Avrupa Lokasyon VPS Hizmetlerinde %50 İndirim

OVH tarafından sunulan Ddos koruması, SSD diskler ve üst düzey sunucular ile verdiğimiz VPS hizmetlerimizle herkesin tanışabilmesi için bir kampanya düzenledik. Avrupa(Fransa-OVH) konumlu VPS hizmetlerimizde, mayıs ayı boyunca yıllık alımlarda %50 indirim imkanı! Üstelik stok sınırı yok. Aylık almak isterseniz, 3 ay boyunca %25 indirimli olarak alabilirsiniz!

SSL Sertifikasının Önemi ve Gerekliliği

Bir web sitesini ziyaret ettiğinizde ve/veya bu siteye herhangi bir veri gönderdiğinizde(sitedeki formlar ile), bilgisayarınız ile bu web sitesi arasında bir veri trafiği oluşur. Bu veriler, tamamen açık verilerdir ve bağlantının herhangi bir noktasında bağlantıyı izleyen biri tarafından görüntülenebilecektir. Bu güvenlik sorununu engellemek için geliştirilmiş olan SSL(Secure Socket Layer), bağlanılan sunucu ile bilgisayarınız arasındaki bağlantıyı… Read More »

WordPress Hosting Ne işe yarar?

Blog kavramı hayatımıza gireli 30 yılı aşkın bir süre geçti. Fakat gerçek Blog kelimesinin kullanımı 2004 ve sonrasına dayanmaktadır. Blog kavramı internetin yaygınlaşması ile birlikte gelişti ve internet kullanıcılarının hayatında geniş bir yer tutmaya başladı. İşin başında Blog kısaca gündelik notları paylaşma aracı olarak hayatımıza girdi, zamanla gelişti ve günümüzde e-Ticaret sitelerinden kurumsal web sitelerine… Read More »

2016 Özeti ve Çalışmaları

Güzel Hosting olarak 2016 yılını da geride bırakarak, faaliyetimizin 9. yılına girdik. 2016 yılı, belki de bizim için en hareketli yıl oldu. Öyle ki, zaten her zaman siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına hız kesmeden yatırım ve çalışmalar yapmaktayız. Ancak 2016 yılında yaptığımız çalışmalar, çok ciddi yol almamızı sağladı. En önemli yenilik olarak… Read More »

2017 Yeni Yıl Yeni Hizmet ve Hizmet Yenileme Kampanyası

Bu kampanya, web hosting, reseller hosting, radyo hosting, VPS ve VDS hizmetleri için geçerlidir. Yeni hizmet alımında yıllık siparişte kullanılabilecek %30 indirim kodu: 6FGN1JZIC5 Mevcut hizmetinizi yıllık olarak yenilediğiniz taktirde, yıllık ücret üzerine %30 indirim uygulanmaktadır. Bu kampanyadan yararlanmak için, müşteri panelinizin Ürün ve Hizmetleriniz bölümünden istediğiniz hizmetin yönetimine girip ödeme döngüsünü yıllık olarak değiştiriniz… Read More »