sunucuları üst düzey güvenlikte. Destek ekibi sitede bazı sorunlarımı 3-4 dakika gibi kısa sürede çözerek bana geri dönüş yaptılar. Siber Güvenlik Uzmanı olarak tercihim GÜZEL HOSTİNG .. ”

Bahri Ç. Gizlenmiş 29.11.2018

“ Ben rize den engin mesleğim elektrik tesisat ve web sitesi açmak için çok geç kaldığımı düşünüyorum ve biraz da her hosting sağlayıcı firmalara güvenilmiyor keşke Guzelhosting le zamanında tanışaydımda bu kadar geç kalmasaydım sağolsunlar anında hizmet anlayışı ve firma olmanın ve kaliteli hizmet almanın keyfini hakikaten yaşatıyorlar sağolsunlar yeni web site açacaklar bence hiç düşünmeden Guzelhosting le tanışsınlar teşekkürler. ”

Engin Tan Gizlenmiş 22.11.2018

“ Daha yeni çalışmaya başladığım bı firma daha önce neden calismadigimi kendime sorar oldum tam bir müşteri memnuniyeti ve odaklı çok teşekkür ederim hiçbir şey için geç değil iyiki varsiniz ”

Muzaffer Ulusoy Ulusoy muqo@msn.com 22.11.2018

“ Güzelhosting ile yaklaşık 3 sene önce çalışmaya başladım ve o günden beri en ufak bir sorun yaşamadım. Servis sağlayıcıdan çok öte bir hizmet anlayışları var. Günün her saati destek alabiliyorsunuz. Hem de şu ana kadar açtığım destek bildirimlerini yaklaşık 5 dakika içinde cevaplandırdılar. Kullanıcı kaynaklı sorunları bile büyük bir özveri ile anında çözüyorlar. Fiyat-performans açısından bence rakipsizler. Bana bıkmadan usanmadan destek olan Güzelhosting ekibine şükranlarımı sunuyorum. ”

Seckin Girgin Gizlenmiş 19.11.2018

“ Bursa lokasyon bir hosting firmasından buraya geçiş yaptım. Geçiş süreci olsun aite taşıma işlemleri olsun yedeklemeler vs. Süper bir koordine var. Çözümsüz birşey yok adamlarda. Herşeyin bir çözümü var. Bazen oluyor ben destek bildirimi açmaktan çekiniyorum acaba ayıp olur mu diye ama adamlarda bitmek bilmeyen bir enerji ve çalışma aşkı var. Teşekkürler Güzel Net TR Ailesi ”

Bahattin Ceylan Ceylan Gizlenmiş 14.11.2018

“ Kaliteli - Hızlı - Mutlu Müşteri İlkesi ile hizmet veren bir firma. Hizmetimi satın alırken çok düşünmüştüm. Çünkü sektöründe ki diğer firmalara göre fazla hizmet sağlayıp az ücret alınıyor. Bu yüzden satın almadan önce acaba çok problem yaşar mıyım ? Yaşadığım problemlere çözüm alabilir miyim ? ..... gibi bir çok soru ve şüphelerim vardı. Hizmetimi satın alıp kullanmaya başladıktan sonra gördüm ki ; -Verdiği hizmetlerin tamamında kaliteye önem gösteren , -Açtığım destek taleplerine çok hızlı geri dönüş sağlayıp problemimi hızlıca çözen , -Aldıkları paranın tüm kuruşuna kadar hak eden bir firma Artık çevremdeki herkese gönül rahatlığıyla önerdiğim favori firmalarımdan birtanesi Her şey için teşekkürler güzel hosting ailesi ”

Hüsnü Çavuşoğlu husnucavusoglu@gmail.com 08.11.2018
Daha Fazla Sonuç Göster