Featured Article

Çalışma Arkadaşları Arıyoruz

Ofis içinde çalışmak üzere(aksi herhangi bir şekilde kabul edilmeyecektir) şirketimize değer katacak çalışma arkadaşları arıyoruz. Ofisimiz E-5 Bostancı köprüsü üzerindedir, metro ile kolaylıkla ulaşılabilmektedir. İşin Tanımı: Müşterilerimize yaşadıkları sorunlar ile ilgili destek sağlamak ve satış öncesi sorularla ilgili potansiyel müşterilerimize yanıt vermek. Basit seviyede sunucu yönetimi yapmak. Aranan Nitelikler: cPanel, Plesk kontrol panellerinde tecrübe sahibi,… Read More »

Radore Verimerkezi Hakkında Bilgilendirme

Geçtiğimiz zamanlarda Radore Verimerkezi tarafından birçok kez elektrik kesintisi yaşandı. Bu kesintilerde hem sunucuların zarar görmeden sürecin atlatılması, hem de detaylı bilgi edinebilmek adına doğrudan Radore Verimerkezi’nde bulunarak işlemler gerçekleştirdik ve sürecin en sorunsuz şekilde atlatılmasını sağladık. Doğrudan altyapı yöneticisi ve verimerkezi yöneticisi ile görüşerek, bu üç sorunun da birbirinden tamamen bağımsız olduğu ve her… Read More »

2018 Ramazan Yeni Hizmet ve Hizmet Yenileme Kampanyası

Ramazanda herkesin Güzel Hosting kalitesi ile tanışabilmesi için, yepyeni bir kampanya ile karşınızdayız. Web Hosting, Reseller hosting, Radyo Hosting, VPS hizmetleri, yıllık alımlarda %45 indirimli! Üstelik stok sınırı yok. Son gün: 20.06.2018 İndirimden yararlanabilmeniz için kullanmanız gereken indirim kodu: MNRU4B9B1R İndirimli Hizmetler: Türkiye Linux Web Hosting: https://www.guzel.net.tr/turkiye-webhosting.php Türkiye Windows Web Hosting: https://www.guzel.net.tr/turkiye-windowswebhosting.php WordPress Hosting: https://www.guzel.net.tr/wordpress-hosting.php Türkiye… Read More »

WordPress Sitenizin Yüksek CPU Kullanımını Düşürün

WordPress Sitede İçerik Yönetimi WordPress en yaygın kullanılan içerik yönetim sistemidir. Geniş uygulama yelpazesi ve gelişmiş olması nedeniyle oldukça fazla yazılımcı tarafından tercih edilmektedir. Ancak CPU kullanımının yüksek olası ve hosting hesaplarının beklemeye alınması yada web sayfasının yavaş açılması web sit sahiplerinin kafasında soru işaretlerine neden olmaktadır. Sitenizde CPU kullanımını en az seviyede tutmanız için… Read More »

Opencart Mail Ayarlaması Nasıl Yapılır?

Opencart Mail Ayarlaması Nasıl Yapılır? Günümüzde şirketlerin e-ticaret programlarına ihtiyaç duydukları tartışmasızdır. Ancak bu tür yazılımların ciddi maliyetleri olduğu da bir gerçektir. Opencart Şirketlere Ne Sunuyor? Açık kaynak kodları kullanıcılara sunulan ve PHP altyapısına sahip opencart, ücretsiz bir e-ticaret programıdır. Ücretle alınan programlarda herhangi bir sorunla karşılaştığınızda o programın yazılım şirketini temsil eden kişi ya… Read More »

Category: PHP

LiteSpeed Cache Eklentisi ile WordPress Siteleriniz Çok Daha Hızlı!

LiteSpeed ile Hızlanın Litespeed cache nedir diyecek olursak öncelikle wordpress içeriklerinizi hızlandırdığını söyleyebiliriz. Litespeed web sunucuları wordpress sitenizi önbelleğe alarak daha hızlı bir şekilde görüntülenmesine olanak sağlıyor. Basit bir örnek vermek gerekirse; daha önce bilgisayarınızdaki önbelleğe kayıtlı çeşitli dosyalar sizin internet gezintiniz sırasında farkında olmadan daha hızlı olarak ortaya çıkmaktadır. Litespeed ise bunu sizin sitesinizi tüm… Read More »