Mutlu Müşterilerimiz

HAKKIMIZDAKİ DİĞER YORUMLAR

“ Yaklaşık 3 yıldır güzel hosting ile çalışıyorum ve hem destek konusunda hemde kalite, performans konusunda 1 numara diyebilirim. ”

Enes T. Gizlenmiş 30.06.2020

“ valla gayet basarılı acemı oldugum halde hıc ıkıletmedıler ne desem yardımcı oldular saolsunlar ”

Ferhat Benzer [email protected] 28.06.2020

“ Şu anda yöneticisi olduğum haber sitesi bilgikosku.com adına Güzel Hosting'den aldığım alan adı için gerçekten memnun olduğumu ifade etmek istiyorum. Daha önce birçok firma ile çalışma fırsatım oldu. Güvenlik açısından güzel hostingi değerli bulduğumu ifade etmek istiyorum... sorunlarla ilgili cevapların hızlı gelmesi de gerçekten ayrı bir güzellik :) ”

Muhammet Emre K. Gizlenmiş 21.06.2020

“ Bu zamana kadar çalıştığım en mütevazi firmalardan bir tanesi kendilerine başarıların devamını diliyorum yaşadığımız tüm sorunlara anında destek olup müşteri memnuniyetinin zirvesini yaşatıyorlar teşekkürler guzelnet hep güzel kalın ”

Murat Kılıçarslan [email protected] 18.06.2020

“ Şu ana kadar gördüğüm en iyi hosting frimlalarından biri diyebilirim. Hem fiyatlar çok uygun hem de müşteri hizmetleri çok hızlı ve ilgili. Şuana kadar güzel hostingden çok memnunum ve herkese öneririm ”

Muhammet Ö. Gizlenmiş 16.06.2020

“ Sağlanan teknik destek ve verdikleri hizmetle hosting firmaları arasında bu gerçek mi dedirtecek kadar standartların üstünde bir hizmetle karşılacaksanız. O yüzden Türkiyeki firmalarla karşılaştırmak gerçekten emek harcayan arkadaşlara çok büyük bir haksızlık olur. Bugün kiraladığım sunucu için gördüğüm destek ve sabrın aynısını 3 yıl önce aldığım en ucuz paylaşımlı paket için de gördüm. Kesinlikle müşteri ayrımının yapılmadığı tüm desteğin iyi niyet ve özveriyle verildiği bulabileceğiniz en güvenilir firmadır. Şunu unutmayın! dünyanın en iyi sunucusu da çökebilir. Mesele; bu işi yapıyorsanız, 1 sunucunun çökmesi değil, çöktüğünde alacağınız destektir... ”

Mahir B. Gizlenmiş 06.06.2020

“ Uzun yıllardır güzelhosting ile çalışıyorum. Çevremdeki herkese tavsiye ediyorum. Aynı şekilde düşünmeden hizmet alabilirsiniz. ”

Hamdi Çetin Gizlenmiş 04.06.2020

“ Alan adı transfer işlemi gerçekleştirdim normal şartlarda 5 gün süreceği söylendi fakat 24 saat bile sürmeden hızlı bir şekilde alan adım aktif hale geldi hız konusunda gayet başarılılar. Destek sisteminden de hızlı bir şekilde cevap alıyorum hem transfer süreci öncesinde hemde transfer sonrasında toplam 3 adet destek talebimi en geç 10 dakika içerisinde cevaplayıp sonuçlandırdılar. ”

Oğuzcan Demir [email protected] 31.05.2020

“ güzel hosting ile birçok projede çalıştım gayet başarılı, destek sistemi 7 gün 24 saat yardımcı olmya çalışılıyor. ”

Barış Baki B. Gizlenmiş 30.05.2020

“ gerçekten o kadar firmalarla çalıştımen kaliteli firma benim gözümde hızlı işlem harika ”

Selman Ay [email protected] 30.05.2020
Daha Fazla Sonuç Göster