Sunucu Yönetim Hizmetleri

Sahip olduğunuz sunucunuz üzerinde yapılması gereken kurulum, yönetim işlemlerini bizden talep edebilirsiniz. Böylece sisteminiz profesyonel şekilde kurulur/yönetilirken, size ise sisteminizi kullanmanın keyfini çıkartmak kalır.

DESTEK PAKETLERİMİZ ÜCRETLENDİRME

cPanel Kurulumu

cPanel kurulumu ve ayarlamaları, Apache derlemesi, mod_security ayarları, güvenlik ayarları, csf kurulumu ve ayarları(isteğe bağlı).

49 TL| TEK SEFERLİK SİPARİŞ

cPanel Ayarlamaları

cPanel kurulu sunucuda cPanel ayarları, Apache derlemesi, mod_security ayarları, güvenlik ayarları, csf kurulumu ve ayarlamaları(isteğe bağlı).

39 TL| TEK SEFERLİK SİPARİŞ

cPanel Alternatif Haftalık Yedekleme Çözümü

Yedeklemelerin uzun sürerek gün içine sarkmasından şikayetçiyseniz ve müşterileriniz bu yüzden şikayetçiyse, cPanel sistemler için size uygun bir haftalık yedekleme çözümümüz var.

Her c.tesi günü(cuma gecesi) sunucudaki bütün kullanıcıları listeliyoruz ve dosyaya kaydediyoruz. Bunları sayıyoruz, diyelim ki 700 tane site var. Her gün bu sitelerden 100 tanesini(sitelerin 7'de birini) sistem yedekliyor ve listeden siliyor. Her gün bu işlem yapıldığında 1 hafta içinde sunucudaki bütün sitelerin yedekleri alınmış oluyor ve yine c.tesi olduğunda tekrar liste oluşturup döngüyü baştan başlatıyoruz. Böylece, bir anda bütün siteler yedeklenmiyor, yedekleme gün içine sarkmıyor, müşterileriniz şikayetçi olmuyor. Ayrıca, bu çözüm FTP yedeklemeye de uygun, isterseniz yedekleri ftp'ye upload edebiliyor.

99 TL| TEK SEFERLİK SİPARİŞ

cPanel Sunucu/VPS/VDS Takibi

cPanel kurulu sunucuda cPanel ayarları, Apache derlemesi, mod_security ayarları, güvenlik ayarları, csf kurulumu ve ayarlamaları içerir. Ayrıca, her türlü kesintide ve sorunda 15 dakika içinde müdahele, sunucunun bakım ve yönetimi, sorunların çözümü(mümkün olduğu sürece), herşey bize aittir. Sunucunuzu, reseller kullanır gibi kullanabilirsiniz.

39 TL| AYLIK SİPARİŞ

Sık Sorulanlar

cPanel kurulumu için ne gereklidir?

cPanel kurulumu için sisteminizde temiz kurulmuş CentOS 6 işletim sistemi olmalıdır. SSH erişimi yapılabilmeli, root erişimi olmalıdır.

cPanel güvenlik ayarlamaları neleri kapsar?

cPanel ilk kurulduğunda yapılması tavsiye edilen genel ayarları kapsar. Yetkisiz symlink erişimi kapatılması, genel PHP ve cPanel tweak ayarları yapılır. CSF firewall yazılımı ile daha güvenli bir sistem sağlanır.

cPanel Sunucu/VPS/VDS takibi hizmeti neleri kapsar?

Bu hizmette sunucunuzu takip edip kesinti raporu ulaştığında en geç 15 dk içinde müdahele garanti etmekteyiz. Bu müdahele sunucunuza bağlanıp kesintinin sebebini araştırma ve mümkün ise kesintiyi gidermeyi kapsar. Kesinti giderilemez ise sebebi tarafınıza sunulur.