Mutlu Müşterilerimiz

HAKKIMIZDAKİ DİĞER YORUMLAR

“ Yıllardır Güzel Hosting kullanıyorum. Hem hizmetleri olsun hem çözümleri olsun. Çok hızlı çalışıyorlar. Teşekkkür ederim. ”

Ali S. Gizlenmiş 03.01.2020

“ 2017'den bu yana hizmet aldığım bir firma. Daha önce çalıştığım firmalar ile ciddi sıkıntılar yaşadım. Bu sebeple yeni bir arayış içerisinde iken Guzel Hosting ile tanıştım. Hiç bir tereddüt yaşamanıza gerek yok. Kesin ve net olarak Türkiye'nin en iyi ve sektörün öncü firması. 7/24 gerçekten ulaşabiliyorsunuz. En önemlisi de çok hızlı bir şekilde yardımcı oluyorlar. Yaklaşık 6 arkadaşımızı daha bu firmaya taşıdık. Referans olurken 1 kere bile tereddüt yaşamadım. Profesyonel olmak istiyorsanız, profesyoneller ile çalışın. Çalışanlardan, yöneticilere kadar herkesi tebrik ederim. ”

Uğurcan Çakar ugurcncakar@gmail.com 19.12.2019

“ uzun yıllardır sorunsuz bir şekilde kullandığım bir firma. teşekkürler ”

Kerim A. Gizlenmiş 13.12.2019

“ Güzel Hosting’i ziyaret ederek Kurucusu Cihan Nimsi ve Ekibi ile tanıştım. Ziyaretçilere olan misafirperverlikleri, hosting hizmetlerine de olumlu yönde yansımış durumdadır. Çalışma ortamlarını tek tek gezmiş biri olarak söylüyorum; Alan Adı, Hosting hizmetlerinde ellerinden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorlar. ”

Burak Aktaş Gizlenmiş 28.11.2019

“ Her birinize derin tesekkurlerimi bildiriyorum! Sizinle calismaktan cok memnunum! Berkay Bey'e ozel tesekkurlerimi bildiriyorum her problemimizde bizi aydinlatdigi icin ”

Vugar Jalilzade Gizlenmiş 27.11.2019

“ Özellikle destek bildirimlerinde ilginiz için çok teşekkür ederim. ”

Halit Akbulut halit_43_45@hotmail.com 25.11.2019

“ Yıllardır GüzelHosting'i tercih etmemin iki nedeni var. Birincisi altyapı sistemlerinin çok hızlı olması, ikincisi ise saat ne olursa olsun destek taleplerime güler yüzle cevaplar alabiliyorum. Tamamen güvenilen bir firma olduğundan hiç kuşkunuz olmasın. Şu ana kadar ne kasma ne çökme durumu yaşadım. Herkese öneririm. ”

Emre Önal Gizlenmiş 25.11.2019

“ Verdikleri hizmet parasına göre üst seviyede. Bilgimin yetersiz kaldığı her konuda destek sisteminden yeni destek bildirimi oluşturmam yeterli kalıyor. Ellerinden geldiğince yardımcı oluyor. Sonuna kadar tavsiye ederim. Tüm guzel.net.tr ekibine teşekkür ederim. ”

Faruk Yıldız Gizlenmiş 22.11.2019

“ Gerçekten de başarılı bir firma. Bütün sunucu işlemlerimi ve alan adı işlemlerimi buradan gerçekleştiriyorum. Destek konusunda en ufak bir problem yaşamadım. Ne zaman aklıma bir soru takılsa sorumu soruyorum ve max 20 dakika içerisinde cevaba gayet açıklayıcı bir şekilde ulaşıyorum. ”

Alparlsan K. Gizlenmiş 15.11.2019

“ Başta Berkay T. Bey olmak üzere bütün teknik destek ekibine, hızlı yanıtları ve kalıcı çözümleri için teşekkürlerimi iletiyorum. ”

Uğurcan Özcan ugurcanozcan3@gmail.com 14.11.2019
Daha Fazla Sonuç Göster