Mutlu Müşterilerimiz

HAKKIMIZDAKİ DİĞER YORUMLAR

“ Güzel Hosting'e geçmeden önce kendilerini Türkiye'nin en iyi kategorisinde tanıtan servislerle çalıştım. Ancak, Güzel Hosting ekibinden aldığım desteği hiçbir yerde bulamadım. Teşekkürler destek ekibi, teşekkürler Güzel Hosting. (Burada isimlerini tek tek belirtemediğim için üzgünüm ama 7/27 servis veren ekibin tamamına minnettarım) iyi ki varsınız. ”

Kadir Akar [email protected] 04.11.2021

“ Merhabalar güzel net 'i iyiki tanımışım 1 yılı gecik hizmet veren online firmalar arasında 1.ci sırada yer alıyor benim için çok hızlı işlemlerimizi halledebilen ve anında cevap veren bir firmadır ve gün geçtikçe kendini geliştiren bir firmadır, güzel.net.tr firmasını iyiki tanımışım hostingimde emin ellerde Başarılarınızın Devamını dilerim Saygılarımla ”

Ahmet Keçeci [email protected] 31.10.2021

“ kısa süredir buradayım personeller çok deneyimli ve hızlılar gerçekten guzel.net'i tercih ettiğim için pişman degılım. ”

Muhammet Ali B. Gizlenmiş 26.10.2021

“ Güzel Hosting'e geri döndüm ve hukukdershanesi.com olarak bu kez uzun yıllar çalışmayı düşünüyorum. Hız, Kalite ve Destek için Teşekkür ederim ”

Mesut K. [email protected] 18.10.2021

“ Güzel Hosting'le yıllardır çalışıyoruz ve yıllarca çalışıcaz. Fiyatlar ve Performans çok iyi, ayrıca destek kısmını da unutmamak lazım, her zaman 7/24 destek aldık ve gerçekten her konuyu da çözdük hallettik. Teşekkürler. ”

Sinan Canbolat [email protected] 15.10.2021

“ Ben hiç bu kadar iyi bir firmayla karşılaşmadım ticketlara dönüş hızı mükemmel denecek kadar hızlı ve açıklayıcı Güzelhostingte 4.yılım herkese tavsiye ederim. ”

Mustafa Y. Gizlenmiş 13.10.2021

“ YAKLAŞIK 2 SENEYİ AŞKIN BİR ZAMAN GÜZEL HOSTİNG MÜŞTERİSİYİM...DENEYİMLİ ELEMANLARI İLE GECE GÜNDÜZ HARİKA BİR SERVİS VE YARDIM SUNUYORLAR... TÜM GÜZEL HOSTİNG ÇALIŞANLARINI KUTLARIM...... ”

Erdogan Durusel Gizlenmiş 10.10.2021

“ Tek kelimeyle mükemmel. Sundukları hizmetlerin fiyatları gerçekten çok uygun. Destek sistemleri ise harika. Kilosorunum.com olarak tercihimiz kesinlikle "Güzel Hosting" ”

Ahmet Baki Bozdağ Gizlenmiş 05.10.2021

“ 6 senedir aralıksız guzel hosting ile çalışıyorum 120 den fazla fatura ödemişim ve hiç memnuniyetsizlik hatırlamıyorum, kaliteli hizmet için teşekkürler. özellikle destek ekibine çok teşekkür ederim hep ilk cevapları mutlu edici ve sorunu çözme odaklı oluyor... Ülkemizde böyle hizmet olması gurur verici. ”

Hüseyin Kürklü Gizlenmiş 05.10.2021

“ Kaliteli hizmet ve uygun fiyatları ile her zaman yanınızda olan ilgili müşteri temsilcileri ile tek tercih sebebim oldu. ”

Mustafa Ö. [email protected] 09.09.2021
Daha Fazla Sonuç Göster