PHP Yazılım Hizmetleri

Profesyonel yazılım hizmetlerimiz ile, ister hazır olan yazılımlarımızdan birinin siparişini verebilir, ister özel PHP yazılımınızı profesyonellere hazırlatabilirsiniz.

YAZILIM HİZMETLERİMİZ ÜCRETLENDİRME

WHMCS Sanal Pos Modülü

Garanti Bankası ve EST altyapılı bankalar(İşbank, Akbank, Finansbank, Halkbank, KuveytTürk, Ziraat) için normal veya 3D Secure sanal pos modülleri alabilirsiniz.

Hem normal posla hem de 3D Secure ile taksit yapabilirsiniz, taksitlere dilediğiniz oranlarda komisyon ekleyebilirsiniz. İade özelliği mevcuttur(komisyonsuz satış için).

Normal pos seçeneğinde, kayıtlı kredi kartından otomatik para çekimi yapılabilmektedir.

Modülün kullanılabilmesi için bankadan sanal pos almanız zorunludur. Sadece mevcut sanal posunuzun entegre edilebilmesi için modül sağlamaktayız.

150 TL | TEK SEFERLİK SİPARİŞ

WHMCS SMS Şifre Sıfırlama Modülü

Bu modül sayesinde, güvenlik sorusunu hatırlamayan müşterileriniz cep telefonuna gönderilen onay kodu ile şifre sıfırlayabilir. Müşterinin güvenliğini tehlikeye atmadan şifre sıfırlama için son derece kullanışlı bir sistemdir. E-mail adresi, cep telefonu ve T.C. kimlik no eşleşmesi yapar.

99,90 TL | TEK SEFERLİK SİPARİŞ

WHMCS T.C. Kimlik No Doğrulama Modülü

Müşterilerinizin yeni üyelik/sipariş/bilgi güncelleme sırasında T.C. Kimlik no alanına girdiği bilgiyi kontrol eder. Tabi ki ad soyad/T.C. kimlik no eşleşmesini kontrol edemez ama, 98236479123 gibi rastgele/geçersiz T.C. kimlik numaralarının girilmesini engeller, T.C. kimlik no algoritmasına uygun şekilde sadece geçerli bir T.C. kimlik no girildiyse kabul eder.

49,90 TL | TEK SEFERLİK SİPARİŞ

WHMCS Firma İçi Alan Adı Transfer Modülü

Kullanıcılarınızın, müşteri panellerinden kendi aralarında alan adı transferi yapabilmelerini sağlayan WHMCS modülüdür.

150 TL | TEK SEFERLİK SİPARİŞ

Özel PHP Yazılımı

Dilediğiniz PHP yazılımı ayrıntılı olarak yazıp bize göndererek fiyat isteyiniz. Uzman ve tecrübeli PHP yazılımcılarımız 100% güvenli ve özgün PHP yazılımlar hazırlamaktadır. Profesyonellerle çalışmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

İLETİŞİM & TEKLİF İSTE