GEOTRUST SSL

İşinizde GeoTrust Güvenilirliği!
GeoTrust, ücret/hizmet kalitesi uyumu ve özellikle ticari sitelerin verilerinin şifrelenmesi konusunda en etkili çözümlerden birisidir. 256 Bit'e kadar şifreleme destekler ve kısa sürede teslim edilir. EV SSL ise gelişmiş doğrulama ve yeşil adres çubuğu ile itibar görmektedir. EV sertifika ile sitenizde yeşil adres çubuğu sahibi olacak, şirketinizin güvenilirliğini sitenize giren herkese hissettirecek ve müşterilerin sitenizden alışveriş yaparken size güvenmesini sağlayacaksınız.

Geotrust QuickSSL Premium Geotrust True BusinessID With EV
$49.90 USDYILLIK $89.90 USD2 YILLIK
$149.90 USDYILLIK $249.90 USD2 YILLIK
ANINDA TESLİMAT 1-10 GÜN ARASINDA TESLİMAT
DİNAMİK SİTE MÜHRÜ DİNAMİK SİTE MÜHRÜ
128 / 256 Bit ŞİFRELEME 128 / 256 Bit ŞİFRELEME
1 DOMAIN'E KURULABİLİR 1 DOMAIN'E KURULABİLİR
$100.000 $100.000
SIK SORULANLAR
Yeşil adres çubuğu hangi sertifikayla sağlanmakta?

Yeşil adres çubuğu, sadece EV(Extended Validation) ibareli SSL sertifikaları ile sağlanmaktadır. Geotrust True BusinessID With EV SSL ile yeşil adres çubuğu sahibi olabilirsiniz.

EV SSL sertifikası alınabilmesi için, şirketin varlığının online olarak resmi kurumlar üzerinden doğrulanabilmesi gerekmektedir.

SSL Sertifikası almak için hosting hizmetini sizden almam zorunlu mu?

Hayır, mevcut hosting sağlayıcınızda kullanmak üzere sadece SSL sertifikanızı bizden alabilirsiniz.

SSL kurulabilmesi için ne gereklidir?

Hosting hizmetinizin SSL desteği olması gerektiği gibi, SSL kurulabilmesi için sitenize özel IP(dedicated IP) tahsis edilmesi gerekmektedir. Hosting hizmetinizi bizden almıyorsanız, bu şartlarla ilgili olarak hosting şirketinizle iletişime geçerek uygun olup olmadığını öğrenmelisiniz.

GeoTrust SSL aldığımda banka kabul eder mi?

Evet, Geotrust QuickSSL Premium ve EV SSL bütün bankalarla uyumludur.

SSL kurulumu sırasında hata yaptım ve gerekli verileri sildim, ne yapmalıyım?

Geotrust QuickSSL Premium sertifikaları ilk 5 gün boyunca sigortalıdır, yeni bir CSR koduyla ilk 5 gün içinde yeni sertifika talep edebilirsiniz. 5 gün sonrasında tekrar kurulum teknik olarak mümkün olmamaktadır.

Geotrust QuickSSL Premium SSL için belge gerekli mi?

Hayır, Geotrust QuickSSL Premium SSL almak için bir belge gerekmemektedir.

Geotrust True BusinessID With EV için belge gerekli mi? Süreç nasıl işliyor?

Evet, EV SSL başvurusundan sonra, kurumunuzun denetimi uluslararası denetim firmaları tarafından yapılmaktadır.

Başvuru yapıldıktan sonra sırası ile alan adı whois yönetici bilgilerinin teyit edilmesi, kurum iletişim bilgilerinin teyit edilmesi ve belge ibrazı ve online olarak İTO kaydı vb. ile ispatlanması ve son olarak başvuru sahibi kurum yetkilisi ile telefon aracılığı ile teyit maksatlı İngilizce görüşme yapılmaktadır.

Sağlanan sigorta nedir?

SSL sertifikaları, dijital olarak web sitesi kimliğinizi belgelemektedir. Bu dijital kimlik (şifreleme) 3. kişiler tarafından kırıldığı taktirde, SSL şirketi sigorta sağlamaktadır. Normal şartlarda böyle bir durum oluşması mümkün değildir.