Featured Article

Çalışma Arkadaşları Arıyoruz

Ofis içinde çalışmak üzere(aksi herhangi bir şekilde kabul edilmeyecektir) şirketimize değer katacak çalışma arkadaşları arıyoruz. Ofisimiz İçerenköy’dedir ve Kadıköy’den(E5’den) tek araçla ulaşılabilmektedir. İşin Tanımı: Müşterilerimize yaşadıkları sorunlar ile ilgili destek sağlamak ve satış öncesi sorularla ilgili potansiyel müşterilerimize yanıt vermek. Basit seviyede sunucu yönetimi yapmak. Aranan Nitelikler: cPanel, Plesk kontrol panellerinde tecrübe sahibi, Diksiyonu düzgün,… Read More »

E-Ticaret Sitesi İçin Hosting Hizmeti Alma İşlemleri

Eğer bir e-ticaret sitesi kuruyorsanız, sanal ortamda gerçekleştireceğiniz ticari işlemlerin güvenliliği çok önemlidir. Müşterileriniz ile doğrudan ilişkileriniz, transferleriniz ve üyelikleriniz sahip olduğunuz e-Ticaret sitesinin alt yapısında bir zarar gördüğü takdirde, firmanız da doğrudan bu durumdan etkilenebilecektir. Bu nedenle e-Ticaret sitesi için hosting alırken tercih ettiğiniz firma ve sunulan hizmet büyük önem taşımaktadır. E-Ticaret Hosting Çözümleri… Read More »

En İyi Radyo Hosting Kurulumu Nasıl Yapılır?

Günümüzde internet radyoculuğu yaygınlaşmış durumda, radyo hosting kavramı da yeni yeni duyulmaya başlandı. Radyoculuk, ticari olarak kullanılmasının yanı sıra hobi olarak da yapılan işler arasına girmiş bulunuyor. Peki, bir internet radyosu nasıl açılır? Nasıl canlı yayın yapabiliriz? Biz yokken radyo çalışmaya nasıl devam edecek? Tüm sorularınızın cevabı bu makalede. Gerekli Ekipmanları Temin Edin 1 adet… Read More »

WordPress Domain Alma ve Yönlendirme İşlemleri

WordPress domain alma ve WordPress aracılığı ile bir blog sahibi olmak istiyorsanız bu işlemi ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Ancak kendi özel alan adınız ile WordPress blog yazarı olmak istiyorsanız o halde domain hizmeti almanız gerekmekte ve WordPress ile ilişkilendirmeniz gerekmektedir. Ayrıca wordpress domain ve alan adı alırken dikkat etmeniz gereken bir çok unsur bulunmaktadır. WordPress Domain… Read More »

Türkiye Lokasyonlu Linux Vps Hizmetleri

VPS, tek bir sunucu kaynağının yazılımlar kullanılarak klonlanması, birden fazla sunucuya bölünmesidir. Bu bölünmeden ortaya çıkan her bir sunucu ana makinada ortak kullanım gerçekleştirirler. Ancak eğer bölümlemede kullanılan yazılımın etkisi ile yazılımı ortak kullanan sunucular ayrı olarak CPU kullanımı yaratırsa bu durumda sunuculardan birisi ağırlaştığında otomatik olarak sisteminiz de sarsılacaktır. Bu nedenle VPS alımı yaptığınız… Read More »